11154 відвідувача онлайн
4 183 75

Кабмін підвищив на 25% оклади держслужбовців ГПУ

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду у вівторок, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Зокрема, зазначається, що раніше на службовців Генпрокуратури, яка є конституційним органом з особливим статусом і юрисдикцією по всій країні, підвищення посадових окладів не поширювалося. Відповідно, цей документ прийнятий для забезпечення міжпосадової дисципліни в оплаті праці.

Топ коментарі
+31
149-та потужна! Чи яка там реформа?
показати весь коментар
18.12.2018 14:14 Відповісти
+26
Прнийде мінстець і розкаже як середня з/п при офшоренку виросла...
показати весь коментар
18.12.2018 14:14 Відповісти
+26
не вистачає грошей на пенсії,
а підвищують зарплату прокурорам
показати весь коментар
18.12.2018 14:17 Відповісти

Завантаження...