5747 відвідувачів онлайн

УПЦ (МП) усунула деяких священиків за участь у соборі ПЦУ

УПЦ (МП) усунула деяких священиків за участь у соборі ПЦУ

17 грудня 2018 року в резиденції Предстоятеля Української православної церкви (УПЦ МП) на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відбулося позачергове засідання Священного Синоду УПЦ МП.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомив інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

На засіданні обговорювалася участь Преосвященного митрополита Вінницького і Барського Симеона "у так званому об'єднавчому соборі, який відбувся 15 грудня 2018 року".

Синод вважає, що "ця провина митрополита є грубим порушенням архієрейської присяги, постанови Собору єпископів Української православної церкви від 13 листопада 2018 року і рішення Священного Синоду Української православної церкви Московського патріархату від 7 грудня 2018 року".

У зв'язку з чим було прийнято рішення звільнити Преосвященного митрополита Вінницького і Барського Симеона від управління Вінницькою єпархією, заборонити у священнослужінні і підкреслити, що євхаристійне спілкування з ним відтепер припиняється.

Аналогічне рішення було прийнято і щодо митрополита Переяслав-Хмельницького Олександра.

Також було прийнято рішення і щодо інших порушень окремими кліриками Української православної Церкви Постанови Собору єпископів УПЦ МП.

Йдеться про те, що 13 грудня 2018 року в Андріївській церкві м.Києва клірик Дніпропетровської єпархії протоієрей Богдан Гулямов і заштатний клірик Житомирської єпархії ієромонах Алексій (Мацюра) співслужили "екзарху" Константинопольського Патріархату, який незаконно перебуває в межах іншої Помісної Православної Церкви.

15 грудня 2018 року клірики Української православної церкви архімандрит Дорофей (Маркевич), протоієрей Петро Зуєв, протоієрей Богдан Гулямов і протодиякон Ростислав Воробій взяли участь у так званому об'єднавчому соборі.

У зв'язку з чим Синод вирішив заборонити у священнослужінні таким клірикам Української православної церкви: архімандриту Дорофею (Маркевичу), протоієрею Петрові Зуєву, протоієрею Богданові Гулямову, ієромонаху Алексієві (Мацюрі) і протодиякону Ростиславу Воробйову без права причастя Святих Таїнств.

Топ коментарі
+30
І до чого та новина? Секта "УПЦ МП" де-юре вже не існує. Є РПЦ в Україні.. покищо..😕😕😕
показати весь коментар
17.12.2018 20:06 Відповісти
+19
НЕМАЄ ВЖЕ УПЦМП ...Є РПЦ в Україні ...
показати весь коментар
17.12.2018 20:08 Відповісти
+15
легитимный ( ) разбушевался...
показати весь коментар
17.12.2018 20:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
легитимный ( ) разбушевался...
показати весь коментар
17.12.2018 20:05 Відповісти
І до чого та новина? Секта "УПЦ МП" де-юре вже не існує. Є РПЦ в Україні.. покищо..😕😕😕
показати весь коментар
17.12.2018 20:06 Відповісти
вот так попы московские... по приказу Петра 1 "предали "анафеме" Мазепу.... за то- что он хотел одного ГОСУДАРСТВА УКРАИНУ!!!! никакого Богохульства или нарушение церковных канонов нет каноны я смотрю эти "********" (идиома) в сутанах выдумывают по указанию Царей своих, любые причины и основания, тогда идиот Петр1 сегодня Ху@ло 1, а разницы никакой....о БОГЕ ВЕРЕ они ЗАБЫЛИ ВДУМАЙТЕСЬ-- Предстоятеля и Главу Всемирной Церкви Православной --Варфоломея назвали- раскольником непотрибом дьяволом и плевали они на каноны и уставы и правила... им простите (идиома) похер....забыли вказивку со своим Уставом не лезь в чужие монастыри...из из штанов выпрыгивают гундяевские бесятки...... осталось им достать свои члена и поболтать ими в своих пока еще Храмах -прости меня Господи за такие мысли... а по сути делами и словами они и вытворяют уже такое.. сколько будет ублюдков терпеть... не пора ли их по компасу Норд отправлять посылкой ??!!!
показати весь коментар
17.12.2018 20:49 Відповісти
До 6 січня ще існує. От вони й гавкають-кувікають наостанок.
показати весь коментар
17.12.2018 22:32 Відповісти
100%
показати весь коментар
18.12.2018 03:19 Відповісти
Петрушку тоже))))
показати весь коментар
17.12.2018 20:06 Відповісти
"Молот Ведьм", Торквемада, "...именем Господа!..."
показати весь коментар
17.12.2018 20:07 Відповісти
НЕМАЄ ВЖЕ УПЦМП ...Є РПЦ в Україні ...
показати весь коментар
17.12.2018 20:08 Відповісти
УПЦ (МП) отстранила ряд священников за участие в соборе ПЦУ - Цензор.НЕТ 8167
показати весь коментар
17.12.2018 20:17 Відповісти
Але ж ви підтримуєте тих, хто у цій секті🤗
показати весь коментар
17.12.2018 20:34 Відповісти
УПЦ (МП) отстранила ряд священников за участие в соборе ПЦУ

