5261 відвідувач онлайн
1 083 52

На Одещині запрацювали мобільні поліклініки – оглянуть селян по всій області

На Одещині запрацювали мобільні поліклініки – оглянуть селян по всій області

На Одещині запрацював спеціальний проект "Мобільна поліклініка", завдяки якому медичну допомогу отримають мешканці навіть найвіддаленіших сіл області.

Про це повідомив голова Одеської ОДА Максим Степанов, повідомили в прес-службі ОДА.

"Будемо чесними: на жаль, в області спостерігається нестача деяких фахівців на районному рівні. Але це не привід залишати пацієнтів без допомоги! Тому я ініціював запуск проекту "Мобільна поліклініка". Огляди відбудуться в усіх районах без винятку. Абсолютно безкоштовно для людей. Проект системний, розрахований не на один рік", — заявив Максим Степанов.

Він підкреслив, що проект є частиною реформи сільської медицини, якій дав старт Президент Петро Порошенко. За словами голови ОДА, так звані авто-амбуланси з’являться у 75 населених пунктах області. Тільки на першому етапі медики оглянуть понад 20 тисяч селян.

Степанов додав, що безкоштовну діагностику здійснюватимуть дві команди фахівців: кардіологи, офтальмологи, гінекологи, ендокринологи та спеціалісти ультразвукової діагностики. Окрім того, у "мобільній поліклініці" є пересувний мамографічний кабінет.

"Мобільна поліклініка" має виявити найбільш поширені хвороби на ранніх стадіях. За потреби пацієнтів направлять для обстеження та лікування у спеціалізовані медичні заклади.

Також, як заявив Максим Степанов, пацієнти зможуть скористатися програмою "Доступні ліки".

Нагадаємо, 59 препаратів можна отримати безкоштовно, а 202 засоби – з невеликою доплатою в аптеці. Тим, хто не зможе самостійно відвідати аптеку – препарати доставлять додому.

