7431 відвідувач онлайн
4 582 118

Нацкорпус провів акцію "Бій кремлівським окупантам" біля Адміністрації Президента

Політична партія "Національний корпус" у п'ятницю, 7 грудня, провела акцію "Бій кремлівським окупантам" у Києві на вулиці Банковій біля стін Адміністрації Президента України.

Учасники акції вимагали від Президента заблокувати роботу російського бізнесу в Україні, розірвати дипломатичні відносини і всі договори з РФ, а також відкрити кримінальні справи проти агентів російського впливу.

"Сьогодні ми нагадали владі, що для припинення діяльності російської економічної агентури ми маємо всі можливості. Цілком законними способами. І це буде зроблено. І якщо владі не вистачає для цього політичної волі, то виникає питання: чи потрібні взагалі ці люди в керівництві нашої країни?", - заявив лідер партії, народний депутат Андрій Білецький.

Керівник Центрального штабу Національного Корпусу Родіон Кудряшов зазначив, що замість реальних заходів проти країни-агресора застосовуються політичні маніпуляції. Як приклад такої маніпуляції він привів введення воєнного стану через кілька років після початку війни. "Оголошення воєнного стану ми, націоналісти, вимагали ще з 2014 року. Тому цей крок сьогодні теж виглядає фікцією", - зазначив Кудряшов.

Під час акції активісти закликали українців підтримати їхню боротьбу і приєднуватися до масового бойкоту послуг і товарів підприємств, пов'язаних із російським капіталом.

Національний корпус - права політична партія, створена 14 жовтня 2016 року. Її основою стали активісти громадської організації Громадянський Корпус "Азов" і бійці полку "Азов".

За даними Держстату України, в 2017 році обсяг експорту українських товарів до Російської Федерації становив $3,9 млрд, обсяг імпорту російських товарів в Україну - $7,2 млрд.

Нацкорпус провів акцію Бій кремлівським окупантам біля Адміністрації Президента 01
Нацкорпус провів акцію Бій кремлівським окупантам біля Адміністрації Президента 02
Нацкорпус провів акцію Бій кремлівським окупантам біля Адміністрації Президента 03
Нацкорпус провів акцію Бій кремлівським окупантам біля Адміністрації Президента 04
Нацкорпус провів акцію Бій кремлівським окупантам біля Адміністрації Президента 05
Нацкорпус провів акцію Бій кремлівським окупантам біля Адміністрації Президента 06
Нацкорпус провів акцію Бій кремлівським окупантам біля Адміністрації Президента 07
Нацкорпус провів акцію Бій кремлівським окупантам біля Адміністрації Президента 08

Топ коментарі
+20
Пиар конечно. Но требования более, чем справедливые.
Она считает негативным то, что Украина до сих пор не ввела в полном объеме санкции против России. "У нас россияне владеют украинской критической инфраструктурой, например, Бабаков (российский олигарх Александр Бабаков. - Ред.), который владеет облгазами, и к нему не применены санкции. У нас есть другие российские физические и юридические лица, которые владеют или критической инфраструктурой, или важными объектами в банковской сфере. Это всё должно быть под санкциями", - подчеркнула О.Сыроид.Источник:https://censor.net/n3094570
показати весь коментар
07.12.2018 19:57 Відповісти
+18
А на фронт пойти слабо?там можно реально..а не языком бить кремлевских оккупантов...и не только бить...но и убивать..
показати весь коментар
07.12.2018 20:03 Відповісти
+18
Бій кремлівським окупантам дають наші славні воїни на Донбасі , а не на Банковій !
показати весь коментар
07.12.2018 20:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
кто это вообще такие?
показати весь коментар
07.12.2018 20:57 Відповісти
Светящиеся качели, которыми «украсили» за 4 миллиона центр Одессы, произведены в России

Светящиеся качели, которыми за счет муниципального бюджета https://dumskaya.net/news/blagoustroystvo-kotoroe-my-zasluzhili-na-greches-093109/ «украсили» Греческую площадь, парк Шевченко и Аркадию , произведены отнюдь не в Австралии, как https://dumskaya.net/news/zolotye-kacheli-konstruktcii-vezli-iz-avstralii-093138/ утверждают чиновники .
Читатели подсказали нам, что и эти качели, и smart-площадки, которые, возможно (но не факт!), появятся возле них, изготовила компания «Айра», базирующаяся в Санкт-Петербурге.

