7709 відвідувачів онлайн
2 139 12

У зв'язку з ремонтом у Києві обмежать рух на Південному мосту

У зв'язку з ремонтом у Києві обмежать рух на Південному мосту

У Києві у вівторок у зв'язку з ремонтними роботами частково обмежать рух транспорту на Південному мосту.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба "Київавтодору" в Facebook.

"З 11.00 до 16.00 11.12.2018 р. у зв'язку з виконанням ремонтних робіт буде частково обмежено рух транспорту на Південному мостовому переході в напрямку проспекту Миколи Бажана", - йдеться в повідомленні.

Корпорація "Київавтодор" просить вибачити за тимчасові незручності та з розумінням поставитися до труднощів трафіку, пов’язаних з виконанням ремонтних робіт.

У звязку з ремонтом у Києві обмежать рух на Південному мосту 01

Топ коментарі
+2
Якраз нормально, у робочі дні та години. Давно не ремонтували, приємна новина.
показати весь коментар
11.12.2018 07:54 Відповісти
+1
Такое создаётся общее впечатление, что в Киеве то дороги перекрывают, то воду отключают, а в Одессе в это время все время или стреляют , или что- то захватывают.
показати весь коментар
11.12.2018 08:29 Відповісти
+1
Вопрос в другом!!!
Где сказано, что ремонтные работы проводятся именно на мосту?
По ВСЕЙ информации просто звучит, что ремонт в Киеве
Может это ремонтируют какой-то подъезд, и связи с этим перекроют мост
показати весь коментар
11.12.2018 08:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Якраз нормально, у робочі дні та години. Давно не ремонтували, приємна новина.
показати весь коментар
11.12.2018 07:54 Відповісти
а самое главное, что ЗИМОЙ!!! ))
показати весь коментар
11.12.2018 10:11 Відповісти
Зима - сезон ямкового латання дірок, вибитих колесами вантажівок. По столиці та по мережах її шляхопроводів їздять не лише весільні кортежі.
показати весь коментар
11.12.2018 10:55 Відповісти
у меня родственники в Канаде.. там тоже зимы есть и по суровей чем у нас... но, каким-то чудом дорога не разлазится...
показати весь коментар
11.12.2018 11:10 Відповісти
млять - его только построили - шо опять там копают?
показати весь коментар
11.12.2018 08:07 Відповісти
Вопрос в другом!!!
Где сказано, что ремонтные работы проводятся именно на мосту?
По ВСЕЙ информации просто звучит, что ремонт в Киеве
Может это ремонтируют какой-то подъезд, и связи с этим перекроют мост
показати весь коментар
11.12.2018 08:35 Відповісти
Логічно. Шляховики можуть ремонтувати чиєсь поламане авто - от і обмежать рух.
показати весь коментар
11.12.2018 08:40 Відповісти
Закопують у ями наші гроші.
показати весь коментар
11.12.2018 10:56 Відповісти
Такое создаётся общее впечатление, что в Киеве то дороги перекрывают, то воду отключают, а в Одессе в это время все время или стреляют , или что- то захватывают.
показати весь коментар
11.12.2018 08:29 Відповісти
Эффект бабочки?
показати весь коментар
11.12.2018 08:36 Відповісти
Эффект мэра. Кличко раньше кого-то "выключал", а Труха - постреливал и захватывал.
показати весь коментар
11.12.2018 09:49 Відповісти