11227 відвідувачів онлайн
2 510 65

Мін'юст ініціюватиме скасування довічного ув'язнення для жінок, - заступник міністра Чернишов

Про це в ефірі 5 каналу  заявив заступник міністра юстиції України Денис Чернишов, інформує Цензор.НЕТ.

"Ми виступаємо з ініціативою розгляду скасування довічного ув'язнення для жінок в Україні. Однак це питання ще навіть нормально не обговорене. Ми просто спираємося на досвід, який існує в світі, і говоримо: "Так, мабуть, треба збільшити найбільший термін ув'язнення. Наприклад, він у нас на сьогодні 15 років, а зробити – 20-25 років". Але практика, яка існує в світі, доводить, що довічне ув'язнення для жінок недоцільне", – наголошує заступник голови відомства.

"Відсоток довічно ув'язнених жінок в Україні дуже малий. Загалом "довічників" 1500 осіб нині, з яких 22 – жінки... У жінок динаміка щодо змін (каяття) краща, ніж у чоловіків. І питання в тому, якщо людина готова повернутися в суспільство – треба її повертати. Так, це може бути через 20, 25 років, але разом з тим, довічне для жінок – навіть корифеї пенітенціарної системи вважають, що це недоцільно", – зазначає Чернишов.

Топ коментарі
+43
Феминистки будут недовольны. Они ж за равенство во всех сферах.
показати весь коментар
21.12.2018 21:51 Відповісти
+28
Потужно!!! А як бути з гендерною рівністю, за котру так боролися і боряться деякі екзальтовані підстаркуваті панянки?
показати весь коментар
21.12.2018 21:55 Відповісти
+23
Категоричесуки против. По нашему законодательству судят за преступление, а не по "половому признаку". Принятие подобного закона приведет к созданию армии наемных убийц из женщин. Убийство станет выгодным. Любая проститутка согласится за денежку подсыпать в утренний кофе вам же какой то гадости... В сумму контракта на убийство просто будут включены расходы на суды, адвокатов, прокуроров и "грев" на зоне. Получится максимум 7,5 лет за любую, даже массовую, ликвидацию. Придурки минюста! Вас же тоже станут заказывать!
показати весь коментар
21.12.2018 22:12 Відповісти

Завантаження...