================================================
вот хочеться спросить попа-сектанта..Отстранила от чего? Храм остался,приход тоже не разбегается в ужасе. священники перешли в правильную каноническую веру в ПЦУ
К чему этот фарс РПЦ,которая уже почти не влияет на события в Украине?
показати весь коментар
17.12.2018 20:28 Відповісти
С ряжеными из рашки нужно только так и поступать
показати весь коментар
17.12.2018 20:09 Відповісти
Режет глаза это "УПЦ (МП)". Надо взять за правило не употреблять это без обязательных добавлений: так называемая, неканоническая, нелегитимная и т.п.
показати весь коментар
17.12.2018 20:09 Відповісти
И кому интересны новости с каких-то невнятных сходок московских попов-раскольников? Что они хотели? Как приблизительно сказал один мой земляк - жизнь она как супермаркет - берешь, берешь, но главное не забывать, что в конце касса... Вот и пришло для рпц расплачиваться по кредитам...
показати весь коментар
17.12.2018 20:09 Відповісти
Російськи попи повинні вигнані з приміщень які належать державі і передані УПЦ.
показати весь коментар
17.12.2018 20:11 Відповісти
'Священний синод' московського сатанату
показати весь коментар
17.12.2018 20:12 Відповісти
могло бути інакше?
показати весь коментар
17.12.2018 20:12 Відповісти
В заголовок закралась досадна помилка.Засмість УПЦ (МП) -до речі, а що це,власне,за упеце емпе таке,треба було написати- сатанинська секта...
показати весь коментар
17.12.2018 20:13 Відповісти
Сходняк попофф? ОПГ "мп"? Куди би їх краще видворити? На Кавказ? Куди саме?
показати весь коментар
17.12.2018 20:13 Відповісти
на бутылки к рамзанке дырову.
показати весь коментар
17.12.2018 20:30 Відповісти
УПЦ (МП) отстранила ряд священников за участие в соборе ПЦУ - Цензор.НЕТ 1571
показати весь коментар
17.12.2018 20:16 Відповісти
Ну в общем вы поняли...
УПЦ (МП) отстранила ряд священников за участие в соборе ПЦУ - Цензор.НЕТ 1783
показати весь коментар
17.12.2018 20:16 Відповісти
а бендеровцы знаете как называют наших батюшек? попами! ( параша тв)
показати весь коментар
17.12.2018 20:17 Відповісти
интересно,а шо за бандеровец написал "сказку о попе и работнике его балде"?
показати весь коментар
17.12.2018 20:31 Відповісти
"Как поп работницу нанимал"...
С детства обожаю!...
показати весь коментар
17.12.2018 20:44 Відповісти
Ну наші "суди" можуть "поновити" на виборні посади людей які ніколи ці вибори не вигравали (тих самих ректорів) то при певному проханні думаю без проблем це рішення Синоду визнають протизаконним і священиків відновлять )
показати весь коментар
17.12.2018 20:18 Відповісти
Какая то странная подача новости. Должно виглядеть так:
После развала украинского филиала РПЦ часть священников перешла в Православную церковь Украины. Остальные в раздумьях.

