5903 відвідувача онлайн

УПЦ МП відмовилася визнати створення Православної церкви України

УПЦ МП відмовилася визнати створення Православної церкви України

Українська православна церква Московського патріархату відмовилася визнати створення Православної церкви України.

Про це йдеться у Зверненні Священного Синоду УПЦ МП від 17 грудня, передає Цензор.НЕТ.

"15 грудня 2018 року в м.Києві на території Національного заповідника "Софія Київська" відбувся так званий об'єднавчий собор, на якому було заявлено про створення нової церковної організації під назвою "Православна Церква", що виникла внаслідок об'єднання двох неканонічних структур: "Української Автокефальної Православної церкви" і "Української Православної церкви Київського патріархату". Таким чином, ці збори є об'єднанням розкольників і до Української Православної церкви (Московського патріархату. - Ред.) не мають жодного стосунку. Для нашої Церкви по суті нічого не змінилося, оскільки розкольники так і залишилися в розколі, а Українська Православна Церква залишається істинною Церквою Христовою в Україні", - йдеться в заяві.

"Прикро, що одним з ініціаторів сьогоднішніх випробувань для Української Православної Церкви став Константинопольський Патріархат, який аргументує своє право втручатися в наші церковні справи тим, що наша Церква колись перебувала в його юрисдикції. У зв'язку з цим, хотіли б нагадати, що Російська Православна Церква вимушено проголосила свою автокефалію внаслідок зради Константинопольським Патріархатом православної віри і підписання унії з Римом на Ферраро-Флорентійському соборі в 1439 році. ... Тому сьогодні Константинопольський Патріархат не має жодних моральних і канонічних прав втручатися у внутрішні справи і духовне життя Української Православної Церкви (Московського патріархату. - Ред.). Більше того, дії Константинопольського Патріархату вже призвели до того, що можливість відновлення єдності православних в Україні відкинута надовго, якщо не назавжди", - резюмували в УПЦ МП.

Нагадаємо, 15 грудня на Об'єднавчому соборі предстоятелем Української помісної православної церкви обрали митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія, представника Української православної церкви Київського патріархату.

Як повідомив прес-секретар УПЦ КП Євстратій Зоря, згідно зі Статутом, ім'я предстоятеля "підноситься в усіх храмах Церкви за формулою "Блаженнішого Епіфанія, Митрополита Київського і всієї України", а також уточнив, що офіційна назва помісної церкви - Православна церква України.

