9887 відвідувачів онлайн

САП клопотатиме про відсторонення Насірова з посади, - Холодницький

САП клопотатиме про відсторонення Насірова з посади, - Холодницький

Спеціалізована антикорупційна прокуратура попросить Шевченківський районний суд Києва тимчасово відсторонити Романа Насірова з посади голови Державної фіскальної служби України.

Як передає Цензор.НЕТ, про це сайту "Слідство.Інфо" заявив очільник САП Назар Холодницький.

"Якщо Романа Насірова справді поновили на посаді, прокурори в наступному судовому засіданні подаватимуть клопотання в межах кримінально-процесуального кодексу про вжиття заходів для відсторонення від посади до вироку суду", — прокоментував Холодницький повідомлення про скасування рішення Кабінету Міністрів про звільнення Насірова.

Наступне судове засідання у справі Насірова призначене на 10 січня 2019 року.

Національне антикорупційне бюро України підозрює чиновника у зловживанні владою і службовим становищем, що спричинило збитки на суму близько 2 млрд грн. За даними слідства, на посаді керівника ДФС він ухвалював рішення в інтересах позафракційного депутата-втікача Олександра Онищенка, проти якого відкрито провадження за підозрою в махінаціях із газом. Справу вже передали до суду.

Нагадаємо, що співробітники НАБУ і САП вручили підозру голові ДФС Роману Насірову у вчиненні кримінального правопорушення. Затримання Насірова відбувалося в лікарні "Феофанія".

Антикорупційна прокуратура підозрює Насірова в завданні державі 2 млрд грн збитків: він ухвалював рішення, які допомагали Онищенку втілити в життя корупційні схеми. Також у САП не виключають, що суму завданих держзбитків, які інкримінуються Насірову, буде уточнено. Зі свого боку, Онищенко заявив: "Слідство нічого не доведе: в моїх взаєминах із Насіровим грошей не було".

3 березня 2017 року Кабмін відсторонив Насірова з посади глави ДФС на час слідства. Т.в.о. голови ДФС призначений Мирослав Продан.

Насіров у своєму інтерв'ю заявив: "Я співпрацював зі слідством з середини минулого року, починаючи з першого допиту".

Під час судового засідання захист Насірова попросив про проведення судмедекспертизи стану здоров'я підозрюваного. У прокуратурі у відповідь заявили, що захист Насірова використовує право на медичну допомогу для затягування справи. У підсумку, Солом'янський райсуд відмовив у проведенні судмедекспертизи, а викликаний до суду представник Інституту кардіології ім. Стражеско заявив: "Стан Насірова дозволяє йому брати участь у суді". Також, під час засідання стало відомо, що Насіров має громадянство Великої Британії та Угорщини.

У підсумку суддя Солом'янського районного суду міста Києва Олександр Бобровник у ніч на 7 березня частково задовольнив клопотання слідчих органів, обравши для голови ДФС Романа Насірова запобіжний захід у вигляді утримання під вартою терміном на 60 днів, до 30 квітня 2017 року, з можливістю внесення застави в розмірі 100 мільйонів гривень.

Згодом Насіров вийшов із-під варти під встановлену судом заставу в розмірі 100 млн гривень.

11 грудня стало відомо, що суд поновив Насірова на посаді глави ДФС.

Топ коментарі
+15
І петя, і петіна прокуратура, і всі потужні петіні антикорупційні органи можуть верещати про все , що завгодно - але за цим потужним вереском їм не вдасться приховати повної петіної імпотенції на його найвищій державній посаді в Україні..
показати весь коментар
11.12.2018 20:02 Відповісти
+5
САП будет ходатайствовать об отстранении Насирова от должности, – Холодницкий - Цензор.НЕТ 1967
показати весь коментар
11.12.2018 20:01 Відповісти
+5
Дожились. Специализированная антикоррупционная прокуратура попросит Шевченковский районный суд Киева временно отстранить Романа Насирова от должности. В подобных случаях после такого скандала весь Кабмин идет в отставку, а за ним президент на галеры.

Что же такого знает этот Насиров, что не могут с ним справится?
показати весь коментар
11.12.2018 20:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Этот прохвост - ворюга еще при должности? Дааааа, украинские законы -это что-то.
показати весь коментар
11.12.2018 20:00 Відповісти
Суд насіров на нас усіх
показати весь коментар
11.12.2018 21:43 Відповісти
насиров в анабиозе ....или...коматозе....
показати весь коментар
11.12.2018 20:06 Відповісти
САП будет ходатайствовать об отстранении Насирова от должности, – Холодницкий - Цензор.НЕТ 1967
показати весь коментар
11.12.2018 20:01 Відповісти
Обсрались так обтекайте очень дорогие для нас спецы. Самим уже пора отвечать за преступное несоответствие должности .
показати весь коментар
11.12.2018 20:02 Відповісти
І петя, і петіна прокуратура, і всі потужні петіні антикорупційні органи можуть верещати про все , що завгодно - але за цим потужним вереском їм не вдасться приховати повної петіної імпотенції на його найвищій державній посаді в Україні..
показати весь коментар
11.12.2018 20:02 Відповісти
У семи нянек -дитя без носа. Толку-ноль.Насоздавали этиих органов-прокладок,чтобы крайних не найти.Это как завалили Украину.
показати весь коментар
11.12.2018 20:03 Відповісти
Ну, надо дать всем шанс. Генеральный не справился, пусть Сап, а там НАБУ, А там , бл....... дь,уже всех и не запомнишь.
показати весь коментар
11.12.2018 20:10 Відповісти
Ага, сериал продолжается. Сюжет неожиданно меняется. В бой вступает САП. Придется смотреть, хотя кульминация известна, коррупция не победима. Страшная сказка.
показати весь коментар
11.12.2018 20:05 Відповісти
Дожились. Специализированная антикоррупционная прокуратура попросит Шевченковский районный суд Киева временно отстранить Романа Насирова от должности. В подобных случаях после такого скандала весь Кабмин идет в отставку, а за ним президент на галеры.