А то виглядит как будто директор исключил из школи нашкодивших учеников.
показати весь коментар
17.12.2018 20:20 Відповісти
а що, ці фсбешні виродки до сих пір в лаврі? в такому випадку огородити лавру, щоб не інфектуватись від цих прокажених!
показати весь коментар
17.12.2018 20:21 Відповісти
Сходняк в Законе,или паспорта у них московские?
показати весь коментар
17.12.2018 20:21 Відповісти
Пусть подают иск в "насировский суд" и их востановят и выплатят зарплату
показати весь коментар
17.12.2018 20:23 Відповісти
УПЦ (МП) отстранила ряд священников за участие в соборе ПЦУ - Цензор.НЕТ 7983
показати весь коментар
17.12.2018 20:23 Відповісти
УПЦ (МП) отстранила ряд священников за участие в соборе ПЦУ - Цензор.НЕТ 4903
показати весь коментар
17.12.2018 20:25 Відповісти
и платят роялти. За использование бренда УПЦ.
показати весь коментар
17.12.2018 20:36 Відповісти
Коммунистическая партия Украины отстранила своих членов, из-за их участия в праздновании Хеллоуина!

во я бредятину накатал
только чем она отличается от тех действий, которые прописаны в заголовке статьи?
показати весь коментар
17.12.2018 20:28 Відповісти
я так понимаю что теперь рпц (мп) в Украине это сейчас что-то типа кружка по интересам... ну, например, как кружок вязания или общество филателистов
показати весь коментар
17.12.2018 20:30 Відповісти
ви недооцінюєте філію фсб...
показати весь коментар
17.12.2018 20:32 Відповісти
хуже. это шайтанистская секта типа аум семрике или красных кхмеров в Камбоджии.
показати весь коментар
17.12.2018 20:37 Відповісти
Цензор в Украине нет уже УПЦ МП осталась только ПЦ МП , куда только смотрит главный редактор
показати весь коментар
17.12.2018 20:32 Відповісти
В Блуд кацапів в Лиху Годину Тягне,чим все закінчиться?
показати весь коментар
17.12.2018 20:32 Відповісти
Интересует вопрос. Где во всем этом Иисус? И как понять слоган - украинская пц масковскаго патриархата?
показати весь коментар
17.12.2018 20:34 Відповісти
Однажды отец Онуфрий, обходя отдалённые окрестности Онежского озера, обнаружил обнажённую Ольгу...
показати весь коментар
17.12.2018 20:35 Відповісти
ВаЩе то Гета статья состряпана на теренах С-ry и содержит множество артиклей запоребриковых Однака?
показати весь коментар
17.12.2018 20:41 Відповісти
освободить Преосвященного митрополита Винницкого и Барского Симеона от управления Винницкой епархией, запретить в священнослужении

