11515 відвідувачів онлайн
4 380 123

Мир на своїх умовах, подолання економічної кризи, досягнення критеріїв для вступу в ЄС і НАТО, - Порошенко озвучив плани України на найближчі 5 років

Мир на своїх умовах, подолання економічної кризи, досягнення критеріїв для вступу в ЄС і НАТО, - Порошенко озвучив плани України на найближчі 5 років

Прес-конференція президента України Петра Порошенка відбувається в неділю, 16 грудня.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, у вступному слові глава держави окреслив основні віхи, які пройшла Україна за останні 4,5 роки.

Почав із учорашньої події.

"Рівно сто років тому українська влада вперше поставила питання про автокефалію - в грудні 1918 року. За неї вбивали, оголошували анафему, але історія всіх розставила по місцях. І сталося це вчора, 15 грудня".

При цьому, за словами Порошенка, вперше українська церква освячена Константинопольським патріархатом. Він також підтвердив, що Томос будуть урочисто вручати 6 січня.

"Ще одне важливе рішення, яке об'єднує XVII і XIX століття, - підтвердження незаконності анексії Московської церкви". Президент наголосив на важливості цього рішення для незалежності України, бо в кожній державі повинна бути помісна церква.

У Брюсселі вдалося продовжити санкції проти РФ. Йде підготовка до введення нових санкцій щодо захоплення моряків у Керченській протоці.

"Зміни до Конституції щодо прагнення України вступити в Євросоюз і НАТО. Він висловив надію, що Верховна Рада підтримає їх у другому читанні в лютому 2019 року".

Резюмуючи своє вступне слово, Петро Порошенко назвав три головні речі, які потрібно зробити Україні в найближчі п'ять років. "По-перше, досягти миру на основі національних інтересів України, не на основі капітуляції. По-друге, подолати наслідки економічної кризи, викликаної війною і економічною блокадою з боку Росії, усіма елементами російської гібридної війни. Забезпечити відновлення і зростання рівня життя простих людей.І по-третє, досягти критеріїв, необхідних для вступу до Євросоюзу і Північноатлантичного альянсу.

"Щоб наші заявки виглядали залізобетонно аргументованими", - розповів він.

"Наступні п'ять років будуть ще важливішими", - підкреслив глава держави.

Минулого разу Петро Порошенко давав прес-конференцію 28 лютого 2018 року. Тоді він анонсував внесення до Конституції змін, в яких будуть закріплені прагнення України вступити до Євросоюзу і НАТО.