Что же такого знает этот Насиров, что не могут с ним справится?
показати весь коментар
11.12.2018 20:10 Відповісти
Мабуть ти вже ситий від *чеколадних реХформ * !?
показати весь коментар
11.12.2018 20:15 Відповісти
в отличие от тебя, у меня не было на счет них иллюзий, твоя йуля ничем не лучше.
показати весь коментар
11.12.2018 20:22 Відповісти
Мені та Люля поф ...А тим більше ....барига !
показати весь коментар
11.12.2018 20:27 Відповісти
судя по твоим картинкам, не скажешь что тебе йуля пофиг...
показати весь коментар
11.12.2018 20:28 Відповісти
ПС ...А ну знайди хош одну на її підтримку !?
показати весь коментар
11.12.2018 20:38 Відповісти
сам поройся у себя в методичках и найди ее кривую рожу, как ты умеешь делать Петю. Я подожду...
показати весь коментар
11.12.2018 20:43 Відповісти
РУКИ ПРОЧЬ ОТ РОМЫ ОБСЁРОВА, ЛУЧШЕГО ДРУГА ВЕЛИКОГО СОЕВОГО ВОЖДЯ!
показати весь коментар
11.12.2018 20:12 Відповісти
лиформы от "пороха", ахахаха
показати весь коментар
11.12.2018 20:13 Відповісти
САП будет ходатайствовать об отстранении Насирова от должности, – Холодницкий - Цензор.НЕТ 4543........
показати весь коментар
11.12.2018 20:16 Відповісти
Вот именно по этому ,что мы выбираем и допускаем к корыту управления уже 30 лет такое падло как красножопо- пчеловодно-рыгово-соевую мразь, мы самая бедная страна Европы,моем туалеты в Италии ,собираем клубнику в Польше,и ни когда мы не будем в ЕС равноправными , потому что падло которое у корыта умеет только красть для себя ,а не создавать что то для народа!!!
показати весь коментар
11.12.2018 20:17 Відповісти
Монолог Чацкого "А судьи кто?.." из комедии "Горе от ума" Грибоедова. О них ни слова? Трагикомедия выходит. Кто эти Герои? Кто эти кандидаты в Коституционный суд Украины?
показати весь коментар
11.12.2018 20:20 Відповісти
это дно достигнуто благодаря имитации судебной реформы! И да, честно признаться надо в том что у нас импотенты что в парламенте, что судьи, что президент. Пора как говориться и честь знать... Да и по плакатам, которые пестрят по Харькову с мураевыми , рабиновичами, бабами юлям, откровенными пида...сами и прочими мудозвонами и со снижением в 2-3-5-10 раз цены на газ и европескими зарплатами с тех пор как они станут верховными пида..сами этой стране приходит кирдык... практически независимо от того кто победит. Выборы президента лишь такая же имитация как и реформы судебной системы - выбор без выбора, двиганье кроватей в борделе без замены неработающих шлюх....
показати весь коментар
11.12.2018 20:40 Відповісти
САП клопотатиме про відсторонення Насірова з посади, - Холодницький - Цензор.НЕТ 6925
показати весь коментар
11.12.2018 20:33 Відповісти
Ну и где адепты секты свидетелей 144-х успешных реХформ от Барыги. А ну давайте вещайте об очередной "перемоге" Пети.
показати весь коментар
11.12.2018 20:33 Відповісти
Если Кабмин не может избавиться от воров, то нам нужно избаиться от этого Кабмина.
показати весь коментар
11.12.2018 20:33 Відповісти
как бы он не пустил под откос высшие эшелоны власти.
показати весь коментар
11.12.2018 20:43 Відповісти
На перший транш від МВФ, повернули на посаду махрового корупціонера. Кредитори скоріше всього мають велику впевненість в українську владу. Дуже велику. Неймовірно велику, або дурні.
показати весь коментар
11.12.2018 20:45 Відповісти
Господи, какой позор от действий этой власти. Там шпионы, там ворюги и ни на кого нет управы.Правая рука не знает что делает левая. Круговая безграмотность , некомпетентность и продажность чиновников. Налицо безответственная кадровая политика.
показати весь коментар
11.12.2018 21:07 Відповісти
САП клопотатиме про відсторонення Насірова з посади, - Холодницький - Цензор.НЕТ 4135
показати весь коментар
11.12.2018 21:30 Відповісти
Судья интересный нарисовался который принял такое решение наварное великий поклонник Насирова... или подарочным чемоданом обошелся.
показати весь коментар
11.12.2018 21:30 Відповісти
Що,вальцманососи-порохоботи,де хоч один комент в цій темі;-мову видібрало?
показати весь коментар
11.12.2018 21:36 Відповісти
Потужный пук в муку .
показати весь коментар
12.12.2018 01:24 Відповісти