Топ коментарі
+3
На Одесчине заработали мобильные поликлиники: осмотрят сельских жителей по всей области - Цензор.НЕТ 5874
показати весь коментар
10.12.2018 15:27 Відповісти
+2
Посмотрят.Потом в военкомат загребут.
показати весь коментар
10.12.2018 15:29 Відповісти
+2
нафиг людям ваша бесплатная диагностика если у людей нету денег на лекарства?
показати весь коментар
10.12.2018 15:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
На Одесчине заработали мобильные поликлиники: осмотрят сельских жителей по всей области - Цензор.НЕТ 5874
показати весь коментар
10.12.2018 15:27 Відповісти
А селянам воно треба? Це той самий совок...
показати весь коментар
10.12.2018 15:36 Відповісти
І скільки ж вони там "ЗАРОБИЛИ"?
показати весь коментар
10.12.2018 21:25 Відповісти
Посмотрят.Потом в военкомат загребут.
показати весь коментар
10.12.2018 15:29 Відповісти
Заносити до мобільного крематорію тіло уперед ногами, то є забобони, які не грунтуються на доказовій медицині!
На Одесчине заработали мобильные поликлиники: осмотрят сельских жителей по всей области - Цензор.НЕТ 4401
показати весь коментар
10.12.2018 15:39 Відповісти
Була б вона кацапоїзіч"єсккай,то тебе б все влаштувало?
показати весь коментар
10.12.2018 21:27 Відповісти
Та хоч на євриті нехай розмовляє. Мене не влаштовує відсутність реформ, точніше те лайнг, яке вона за реформи видає. Єдина реформа медицини це перехід на обов'язкову не державну страхову, скорочення МОЗ до департвменту, ліквідація Облздравів і платна медична освіта... а ця "мадам" грається у соціалізм і гаїть наш час.
показати весь коментар
11.12.2018 08:20 Відповісти
Вона не дає красти на закупівлях.Тому її ненавидять.Ви медик-фармацевт?
показати весь коментар
11.12.2018 22:06 Відповісти
Ні, адвокат. Фармацевтам яка різниця на що накрутку класти?
Я взагалф за іншу модель медицини. Навіщо нвмагатися прикрасити те, шо по суті давно померло? Не має в Україні майбутнього для соціалістичної медицини. Просто різниця між регіонами не дає більшості бачити те, що ми на Закарпатті пойшли...
показати весь коментар
12.12.2018 08:43 Відповісти
Ото мені цікаво:чому людина,яка прибула з вільного світу,пропагує і впроваджує саме соціалістичну медицину?Чи ,може,Ви помиляєтеся.Тим більше,що від неї на відстані...
показати весь коментар
12.12.2018 20:18 Відповісти
Це талант нашої влади. Найти у медицині США людину яка так люто ненавидить її принципи і сповідує соціалізм... це потрібно вміти. Я думаю що це заздрість. Вона не була лікарем і скоріше за все заздрила їхнім зарплатам та ненавидила їх за це...
показати весь коментар
12.12.2018 22:02 Відповісти
Гляньте у Вііпедію.А платні наших лікарів заздрила?Ви впевнені,що саме ненавиділа?А може у неї ще й ноги смердять і з рота тхне?Ненавидите саме Ви.Вникніть у суть.Нонсенсів у Вас,як в кацапа у макітрі.
показати весь коментар
12.12.2018 22:52 Відповісти
Яке відношення вона має дотнашиї лікарів? Звісно, що ні, американським. Мені байдуже чи смердять в неї ноги, мене турбує відсутність реальної реорми і тупіковість обраного нею напрямку.
показати весь коментар
13.12.2018 08:30 Відповісти
Що я маю дивитись у Вікіпедії?
показати весь коментар
13.12.2018 09:51 Відповісти
Про її освіту у Вікіп-ї..Ригачка Багатирьйовая-ріфарьматтарька Вам миліша?Ви ж не спец. у мед-ні.Та й баблища туди треба--тьму.Чи краща мусорська рехворьма?
показати весь коментар
14.12.2018 19:17 Відповісти
Вона не лікар. А та курва ригі.ональна тут до чого? Мене не влаштовують усі міністри які були. Мені не потрібно трошки кращого, мені потрібна реальна реформа, а це значить перехід на страхову не державну мед.систему.
показати весь коментар
14.12.2018 19:22 Відповісти
Отже--вона вчитель чи агроном.Дивує,коли люди безпідставно обгиджують далеко не найгірших.То В"ятровича,то "Мінстеця"...А НєсьцірьЖьопрєчь з Мєдвітчукамє-Навінскімє-Бойкамє та ін. мерзотою--поза полем їх зору.
показати весь коментар
14.12.2018 20:02 Відповісти
Вона лаборант, але для міністра не обов'язково бути лікарем. Мова йде про медицину, пишу про неї. Про інших, я у сто разів гіршої думки. Ми профукали 27 років, у нас не має часу на імітацію реформ. Те що вона зараз робить було нормально у 1992-95, тепер це ніщо!!!
показати весь коментар
14.12.2018 20:46 Відповісти
Має хоча б мед. освіту.А Багатирь-ага швеєю була.Ви б про юриспруденцію краще висловилися.Бо хто не здох,тому це цікаве.А там--капець імені кізякОВИХЬ.
показати весь коментар
14.12.2018 20:54 Відповісти
Нажаль, я не можу говорити на цю тему примітивізмами. Я можу обговорювати певні проблеми оперблоку, слідства, прокуратури чи суду, адвокатури чи нотаріату і т.п.... що і як потрібно змінювати. Навряд вам буде цікаво і зрозуміло.
показати весь коментар
14.12.2018 21:51 Відповісти
Егеж,чомусь кожен вважає себе експертом не лише у футболі чи високій політиці.А справжню суть знати не хоче й не може.Бо бракує не лише освіти,а й намагання вникнути вглиб.
показати весь коментар
14.12.2018 22:05 Відповісти
Із освітою взагалі біда. ******* суспільні відносини, моделі і механізми настільки складні, що не можливо самотужки осилити сферу із якою не працюєш, або не перетинаєшся... за виключенням, коли вона побудована на схожих принципах. Для прикладу, якщо ти юрист і добре знаєш як влаштована держава, як взаємодіють її інститути, то в загальних рисах ти будеш розуміти майже усе, що так влаштовано. Інакше, можете ви напрягатись, хотіти, але незнайому вам сферу ви осилите не скоро. Про що саме кожен знає у футболі? Правила? І те не факт. Кожен знає як виростити із дітвака легенду? Як влаштований футбольний клуб, бізнес?
показати весь коментар
14.12.2018 22:26 Відповісти
Усьо точьна.У Вас пачьті прєлічьний хахляцкій.
показати весь коментар
14.12.2018 22:54 Відповісти
Айно? То ушиткі ваші фіглі, чи ниська щось нашрайбаєте?
показати весь коментар
14.12.2018 23:03 Відповісти
Ч"їво Ви хатєлє с казадь?
показати весь коментар
16.12.2018 05:22 Відповісти
Нем тудом. Іштенем, іштенем... кацапа потрібно розуміти мешканців країни під яку косиш. Бо візьмуть тебе у полон закарпатці, а ти нівалошний ні повісти ні нашрайбати...ко ти є, уткідь взявсі..
показати весь коментар
16.12.2018 15:20 Відповісти
Тому поникають... побзерають, що то за єден такий...тай пірвуть тебе на поздірря, що би було чим на газдівстві ловгуш підв'язувати
показати весь коментар
16.12.2018 15:25 Відповісти
Твоє убоге лебом "Закарпатьє" -аполітичне,дбає лише про власну задницю,охоче паше на "брацкай зімлє".Чомусь купа там знає не укр. мову,а кацап"ячу.Українці?Дивно,що колись там була К.Січ.
показати весь коментар
19.12.2018 23:29 Відповісти
Мабуть тому, що до 1946 основною мовою були мадярська і словацька, а після - російська?
А про що ми маємо дбати, про твою задницю?
показати весь коментар
20.12.2018 10:40 Відповісти
Умнай ти.Якщо "основними мовами були мадярська і словацька",тоді чому в Карпатській Україні мовою,гербом і прапором були не совацькі чи мадярські?Ти ще й неабиякий історик.Зміліли ви,змаліли.Таки лише про свою задницю дбаєте.
показати весь коментар
20.12.2018 22:36 Відповісти
Мабуть тому, що мова русинів, які теж тут жили і проголосили Карпатську Україну як тоді так і сьогодні сприймається тобою як - ч'їво ви хатєлє сказадь?
Так, у порівнянні із тобою, я не аби який історик.
показати весь коментар
21.12.2018 08:27 Відповісти
Ну, оголят прием на месте , из под батога погнав специалистов по селам! Врачам оно надо трястись по сельским больницам? Так и будут работать спустя рукава! Дайте людям деньги, они сами приедут на прием...
показати весь коментар
10.12.2018 15:40 Відповісти
по сельским дорогам..
показати весь коментар
10.12.2018 15:41 Відповісти
це не наші методи! Ми маємо "усе" наближати до "села" а не "село" до "усього"...
показати весь коментар
10.12.2018 15:41 Відповісти
осмотрят и ВСЕ!!!!!!!!!!! НЕМА МОНЕТЫ НА ЛЕКАРСТВА- УМИРАЙ
показати весь коментар
10.12.2018 15:43 Відповісти
які варіанти? забрати монету у іншого громадянина?
показати весь коментар
10.12.2018 15:45 Відповісти
Хорошая инициатива.
показати весь коментар
10.12.2018 15:55 Відповісти
нафиг людям ваша бесплатная диагностика если у людей нету денег на лекарства?
показати весь коментар
10.12.2018 15:56 Відповісти
Всё так, всё так. Как вы правы!