https://dumskaya.net/pics/b2/picturepicture_154412719277315424242391_83926.jpg Нацкорпус провів акцію "Бій кремлівським окупантам" біля Адміністрації Президента - Цензор.НЕТ 699
Продукция "Айра"

В https://aira.ru/produktsiya/smart-proekty/svetovye-kacheli/ каталоге «Айры» , и в самом деле, присутствуют точь-в-точь такие же качели, как те, что появились в Одессе, и отмечается, что это уникальная разработка российского предприятия. Поиск по Интернету (в том числе по фото) подтвердил: аналоги существуют, но выглядят они иначе. То есть у нас установили качели из РФ.
Напомним, весь этот проект с самого начала был засекречен. Закупку разделили на три «допороговые» части, чтобы не проводить тендер; техзадания и окончательной сметы в открытом доступе нет; договоры с подрядчиком составлены максимально размыто.
Формальный заказчик, департамент городского хозяйства, утверждает, что знает о светящихся качелях лишь в общих чертах.
На все про все потратили 4,4 млн грн. Специалисты считают, что город переплатил процентов 40.
показати весь коментар
07.12.2018 21:00 Відповісти
И снова, как и всегда, полное отсутствие ментов на их акции.... Хоть для виду пригнали бы голов 20 - 30....))
показати весь коментар
07.12.2018 21:11 Відповісти
а навіщо ? вони і так там були - у нацкопусних курточках ..))
Нацкорпус провів акцію "Бій кремлівським окупантам" біля Адміністрації Президента - Цензор.НЕТ 5968
показати весь коментар
07.12.2018 21:14 Відповісти
Вот и я про то же...)
показати весь коментар
07.12.2018 21:16 Відповісти
Найти 10 отличий...)))
Нацкорпус провів акцію "Бій кремлівським окупантам" біля Адміністрації Президента - Цензор.НЕТ 9087
показати весь коментар
07.12.2018 21:17 Відповісти
Нацкорпус провів акцію "Бій кремлівським окупантам" біля Адміністрації Президента - Цензор.НЕТ 3844
показати весь коментар
07.12.2018 21:23 Відповісти
Почему они не на фронте ? Такие мощные патриоты, а тратят свои силы далеко от настоящих сражений.
показати весь коментар
07.12.2018 21:50 Відповісти
Взагалі то , вони відтіля прийшли, а от звідкіля ти ? Не з Ольгіно часом?
показати весь коментар
07.12.2018 23:12 Відповісти
Акваріум сидить в Австралії. Після невдалих спроб розводити м'ясомолочні породи кенгуру перейшов на службу до мінстеця.
показати весь коментар
08.12.2018 05:27 Відповісти
Та нищать рогатих расіянцев хлопці, не хвилюйся, ще і як!!! смерть клятой расії!!
показати весь коментар
07.12.2018 23:14 Відповісти
Чето мусаров не видно. На акциях свободы и правого сектора всегда мусора. А эти хрен поймешь кто. Идите к дому кума ***** и гудка, покажите кто вы есть
показати весь коментар
07.12.2018 22:06 Відповісти
мусора на расії клятій з путін-***** лискаються, ну а хлопці зроблють свою справу!!
показати весь коментар
07.12.2018 23:21 Відповісти
Из всех сегодняшних требований пока достаточно одного: немедленное создание аналога Моссад и немедленное физическое уничтожение всех агентов параши на территории Украины. После этого остальные требования будут решаться гораздо легче.
показати весь коментар
07.12.2018 22:11 Відповісти
Смерть ворогам України!!!!
показати весь коментар
07.12.2018 23:17 Відповісти
Хмм...А давайте на них посмотрим. Вот Мисис Москва 2018!!! Оригинальное фото.....скажите неужели вам их не жалко???????........
Нацкорпус провів акцію "Бій кремлівським окупантам" біля Адміністрації Президента - Цензор.НЕТ 2445