Топ коментарі
+101
Да как-то по-большому счёту плевать...........
показати весь коментар
17.12.2018 15:15 Відповісти
+90
в знак протеста могут выехать в москву с вещами
показати весь коментар
17.12.2018 15:23 Відповісти
+64
УПЦ МП не существует! есть РПЦ -срань господня
показати весь коментар
17.12.2018 15:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 4 з 4
Онуфрію та його колегам: - "ПНХ в РПЦ". Що тут неясного, що тут довго розмовляти?
показати весь коментар
17.12.2018 17:34 Відповісти
Помутить ще воду цей московський єпітрахат.
показати весь коментар
17.12.2018 17:36 Відповісти
мутилку ему подправим
показати весь коментар
17.12.2018 17:37 Відповісти
Только аккуратнее подправляйте, чтоб не надорваться.
показати весь коментар
17.12.2018 18:45 Відповісти
у меня рабочий жим 120,я не надорвусь а вот фейс твой надорву на британский штандарт
показати весь коментар
17.12.2018 19:57 Відповісти
Вот, извините, не понял, почему то штандарт британский? А я тоже из Лондона.
показати весь коментар
17.12.2018 20:08 Відповісти
Твою мать Лондоном звали?
показати весь коментар
17.12.2018 20:17 Відповісти
А, может, в футбол или шахматы...?
показати весь коментар
17.12.2018 20:12 Відповісти
неа ,за гундяя на старословянском
показати весь коментар
17.12.2018 20:21 Відповісти
Ok!
показати весь коментар
18.12.2018 09:26 Відповісти
вынужденно провозгласила свою автокефалию - хахаха,как вам нравится эта формулировка?
показати весь коментар
17.12.2018 17:36 Відповісти
а яка різниця що неканонічна відтепер церква думає? Це секта, крапка.
показати весь коментар
17.12.2018 17:45 Відповісти
А кому нужно ваше мнение? Правильно- никому.
показати весь коментар
17.12.2018 17:50 Відповісти
....
УПЦ МП відмовилася визнати створення Православної церкви України - Цензор.НЕТ 8029
показати весь коментар
17.12.2018 17:54 Відповісти
https://censor.net/user/437746 - ватан из бывших комуняк, и реготов.
показати весь коментар
17.12.2018 17:57 Відповісти
100%. А як ви здогадались?
показати весь коментар
17.12.2018 19:36 Відповісти
Короче, склифасовский, отвечай чей Крым и второй вопрос:
РПЦ - раскольники , препятствовавшие решению Вселенского собора 1439 о воссоединении церкви после раскола 1054, под которым среди прочих руських епископов, свою подпись поставил митрополит киевский и всея Руси, или ты не согласен?
показати весь коментар
17.12.2018 20:23 Відповісти
Неканонічні заголосили. БезТОМОСні. Їдьте в Константинополь і ставайте в чергу за ним.
показати весь коментар
17.12.2018 18:03 Відповісти
Та хто ж вас питає, нешановні "лігітімниє" запроданці!?
показати весь коментар
17.12.2018 18:06 Відповісти
Такі да...А що запродали? Хотів забрати свою долю.
показати весь коментар
17.12.2018 19:38 Відповісти
У московитов есть Ленин, есть Сталин, есть мироточивый Государь - есть на кого молиться.
показати весь коментар
17.12.2018 18:07 Відповісти
Они еще и Николая Кровавого канонизировали - тьфу.
показати весь коментар
17.12.2018 20:50 Відповісти
И что? Вы сами себя в угол загнали, наверное, он избытка скреп, что обратно пропорционально наличию ума. Вот вы, РПЦ, можете в Иерусалиме службу вести? А на святой Афон поехать? А, что-то я ответа не слышу. А вот те, кто в с Украиной могут. А с Московией - нет.
показати весь коментар
17.12.2018 18:07 Відповісти
А-ха-ха-ха!!! Ушедшая наглухо в раскол еретическая секта "рускомирской" направленности "РПЦ в Украине" решила не признавать каноническую УПЦ - Украинскую православную церковь! Может кто забыл... эти ГБшники в рясах не призают и сам факт существования Украины, как государства!
показати весь коментар
17.12.2018 18:09 Відповісти
писал Гаврило патриарху, а птриарх писал в ООН, что взляли его любимую игрушку и отобрали напрочь, вон.........
показати весь коментар
17.12.2018 18:13 Відповісти
Припекает московским зайдам.
показати весь коментар
17.12.2018 18:13 Відповісти
українці радіють об"єднанню УПЦ. Всі, хто цій події не радий, то напевно НЕ українці.
показати весь коментар
17.12.2018 18:13 Відповісти
Такі ідеї вам підказують НЕ українці.
показати весь коментар
17.12.2018 19:21 Відповісти
УПЦ МП відмовилася визнати створення Православної церкви України - Цензор.НЕТ 1477
показати весь коментар
17.12.2018 18:14 Відповісти
цікава "версія": "вселенський патріархат втрутився..".. !! А хіба Вселенський патріархат не є церквою -матір"ю і української і російської православних церков? Спочатку виникла Константипільска церква, потім Київська, а з Київської вже народилась російська. І ці мокшанські приблуди тепер вважають себе "джерелом" виникнення православія? )))
показати весь коментар
17.12.2018 18:17 Відповісти
Так РПЦ і кривизну Землі не признає але це ще не означає що Земля плоска.
показати весь коментар
17.12.2018 18:21 Відповісти
В сраці нам їх невизнання. Козломоррді є і будуть козломордими.
показати весь коментар
17.12.2018 18:41 Відповісти
******** Онучий друг овоща тоже стал легитимным😂
показати весь коментар
17.12.2018 18:43 Відповісти
Посмотрел фотки с совбеза РФ - рожи у всех пораженческие, как-будто, потеряли Томос.
показати весь коментар
17.12.2018 18:46 Відповісти
Ну и ху... и путин с ними.
показати весь коментар
17.12.2018 18:49 Відповісти
Сильно не выделывайся мокша поп, уже со старту 10 ваших епископов сразу перебежали, уверен остальные просто хитрожопо ждали чем дело закончица, и после вручения Томоса 6 января в Константинополе, а это уже гарантированно, ваши попы тоннами побегут в автокефальную украинскую церковь, ибо такая ваша натура поповская - поближе к кормушке быть, а тех кто останеца в МП потихоньку вытеснят...Положение ваше пошатнулось сильно, денежные потоки ослабнут, часть ваших попов перебежит добровольно и значительная часть, а значит что и целые приходы с мирянами и с церквями тоже автоматически перейдут в новую украинскую церковь...а это опять таки бабло...Жрать захочешь сам перебежишь))
показати весь коментар
17.12.2018 18:58 Відповісти
Когда уже Цензор научится писать заголовки?
Надо так: "Неканоничная РПЦ у Украине (ранее УПЦ МП) отказалась признавать каноничную Православную Церковь Украины. Но это её трудности..."
показати весь коментар
17.12.2018 19:19 Відповісти
треба плювати на раSSію і на гундяєвських прихвостнів.. УКРАЇНУ не має цікавити, що про нас пишуть Гондурас, Зімбабве і раSSія....а взагалі, я знову ж, в 2458-й раз переконуюсь: яка це лжива і підла продажна мерзота цей руSSкій мір і руSSке гундяєвське кривослав`я!
показати весь коментар
17.12.2018 19:23 Відповісти
Гундяевскую секту саму нужно в шею гнать.
показати весь коментар
17.12.2018 19:24 Відповісти
Наоборот, им нужно помочь завалить карлу просьбами и жалобами.
Это игра такая.
показати весь коментар
17.12.2018 20:01 Відповісти
Ти йому в очі пісяй. а він говорить--дощ іде. Вся суть мордвінської московії--то брехня і терор.
показати весь коментар
17.12.2018 19:29 Відповісти
Оцените красоту слога: "РПЦ провозгласила свою автокефалию вследствие измены Константинопольским Патриархатом православной веры". А каким образом она этого добилась? Напомните публике. И на каком уровне, если так можно выразиться, развития эта самая МПЦ находилась для того, чтобы хотя бы претендовать на какую-то автокефалию
показати весь коментар
17.12.2018 19:36 Відповісти
УПЦ МП відмовилася визнати створення Православної церкви України - Цензор.НЕТ 3039
показати весь коментар
17.12.2018 19:44 Відповісти
Каму как, а мине нравиццо эта охота на суслика.
Ево жэ тролят изысканно, по еврогейски, как Лермонтов написал.