Топ коментарі
+27
Если коротко- выберите меня на следующие 5 лет и вот тогда то я начну работать а не имитировать работу и воровать как предыдущие годы.))
показати весь коментар
16.12.2018 16:53 Відповісти
+20
Мир на своих условиях, преодоление экономического кризиса, достижение критериев для вступления в ЕС и НАТО, - Порошенко озвучил планы Украины на ближайшие 5 лет - Цензор.НЕТ 4439
показати весь коментар
16.12.2018 16:54 Відповісти
+19
Какие планы ? Тюрьма с коефискацией ))
показати весь коментар
16.12.2018 16:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Мир на своїх умовах, подолання економічної кризи, досягнення критеріїв для вступу в ЄС і НАТО, - Порошенко озвучив плани України на найближчі 5 років - Цензор.НЕТ 5333
показати весь коментар
16.12.2018 18:53 Відповісти
Что,минстецьки и порохоботы-припекает ?То ли еще будет-через 3,5 месяца гидранта выгоним,вам придется переобуваться в прыжке.Тренируйтесь,дебилы соевые
показати весь коментар
16.12.2018 19:54 Відповісти
На жаль у нас не всі готові боротися.
Забагать боягузів.
Ті, хто за Йулю чудово знають, що вОна капітулює, що підмахне все, що пуйло їм не підсуне, але їм СТРАШНО!
Нам теж страшно, але ми боїмося ганьби, більше як війни. а вони - навпаки.
Але вони навіть самі собі не признаються, що вини боягузи, вони будуть мандіти про зубожіння, карупцию, газ, алігархав, про що завгодно, але мета - виправдати власне боягузство у власних, хочаб очах.
показати весь коментар
16.12.2018 19:16 Відповісти
Ганьби уже хватает,а вот войны у соевых дебилов до сих пор нет
показати весь коментар
16.12.2018 20:05 Відповісти
Ви де служите? У якій бригаді?
показати весь коментар
16.12.2018 20:06 Відповісти
Там,где нет порохоботов и минстецьков.Когда в очереди у военкомата появишься?
показати весь коментар
16.12.2018 20:11 Відповісти
В НКВД, вестимо.
показати весь коментар
16.12.2018 20:21 Відповісти
ничесе тут вата беснуется, народ, а ну, давайте дружно загоним их назад под шконку.
показати весь коментар
16.12.2018 19:32 Відповісти
Ты ж смотри сколько агентов ******* тут набежало. Будку нашу шоколадную шатают. Не дадим в обиду нашего Поросенка. Загоним под шконку хоть 90% населения страны , но Рошен в обиду не отдадим
показати весь коментар
16.12.2018 21:33 Відповісти
Аж гидко слухати цю брехню від Порошенка. Які критерії для вступу в ЄС, якщо він довів українців до зубожіння. Тепер ми бідні навіть в порівнянні з африканськими країнами. Який мир на умовах України, якщо він все узгоджує з Путіним.
показати весь коментар
16.12.2018 19:35 Відповісти
Будь ласка, докладніше про "мир на своіх умовах"... Чи досягнення такого миру буде через перемогу над кремлівським ворогом або якось минеться?
показати весь коментар
16.12.2018 20:29 Відповісти
Президент Порошенко стал человеком, который реально поднял армию, добился безвиз, автокефалию, санкции против России, стал человеком, который за собственные средства поддерживал АТОвцев. Такой лидер как минимум заслуживает уважения. Но нет, украинцы так не считают. Возникает вопрос: почему? Преступный Порошенко - это идеальная причина. Причина всех личных проблем, неспособности прилично заработать, купить хорошую машину и отдохнуть на Мальдивах. Причина серой жизни и перманентного похмелья.
Ненависть к «барижной власти» помогает устранить определенный психологический дискомфорт, который возникает, когда обыватель не очень хочет выполнять гражданские обязанности. Гражданином быть непросто: тяжело и неудобно. Не очень комфортно, пожалуй, чувствует себя молодой здоровый человек, прячась от военкомата или не платя налоги. Борьба с преступной властью, внутренней оккупацией, «режимом Порошенко» позволяет поднять самоуважение и социальный статус. Кто посмеет сказать, что в тяжелые времена ты в стороне? Ты активист! Ты боролся! С режимом внутренней оккупации, конечно же, дома.
Каждый ненавистник Порошенко несет в себе определенную смесь, в разных пропорциях, конечно. Врагу остается только умело подпитывать эту психологию ненависти. Она, эта психология, на самом деле позволяет привить обывателю ненависть к любому лидеру страны, который не устраивает Кремль. Опытные специалисты мастерски применяют детали: «кондитер», «пчеловод», «Вальцман», «Фраерман», «липецкая фабрика», «дорогие друзья».
показати весь коментар
16.12.2018 21:45 Відповісти
Шановний, ви все змішали до куп, як у свинячому кориті. Реальні справи порошенка на користь Украіни ніяк не можуть перевершити його брехні, глуму і жадоби. Як каже Біблія, - хто виконує Закон у всьому, і порушить хоч раз - стає винним в усьому.
показати весь коментар
16.12.2018 22:42 Відповісти
Ще 5 років влади хоче, от тільки Україна такої "влади" не витримає.
показати весь коментар
17.12.2018 10:59 Відповісти
Перед новим роком раптово почалася алергія на - я хороший , оберіть мене ще раз. Я ось скільки хорошого зробив. Ви стали бідніші, а я багатший... такий собі результат роботи...
показати весь коментар
17.12.2018 11:01 Відповісти
Наступні 5 років????? ВІн - Порошенко! вже сам себе призначив на цей термін?
показати весь коментар
17.12.2018 11:22 Відповісти
Боже, спаси від ще 5 років такого правління і планів
показати весь коментар
17.12.2018 11:57 Відповісти
От цікаво а що він, Порошенко, як президент робив 4 роки.... що аж тепер намалював плани на наступних 5 років.. Досить ве його планів.. наїлися досхочу
показати весь коментар
17.12.2018 22:58 Відповісти
эти планы надо было воплощать предыдущие 5 лет, а не следующие!
показати весь коментар
18.12.2018 01:26 Відповісти
Надумався! а що ж Порошенко тоді робив всі ці роки на посаді президента?
показати весь коментар
18.12.2018 01:28 Відповісти
Сторінка 2 з 2