Гройсман: Моя стратегічна мета, щоб Україна позбулася зовнішніх боргів

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал, про це сказав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі телеканалу "Інтер".
"Моя стратегічна мета полягає у тому, щоб Україна взагалі позбавилася зовнішніх кредитів. Ми затвердили стратегію управління державним боргом і у 2021 році ми бачимо це реальним: борг має бути менше 50% ВВП. Це означає, що ми перейдемо в іншу категорію країн - з серйозною стабільністю", - запевнив глава Уряду.
За словами Володимира Гройсмана, Україна впевнено входить в 2019 рік. "Моє завдання зараз - щоб максимально ефективно працювала наша економіка", - наголосив він.
Когда Порошенко, Гройсман и К* безбожно повышали цену на газ - нефть стоила 80 долларов за баррель.
Сейчас она котируется по цене 56 долларов, то есть подешевела аж на 42 процента, но стоимость газа эта "компашка" снижать не собирается!
Про цену бензина вообще не говорю...