=========
Та ты шо...
1. Симеон ставленник и надежда Самого хоть и несвятого но Верховного Петра
2. Симеон перешел в ПЦУ всей громадой, наверняка за ним и СБУ и винницкие менты...
Пусть новинский пришлет православную титушню и запретит ему служить в соборе....
Единственный кто может на него наехать это только папа Римский так как собор является отжатым костелом...
показати весь коментар
17.12.2018 20:40 Відповісти
Таки Да! Костел отжали в Виннице,орган выбросили и стали службы служить,да еще Макария у стен костела прикопали,ПРаведники в Рясах..???
показати весь коментар
17.12.2018 20:47 Відповісти
Так костел то был доминиканский...Опять же и претензии к России, т.к. именно царское правительство в 1835 г. упразднило доминиканский кляштор...поэтому претензии к право приемникам к Гундяеву или Путину
показати весь коментар
17.12.2018 20:56 Відповісти
В винницкой обл все православные храмы построены во второй половине 19 века, все что есть раннее синагоги и костелы
показати весь коментар
17.12.2018 20:56 Відповісти
Иоанно-Предтеченский монастырь (Лядова) ...по преданию, основанный в https://ru.wikipedia.org/wiki/1013_%D0%B3%D0%BE%D0%B4 1013 году преподобным https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%BD%D1%82%D0%BE%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D0%9F%D0%B5%D1%87%D0%B5%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9 Антонием Печерским , который возвращался с Афона и Константинополя в https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B8%D0%B5%D0%B2 Киев . Первое летописное упоминание о монастыре относится к 1159 (рассказ о походе князя https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%98%D0%B2%D0%B0%D0%BD_%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D1%87_%D0%91%D0%B5%D1%80%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%BD%D0%B8%D0%BA Ивана Берладника на Нинизье).
В 1649 году игумен Лядовского монастыря Павел с иеромонахом Никифором стали первыми послами Богдана Хмельницкого к московскому царю Алексею Михайловичу.
показати весь коментар
17.12.2018 21:00 Відповісти
Да но таких очень мало...основная масса 17-18 века
У бывшей тещи в Ямпольском районе православная церковь очень похожа на костел...
В Томашполе костел
Подъезжаешь к Бершади, с.Бринивка огромная синагога и на ней табличка "музей історії села", а церковь только лет 10 назад построили )))
показати весь коментар
17.12.2018 21:07 Відповісти
Це́рковь Свято́го Никола́я (Никола́евская це́рковь; https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D1%8F%D0%B7%D1%8B%D0%BA укр. Миколаївська церква) - старейший действующий православный храм в https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B8%D0%BD%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0 Виннице , построен в 1746 году на средства Антона Постельника.
показати весь коментар
17.12.2018 21:01 Відповісти
Была еще одна церквушка,где мои деды неоднократно крест восстанавливали на Берегу Южного Буга со стороны Старого Города-где спуск на старогородский мост,по рассказам людей старых кладбище там было-рядом с деревянной Николаевской 600 лет и более прошло..
показати весь коментар
17.12.2018 21:19 Відповісти
Мои бабульки древние всегда их называли КОСТЕЛ!! В 11 году прошлого столетия так было...
показати весь коментар
17.12.2018 21:05 Відповісти
УПЦ (МП) отстранила ряд священников за участие в соборе ПЦУ - Цензор.НЕТ 4484

