10880 відвідувачів онлайн
6 093 27

Нардеп Сисоєнко потрапила в ДТП

Нардеп Сисоєнко потрапила в ДТП

Народний депутат України від "Самопомочі", заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я Ірина Сисоєнко дістала струс мозку і забої різних частин тіла під час ДТП, в яку потрапила увечері 16 грудня, повертаючись із похорону.

Як передає Цензор.НЕТ, про це вона написала в Фейсбуці.

"Сьогодні поховала бабусю, поверталася до Києва машиною із сином. Із зустрічної смуги в нашу машину влетіло авто, що призвело до лобового зіткнення. Спрацювали всі подушки безпеки, серйозних травм не зазнала, але ступінь тілесних ушкоджень визначать пізніше", - написала вона.

Сисоєнко зазначила, що водій автомобіля, який в'їхав у них, був у такому стані алкогольного сп'яніння, що "навіть не міг говорити".

"За водіння авто в нетверезому стані потрібно не штрафи збільшувати, а позбавляти водійських прав", - вважає нардеп.

Сисоєнко - народний депутат VIII скликання, заступник голови комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я. Співзасновник і голова Благодійного фонду захисту прав медичних працівників, член Асоціації адвокатів України, Асоціації правників України, науковий співробітник Київського університету права Національної академії наук України.

Топ коментарі
+12
Дошло.
Осталось подождать еще 225 лобовых столкновений.
показати весь коментар
17.12.2018 19:31 Відповісти
+6
а вот совершенно наплевать
кто такая эта силиконовая кукла?
показати весь коментар
17.12.2018 19:24 Відповісти
+6
Смотрю на комменты. Там могла быть твоя мать, дочь, сестра..... Вопрос, что очередной раз за рулем пьяный. Пока не будет штрафов на уровне двухкомнатки ожидать лучшего не стоит.
показати весь коментар
17.12.2018 19:48 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
а вот совершенно наплевать
кто такая эта силиконовая кукла?
показати весь коментар
17.12.2018 19:24 Відповісти
хто це?
показати весь коментар
17.12.2018 19:25 Відповісти
там такх большинство - как и псевдопарьтй- банд
показати весь коментар
17.12.2018 19:26 Відповісти
Дошло.
Осталось подождать еще 225 лобовых столкновений.
показати весь коментар
17.12.2018 19:31 Відповісти
+
показати весь коментар
17.12.2018 19:37 Відповісти
сильно сказано
показати весь коментар
18.12.2018 00:48 Відповісти
"Все, и шофёр, получили увечья,
Только который в гробу - ничего." (c)
показати весь коментар
17.12.2018 19:36 Відповісти
"Нардеп Сысоенко попала в ДТП..."
И что? Плата за наши достижения. Автомобиль не роскошь, а ... Почитайте сколько людей в стране попадает в такое - без роскоши и депутатства. В десятки раз больше, чем на передке. Так, что теперь всем - рыдать? Возможно, если достойная (ые), а так - речь о чем?
показати весь коментар
17.12.2018 19:40 Відповісти
Смотрю на комменты. Там могла быть твоя мать, дочь, сестра..... Вопрос, что очередной раз за рулем пьяный. Пока не будет штрафов на уровне двухкомнатки ожидать лучшего не стоит.
показати весь коментар
17.12.2018 19:48 Відповісти
да, но о них не напишут и не накажут.
показати весь коментар
17.12.2018 20:05 Відповісти
В трамвае надо ездить, самонемощь.
показати весь коментар
17.12.2018 19:54 Відповісти
"За вождение авто в нетрезвом состоянии нужно не штрафы увеличивать, а лишать водительских прав", - считает нардеп.

И этой еще не дошло, что вождение в нетрезвом состоянии должно приравниваться к покушению на убийство.
показати весь коментар
17.12.2018 19:57 Відповісти
при чем здесь ее должность? Там летом пьяный руководитель района 2 иностранок жизни лишил и что? наказали? Так и эта может молча раны зализывать. У травм нет депутатства.
показати весь коментар
17.12.2018 20:04 Відповісти
Сотрясение головного мозга? А шо, у наших дупататов ещё и мозги есть? А по моему там только на уровне рефлексов, хватательного, жрательного и рефлекса дефикации.
показати весь коментар
17.12.2018 20:22 Відповісти
Зачетная нардепшаНардеп Сисоєнко потрапила в ДТП - Цензор.НЕТ 6450Нардеп Сисоєнко потрапила в ДТП - Цензор.НЕТ 2059
показати весь коментар
17.12.2018 20:23 Відповісти
Сиськи да. Мешки под глазами, от недосыпания из за дел)) лапы худоваты.
показати весь коментар
17.12.2018 21:43 Відповісти
Цю,без всякого сумніву,сенсаційну новину,потрібно розмістити на передовицях всіх головних світових інформагенцій папала в детепе...
показати весь коментар
17.12.2018 20:33 Відповісти
хорошо, что живы…, а ведь никто не мешал настаивать именно на лишении прав...
показати весь коментар
17.12.2018 20:39 Відповісти
1 слабо верится, что небожительница с похорон трезва
2 удивляет возмущение т.п.
показати весь коментар
17.12.2018 21:39 Відповісти
слабо верится, что ее вез не личный водитель
показати весь коментар
17.12.2018 23:20 Відповісти
"Ето ж-ж-ж Д-Т-П нє спроста".
показати весь коментар
17.12.2018 23:09 Відповісти
Что ты, что ты? Может близкий, назовем его "друг".))))
показати весь коментар
18.12.2018 08:09 Відповісти
у нас замість партій - бізнес-клуби по інтересах, відповідно співчуття народу до лялькового цирку не має, більше того, у людей росте неприязнь. уви, це факт. Одні в розкоші купаються, інші від неможливості оплатити ЖКХ - кінчають життя сапмогубством, як було в Тернопільській області, смт. Вишнівець - http://termedia.te.ua/2018/12/08/zakinchyla-zhyttya-samohubstvom-bo-ne-mala-chym-platyty-za-komunalni-posluhy/?fbclid=IwAR3HjuC4SVSRGIW9qdJGEomciamHhRY3c1X4-Nk7q9pdHl5w4vJ1n-Zcfjg
показати весь коментар
18.12.2018 08:27 Відповісти
Пьяный за рулём, протаранивший машину нардепа, однозначно патриот)
показати весь коментар
18.12.2018 08:52 Відповісти