Мей відклала голосування британського парламенту щодо Brexit

Британський прем'єр-міністр Тереза Мей відклала голосування за угоду щодо Brexit у Британському парламенті, намічене раніше на 11 грудня.
Про це вона заявила, виступаючи перед депутатами, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на 5 канал.
За попередніми оцінками, голосування мало стати провальним. Багато депутатів заявили, що не підтримають план Терези Мей про вихід Великої Британії з ЄС.
Рішення відкликати голосування за угоду в парламенті вже розкритикувала опозиція. Лейбористська партія заявила, що британський уряд недієздатний, якщо боїться таких викликів. А перший міністр Шотландії назвала такий крок жалюгідним боягузтвом.
Нагадаємо, 10 грудня суд Європейського Союзу підтвердив, що Велика Британія може скасувати Brexit в односторонньому порядку. Але в британському уряді заявили, що не мають наміру цього робити.
Тереза Мей зауважила, що ті депутати, які вимагають повторного голосування щодо Brexit, мають розуміти ризик поділу країни.