Отец Инквизитор!
показати весь коментар
17.12.2018 20:43 Відповісти
Вони більше не мають права називатися "УПЦ" з приставкою МП чи без неї!
показати весь коментар
17.12.2018 20:50 Відповісти
никак бесноватые не угомонятся)) бумажки строчат вместо что бы быстро чемоданы паковать, а то еще чуть-чуть и вообще ничего увезти с собой не смогут
показати весь коментар
17.12.2018 20:50 Відповісти
Непонятно кто рулит ФСБ, или сатанисты МП? Вот вам и военное положение Однака?
показати весь коментар
17.12.2018 20:52 Відповісти
Чем больше херни они напринимают, тем сложнее им будет дать заднюю (хотя давать зад они мастера). Пусть углубляют раскол! Чтобы не было им возврата! Чтобы дозвизделись до анафемы! А мы подтолкнем, мы не гордые...
показати весь коментар
17.12.2018 20:53 Відповісти
Внимательно прочтите статью, эти кремлелобызатели отстранили священников не только за участие в объединительном соборе, но и за "сослужение с представителем Вселенского патриархата".
Во-первых, они нарываются; во-вторых, отстранение за взгляд в сторону Вселенского патриархата во многом ускоряет и упрощает переход клириков в ПЦУ.
показати весь коментар
17.12.2018 20:54 Відповісти
как только получат томас 6 января, то все побегут от московской церкви...
показати весь коментар
17.12.2018 21:03 Відповісти
Пора заборонити гундяевським прихвостням правити службу у українських храмах. Сектенти нам не потрібні. а ЦЕРКВА КАЦАПІВ гірше білого братства. ЇЇ треба заборонити в Україні.
показати весь коментар
17.12.2018 21:01 Відповісти
Хе-хе. Теперь отстранённым священникам ничего другого не остаётся, как перейти в канонический патриархат... вместе с приходами, между прочим...
показати весь коментар
17.12.2018 21:08 Відповісти
Сьогодні о 22-40 на ICTV "Свобода слова". Буде митрополит ПЦУ Єпіфаній.
показати весь коментар
17.12.2018 21:17 Відповісти
УПЦ усунула низку священників. Наступний етап - в УПЦ залишилась низка священників.
Процес пішов і він невідворотній.
Шановні священники УПЦ МП, у вас ще є шанс застрибнути в останній вагон, а то залишитесь на узбіччі (за поребриком).
показати весь коментар
17.12.2018 21:27 Відповісти
ну, что, погнали пчёл в Одессу!!

УПЦ (МП) усунула деяких священиків за участь у соборі ПЦУ - Цензор.НЕТ 9275
показати весь коментар
17.12.2018 21:34 Відповісти
РПЦ - секта ФСБшная которая не имеет Томоса. Какое отношение она имеет к объединительному собору епископов - никакого. Епископат Украины объединился и создал поместную автокефальную церковь. Перед объединением они распустились и создали поместную автокефальную церковь в Украине.
показати весь коментар
17.12.2018 21:55 Відповісти
https://www.facebook.com/oleh.tyahnybok/?__xts__%5B0%5D=68.ARBioPm2tf5r7_NqASv4zdt6Ps-pe1gkzUpfRa1tBHW929XGSWfjJ1jmSrhkUdlPA4WR_vq7WaJUZ_V0RWxLG3t5PRQEiOn6vXgMHYNxcb_zzZVemJ5QOx4RtfSHUZXsD6tRAixApFWwvuycNlRhc_YakSB5mE5VBR0ORONRL94vVez_OmtRqRybogT1MtgVlb-u-vmD3W6v5EkLBUuCkOVfs6c2lvLspmGH9c-rL90OVFg-***********************-********************************************************************************&__tn__=k%2AF&tn-str=k%2AF Олег Тягнибок
https://www.facebook.com/oleh.tyahnybok/photos/a.199683710052351/1685197334834307/?type=3&permPage=1 8 січня
Ще в жовтні 2005 !!! року я подавав депутатський запит до міністра юстиції України «Про необхідність зміни назви «Української православної церкви»
на назву «Російська православна церква в Україні», що відповідає підлеглості Української православної церкви в канонічних та організаційних питаннях Російській православній церкві».

Якби вчасно втілювали цю та інші вимоги та ініціативи «Свободи», то ми жили б в іншій за змістом Державі.

Зрозуміло, що сьогодні вже маємо говорити не про формальну зміну назви. Бо, фактично, УПЦ (МП) стала передовим загоном у гібридній війні, яку Московія четвертий рік веде проти України. Вона перетворила свої храми на блок-пости "рускава міра", а священиків у ворожих диверсантів, які деморалізують українських громадян. Фактів - безліч, починаючи від називання цієї війни "громадянською" і вояжів до ворога за інструкціями, завершуючи нехтуванням державною мовою та відмовою вшанування наших Героїв і навіть дітей.