Каждая гнида скабиццо ему подобострастно и выполняют любое жэлание.
А всиравно ничиво нипалучаеццо. Так "динамо крутят".

Это жэ призыф "путен-памаги!!!", а он ниможыт бросить сваих - нужно денюшку давать. Ево облепили са всех сторон верные попрошайки. Всем нужна помощь, все готовы к любым "вербальным интэрвенцыям". И у карлы отрастаит вяличие, он теряет берега, ниможыт ужэ вернуццо - нипанятно куда. Вот так и Евнуховоща загоняли . Все на словах поддержывали хряка и денюшку просили. И каждый уровень лояльности имел сваю цэну. Хряк раздавал аж пока не вйехал в схему. Харашо ему - было куда последний камаз з баблом загнать. А у этова за слоем безжалостных попрошаек, слой исчо более безжалостных партньороф.
показати весь коментар
17.12.2018 19:59 Відповісти
Потрібно встановити бігборди з написом:
"Ти вже сплатила московському попу за кулю для твого сина?".

показати весь коментар
17.12.2018 20:41 Відповісти
І що? Пора визнати існування кацапської секти в Україні таким, що порушує канони православ"я і вигнати нах!
показати весь коментар
17.12.2018 21:11 Відповісти
Більше не існує УПЦ МП !На українській канонічній території вони чужаки і видача Томоса тому підтвердження .
показати весь коментар
17.12.2018 22:10 Відповісти
Знову не називають речі своїми іменами. Не "звернення "священного" синоду упц мп", а рішення позачергової розширеної колегії фсб.
показати весь коментар
17.12.2018 22:40 Відповісти
измены Константинопольским Патриархатом православной веры
московской веры, это когда все не в ногу
Источник: https://censor.net/n3102723
показати весь коментар
18.12.2018 01:18 Відповісти
УПЦ МП ведет сепаратистскую деятельность против Украины, прославляет агрессора. А СБУ И Пркуратуре до этого дела нет. Почему не потребовать от УПЦ МП прекратить идеологическую войнгу против Украины? И наказать особенно строптивых
показати весь коментар
18.12.2018 07:22 Відповісти
Это хорошо. Потому как сейчас есть все возможности для украинской власти и ПЦУ не признавать гундяевскую РПЦ. Со всеми вытекающими из этого последствиями. Такое впечатление, что Гундяев сознательно добивается что в Украине его и его свору побыстрее предали анафеме и запретили!
показати весь коментар
18.12.2018 08:43 Відповісти
Как власть может признавать иле не признавать Церковь? Вот интересные. Вера живеть в сердце человека. И человеку в душе наплевать на любую власть и государство, потому что в другом мире не будет властей и государств.
показати весь коментар
18.12.2018 09:30 Відповісти
Очень просто. Если та или иная религия ставят под угрозу существование государства - власть должна не дать этого сделать.
показати весь коментар
18.12.2018 11:29 Відповісти
Не пора ли не признавать кацапско-сталинскую церковь.
показати весь коментар
18.12.2018 15:24 Відповісти
Сторінка 4 з 4