3858 відвідувачів онлайн
11 189 132

Замість Меркель: главою Християнсько-демократичного союзу Німеччини стала Аннегрет Крамп-Карренбауер

Замість Меркель: главою Християнсько-демократичного союзу Німеччини стала Аннегрет Крамп-Карренбауер

Нова глава ХДС вважає, що Німеччина має зайняти стосовно Москви більш жорстку позицію і переглянути ставлення до "Північного потоку-2".

Правляча в Німеччині партія ХДС обрала своїм лідером замість Ангели Меркель 56-річну Аннегрет Крамп-Карренбауер, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на російську службу "Бі-бі-сі".

Карренбауер вважається протеже самої Меркель, яка має намір, пішовши з посади голови партії, залишитися на чолі уряду ще майже на три роки.

Аннегрет Крамп-Карренбауер отримала на з'їзді Християнсько-демократичного союзу в п'ятницю в Гамбурзі 517 голосів із 999, обігравши в другому турі політичного опонента Меркель Фрідріха Мерца, за якого проголосували 482 депутати.

56-річна Крамп-Карренбауер була прем'єр-міністром німецької землі Саарланд, а останній рік обіймала посаду генерального секретаря, тобто глави апарату ХДС.

Перемога АКК - так скорочують її ім'я німці - не обіцяє великих змін у німецькій політиці, але деяких змін все ж можна очікувати.

Крамп-Карренбауер під час передвиборчої кампанії постаралася позбутися іміджу "міні-Меркель" і одним із питань, щодо яких вона продемонструвала певну розбіжність позицій із попередницею, стала Росія: протеже сказала, що з нею треба жорсткіше.

Крамп-Карренбауер виступаючи в ефірі телеканалу ARD, сказала, що у зв'язку з обстрілом і захопленням Росією трьох українських кораблів з екіпажами в Керченській протоці Німеччина має зайняти більш жорстку позицію стосовно Москви і, зокрема, переглянути ставлення до газопроводу "Північний потік-2".

Крім того, Крамп-Карренбауер заявила журналістам, що ЄС і США мають обміркувати можливість заборони на заходження в європейські порти російським суднам, що базуються в Азовському морі.

Топ коментарі
+22
https://www.5.ua/suspilstvo/konstantynopolskyi-patriarkhat-pozbavliaie-hlavu-upts-mp-tytulu-mytropolyta-kyivskoho-182604.html Константинополь позбавляє голову УПЦ МП Онуфрія титулу митрополита Київського.Документ. Константинополь вирішив позбавити Онуфрія титулу митрополита Київського після проведення Об'єднавчого собору та обрання нового предстоятеля Української церкви!
показати весь коментар
07.12.2018 18:46 Відповісти
+21
Парубий не выговорит фамилию .
показати весь коментар
07.12.2018 18:40 Відповісти
+20
Как на словах таки женщина приличная.А по делам судить стоит.Дай Бог.
показати весь коментар
07.12.2018 18:38 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
это кацапов здесь не любят...!
показати весь коментар
07.12.2018 21:30 Відповісти
Так и будет. Аминь, как говорится.
показати весь коментар
07.12.2018 19:50 Відповісти
это очень правильная баба! она должна ***** газовую трубу его севпотока на морской узел завязать , а рашистские ржавые корыта не пускать в порты Германии. значит она друг Украины и мы должны ее холить и лелеять! Порох приглашай ее в Киев на вареники з горилкой!!!
показати весь коментар
07.12.2018 19:22 Відповісти
А ця хоч не з бувших комсомолок буде? З #уйлом без перекладача спілкувуатись може?
показати весь коментар
07.12.2018 19:30 Відповісти
Я живу в Німеччині але бачу тут рідко німців
показати весь коментар
07.12.2018 19:30 Відповісти
Так живи вне Германии, не заслоняй немцев.
показати весь коментар
07.12.2018 19:52 Відповісти
ок, поехали назад в неньку
показати весь коментар
07.12.2018 20:45 Відповісти
Мне с тобой не по пути.
показати весь коментар
07.12.2018 20:49 Відповісти
Czego szukasz w Polsce?
показати весь коментар
07.12.2018 21:18 Відповісти
Czego? Czy co? Szukałem i znalazłem to, co nie udało się znaleźć na Ukrainie. Praca. Pieniądze. Spokój. Prawo. Prawda.
показати весь коментар
07.12.2018 21:24 Відповісти
Дiвчата не сварiться!
показати весь коментар
07.12.2018 22:29 Відповісти
Ето не сварка, ето на іностранном, не мішайтеся, мама, ви нічо не понімаїте.
показати весь коментар
07.12.2018 22:35 Відповісти
это ты заслоняешь поляков. А я поддерживаю немцев
показати весь коментар
07.12.2018 21:31 Відповісти
Да? А я поддерживаю демократическую евроатлантическую Украину.
показати весь коментар
07.12.2018 21:39 Відповісти
Тепер головне - навчитися вимовляти її прізвище.
показати весь коментар
07.12.2018 19:34 Відповісти
дуже легко, каррен - віз німецькою, а бауер - фермер, господар.
показати весь коментар
07.12.2018 22:33 Відповісти
А крамп, то трамп практично
показати весь коментар
07.12.2018 22:55 Відповісти
А "Крамп" на "Трамп" схоже
Нічого, розберемося.
показати весь коментар
07.12.2018 22:56 Відповісти
не просто всё это.
закроют Фашистскую россию на параше.
показати весь коментар
07.12.2018 19:35 Відповісти
Замість Меркель: главою Християнсько-демократичного союзу Німеччини стала Аннегрет Крамп-Карренбауер - Цензор.НЕТ 3143
показати весь коментар
07.12.2018 19:39 Відповісти
а вас Штирлиц,я попрошу остацца...
показати весь коментар
07.12.2018 19:49 Відповісти
Вот и чудно. Поднадоела эта комсомолка Меркель, с радостью принимающая букеты цветов из рук упыря
показати весь коментар
07.12.2018 19:50 Відповісти
Германия строила РАБссию 304 года не для того чтобы ГИТЛЕР И Сралин начали Мировую революцию..
показати весь коментар
07.12.2018 19:53 Відповісти
да уж...а ласково как? То ли дело: Штепа Неля, Неля Штепа.
показати весь коментар
07.12.2018 19:57 Відповісти
Эта Винегрет Трамп - всего лишь глава партии.
Много у нас ляшко или яценюк могут?
Вот станет канцлером - тогда да, а пока.. только слова.
показати весь коментар
07.12.2018 20:34 Відповісти
Ну, будемо сподіватись на краще...
показати весь коментар
07.12.2018 20:41 Відповісти
Жаль, что не Фридрих Мерц, он единственный, кто ещё мог бы спасти Германию от полного уничтожения, которое определила это стране штази-***** Меркель. Крамп-Карренбауэр доведет её дело до конца и первое что она сделает, это достроит СП2, можете даже не сомневаться! Ich bin zutiefst enttäuscht...
показати весь коментар
07.12.2018 22:45 Відповісти
а с яйцами там нет никого?
показати весь коментар
08.12.2018 13:29 Відповісти
Сторінка 2 з 2