Сьогодні діяльність цієї структури становить загрозу національній безпеці України і має бути розглянута Радою нацбезпеки і оборони України. Однозначно потрібно не лише змінити назву "УПЦ" на "РПЦ в Україні", але й змінити статус на іноземну церкву в Україні з забороною доступу в органи влади, військо, правоохоронні структури та навчальні заклади, а також повернути українським церквам святині, які були привласнені московською церквою.

Подаю текст запиту:

«Загальновідомо, що керівництво Росії (царі, генсеки, президенти) завжди використовувала Російську православну церкву як знаряддя великої політики.

Впродовж всього свого перебування в Україні РПЦ виступала знаряддям російщення українського народу, і досі вона є провідною силою в інформаційній війні, яку проти України веде Російська Федерація.

Нею видається і поширюється в Україні література антиукраїнського характеру, в якій незалежність України від Росії називають "сєпаратізмом украінскіх шовіністов", а українську мову "галіційскім нарєчієм малопонятним і малоросам і великоросам, как наіболєє ополячєноє".

У своїх проповідях священики Російської православної церкви забороняють віруючим молитися українською мовою, бо "украінского язика Бог нє слишит".

Особливу агресивність священики і керівники Російської православної церкви проявляють до представників інших конфесій, провокуючи безконечні конфлікти на релігійній основі в Україні.

Загрозливою є активність Російської православної церкви в силових структурах України.

З ними укладено договори про співпрацю, які є підставою для легального проникнення та розгортання в них її діяльності.

Цю діяльність скеровує заступник голови Відділу взаємодії із Збройними Силами та правоохоронними органами Московського Патріархату, генерал-майор Шаталов Анатолій Федорович - академік Академії проблем безпеки Російської Федерації, фахівець з проведення психологічних операцій.

Для прикриття своєї антидержавної діяльності структури Російської православної церкви в Україні прибрали собі назву Українська Православна Церква. Проте, ця назва не відповідає антиукраїнському змісту РПЦ і є незаконно запозичена в дійсно українських церков.

Внаслідок цього "запозичення", яке є свідомою диверсією РПЦ, мільйони українських громадян піддаються великому ошуканству, оскільки переконані, що ходять до української Церкви.

Іншим наслідком "запозичення" є штучно створене протистояння окремих груп українського народу, розкол українського суспільства на релігійній основі та неможливість створення в Україні Єдиної Помісної Церкви.

Разом з тим, громадяни України - росіяни за походженням, мають право на свою Церкву, як, наприклад, в США вони мають свою "Російську православну церкву в Америці".

У зв'язку з вищевикладеним, враховуючи підлеглість Української православної церкви в канонічних та організаційних питаннях Російській православній церкві, з метою консолідації українського народу прошу здійснити перереєстрацію Української Православної Церкви, змінивши назву "Українська православна церква" на назву "Російська православна церква в Україні".