https://www.youtube.com/watch?v=8wZOmPEsgPQ Лекарств нет! Люди гибнут!
показати весь коментар
10.12.2018 16:02 Відповісти
очень нужное дело... но смогут ли охватить всех? особенно стариков...
УЗИ, маммография - это почти чудо для села
рентген, кровь из пальца, офтальмолог и кардиолог - нормально и желательно
а вот уролог-гинеколог... - сомнительно
хотя, согласитесь, профилактика - всегда дешевле лечения... а ранняя диагностика...счастье!
показати весь коментар
10.12.2018 15:57 Відповісти
Откуда ползут лохи типа тебя В ТАКОМ КОЛИЧЕСТВЕ????!!!!
показати весь коментар
11.12.2018 02:53 Відповісти
и с чем ты не согласен из вышесказанного?
только конкретно.. не лишь бы звездануть, как в лужу пернуть
показати весь коментар
11.12.2018 11:23 Відповісти
Авто-амбуланс! Ох, и выдумщики, ох и хитрецы! Этот авто-перформанс должен повлиять на голоса избирателей и продлится, (если денег хватит), как раз до 31 марта 2019 года. (Так выборы таки состоятся?).
показати весь коментар
10.12.2018 15:59 Відповісти
"...Проект системный, рассчитан не на один год..."
Смотри не усрись, мокша
показати весь коментар
10.12.2018 16:04 Відповісти
1. Если денёг хватит. 2. Постараюсь. 3. А выборы то хоть будут, мокша?
показати весь коментар
10.12.2018 16:51 Відповісти
Там огромная машина,типа хлебовозки с рекламой Пети,все что нужно знать об этой акции! Пару машин,админресурс,всунут туда врачей которые дипломы купили и которым в городе нет места ,вот и вся забота !
показати весь коментар
10.12.2018 16:03 Відповісти
Щас приколю по этой теме все что знаю - с весны запустят на село натариусов(в мин.юстиции идет работа полным ходом) чтобы подготовить базу к рейдерству их паев(земли).Весной они снимут мараторий на землю для дерибана..А сейчас суки вспомнили что многие могут до весны и недожить, вот и решили пробить их по здоровью и заключить договора прямо сейчас с теми кто уже на подходе.
показати весь коментар
10.12.2018 16:14 Відповісти
Уроды, чтоб эти супруны поздыхали... Убивают даже те села в которых еще осталась жизнь...
показати весь коментар
10.12.2018 21:00 Відповісти
> благодаря которому медицинскую помощь получат жители даже самых отдаленных сел области
-------
Т.е. 25 лет такие жители при "папередниках", таких как и тимошенки-пораженки помощь получали только от местных шаманов?
Типа и не люди это вовсе?

КАКАЯ МРАЗЬ после этого проголосует за тимошенку или пораженку, или того же гриценку, находящихся при власти сколько я себя помню?!!!
показати весь коментар
11.12.2018 02:37 Відповісти