Як завжди влучна карикатура
показати весь коментар
17.12.2018 21:56 Відповісти
УПЦ (МП) усунула деяких священиків за участь у соборі ПЦУ - Цензор.НЕТ 6590
показати весь коментар
17.12.2018 21:56 Відповісти
Тягнибок неосвідчений мудак. Такі речі не запитами проводять а через зміну законодавства.
показати весь коментар
17.12.2018 23:23 Відповісти
Авжеж! За ради того щоб назвати офіційно московську церкру московської треба все законодавство змінити. Не забагато честі? На фоні Тягнибока хтось інший виглядає неосвідченим мудаком...
показати весь коментар
18.12.2018 06:43 Відповісти
дочекаємось 20 грудня і побачимо. А Тягнибок політичний труп, з його "речевками" - "Спасибо нам, что мы поели, А приготовить может каждый!" Чому на посаду Президента не висунула його Свобода?
" Стоит напомнить, что Олег Ярославович баллотировался в президенты уже дважды - в 2014 и 2010 гг., и оба раза никого не впечатлил результатом. В 2010-м Тягнибок набрал 1,43%, а в 2014-м и того меньше - 1,16%. Учитывая эту тенденцию, а также то, что нынешняя украинская власть самая националистическая за всю историю независимости (и активно привлекает на свою сторону электорат той же "Свободы"), на выборах 2019-го у Тягнибока есть все шансы набрать стыдные 0,5% поддержки, что для политика с амбициями Тягнибока просто кошмар, который к тому же никак не будет способствовать перспективам его партии на парламентских выборах".
показати весь коментар
18.12.2018 07:48 Відповісти
Як ми примітивно зістрибуєм... А в Україні - країні українофобів, націоналісти завжди програватимуть, бо по телебаченню кажуть, що вони погані...
показати весь коментар
18.12.2018 07:58 Відповісти
А шо в Бєларусі, багато прихильників Тягнибока чи більне любителів Бацьки?
показати весь коментар
18.12.2018 08:03 Відповісти
Ще більш примітивнійшого способу зістрибнути годі й гадати.
показати весь коментар
18.12.2018 10:12 Відповісти
Можна ці дії тільки вітати.
По-перше приклад для повторення наданий.
По- друге вироблений механізм цивілізованого вирішення проблеми по самоліквідації КПУ МП !
показати весь коментар
17.12.2018 22:01 Відповісти
Можна ці дії тільки вітати.
По-перше приклад для повторення наданий.
По- друге вироблений механізм цивілізованого вирішення проблеми по самоліквідації КПУ МП !
показати весь коментар
17.12.2018 22:02 Відповісти
Та чимало у РПЦ усяких охлобистинів ? То хай й замінять звільнених на таких! Та чи закінчився набір у школу ФСБ? і нікого відрядити до України для забруднення мізків?
показати весь коментар
17.12.2018 22:12 Відповісти
МОСКОВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ РОЗТОПТАВ УСІ КАНОНИ І ПОКАЗАВ, ЩО НИМ КЕРУЮТЬ З КРЕМЛЯ. "Вселенський Патріарх, його богослови дуже сказати б випукло пояснили Московському Патріархату в якому канонічному стані він зараз знаходиться. Московський Патріархат, який завжди говорив про канонічність, про канони й так далі. Зараз ці канони просто розтоптав і ще раз довів, що його сказати б, політика, яку він здійснює в Україні - це політика, що керується виключно з Кремля" - релігієзнавець Віктор Єленський. https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/orthodox_relations/73876
показати весь коментар
17.12.2018 22:41 Відповісти
Сектанти добровільно виключили з своєї секти священнослужителів канонічної церкви!Розрив мізгів?
показати весь коментар
17.12.2018 23:18 Відповісти
Цензор- исправь! В УКРАИНЕ БЫЛ ИМЕННО ОБЬЕДИНИТИЛЬНЫЙ СОБОР, а не «такназываемый»... позор!! ПОЗОР! Позор за такие проколы!!!
показати весь коментар
17.12.2018 23:48 Відповісти
«15 декабря 2018 года клирики Украинской православной церкви архимандрит Дорофей (Маркевич), протоиерей Петр Зуев, протоиерей Богдан Гулямов и протодиакон Ростислав Воробий приняли участие в так называемом объединительном соборе. Источник: https://censor.net.ua/n3102806»- где скобки хотя бы????
показати весь коментар
17.12.2018 23:49 Відповісти
что это за набор средневековых заклинаний: "причащения Святых таинств", экзархи, протоиреи, клирики,архимандриты ...эти ребята что в MMORPG переиграли?. У попов столько званий и регалий, что военные отдыхают просто. Такое чувство что они не просто кадилом машут изображая усиленную работу, а прям спасают вселенную от всемогущего зла. Клоуны ряженные. До тех пор, пока кто-то из них не вскипятит чайник молитвой можно класть хрен на всё это поповство.
показати весь коментар
18.12.2018 12:24 Відповісти