9532 відвідувача онлайн

Спецслужби РФ через пранкерів намагалися спровокувати митрополита Епіфанія, - ПЦУ

Спецслужби РФ через пранкерів намагалися спровокувати митрополита Епіфанія, - ПЦУ

Російські спецслужби за допомогою пранкерів здійснили спробу спровокувати в телефонній розмові предстоятеля Православної церкви України (ПЦУ) митрополита Київського і всієї України Епіфанія.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні на сторінці ПЦУ в Фейсбук.

Кремлівські спецслужби, прикрившись ім‘ям депутата Європейського Парламенту, намагалися у розмові спровокувати Предстоятеля Православної Церкви України.

Протягом минулих днів Блаженнійший Митрополит Епіфаній отримав багато поздоровлень, взокрема телефоном. Скориставшись цим, російські спецслужби через так званих "пранкерів" (осіб, які у телефонній розмові видають себе за іншого) спробували вчинити інформаційну провокацію.

21 грудня 2018 р. був здійснений дзвінок від імені Девіда Макалістера, голови Комітету закордонних справ Європейського Парламенту. Поступово під час розмови почали ставитися провокативні питання, зокрема про "захоплення Лаври", про підтримку тих чи інших кандидатів на виборах, про ставлення до "прав гомосексуалістів" тощо.

Митрополит Епіфаній висловлював ті самі думки, що і у всіх публічних виступах: Українська Церква виступає проти насильства і розпалення ворожнечі, вона відкрита до діалогу; жодного "захоплення Лаври" не може бути, а розмови про "захоплення" мають на меті сіяти напругу в суспільстві. Церква дотримується біблійної позиції, визначаючи одностатеві стосунки як гріх, і цю думку поділяє більшість українського суспільства. Також Церква не втручається у політичний процес та не вказує своїм вірним, яких кандидатів чи партії слід підтримувати.

Протягом розмови у Митрополита Епіфанія з‘явилося відчуття, що це є провокація, тому він завершив її.

Раніше подібного роду провокації, організовані російськими спецслужбами, відбувалися неодноразово. З досвіду відомо, що не отримавши якихось вигідних для себе відповідей під час розмови, провокатори здійснюють монтаж запису, компонуючи окремі слова і фрази. Тому в разі, коли у медіа з‘являться якість фрагменти розмови, аудиторія має враховувати вищезазначене і не довіряти їм.

Топ коментарі
+24
Опять у тебя пепа зачесалась, кацапчик)
показати весь коментар
22.12.2018 15:12 Відповісти
+17
Ща вован и лексус наваяют говнеца, коим ********* и ******** в ближайших передачах будут окормлять лаптеногое стадо. Ну хай едят. Нам что жалко?
показати весь коментар
22.12.2018 15:14 Відповісти
+13
Да, это поистине месть, после просранного сектой томоса
показати весь коментар
22.12.2018 15:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Нема на світі України,
Немає другого Дніпра;
А ви претеся на чужину
Шукати доброго добра,
Добра святого. Волі! волі!
Братерства братнього! Найшли,
Несли, несли з чужого поля
І в Україну принесли
Великих слов велику силу,
Та й більш нічого. Кричите,
Що бог создав вас не на те,
Щоб ви неправді поклонились!..
І хилитесь, як і хилились
І знову шкуру дерете
З братів незрящих, гречкосіїв;
І сонця правди дозрівать
В німецькі землі, не чужії,
Претеся знову!.. Якби взять
І всю мізерію з собою,
Дідами крадене добро,
Тоді оставсь би сиротою
З святими горами Дніпро!
Ох, якби те сталось, щоб ви не вертались,
Щоб там і здихали, де ви поросли!
Не плакали б діти, мати б не ридала,
Не чула б у бога вашої ****.
І сонце не гріло б смердячого гною
На чистій, широкій, на вольній землі.
І люди б не знали, що ви за орли,
І не покивали б на вас головою.
Схаменіться! Будьте люди,
Бо лихо вам буде!
Розкуються незабаром
Заковані люди.
Настане суд, заговорять
І Дніпро і гори!
І потече сторіками
Кров у синє море
Дітей ваших… І не буде
Кому помагати:
Одцурається брат брата
І дитини мати.
І дим хмарою заступить
Сонце перед вами,
І навіки прокленетесь
Своїми синами!
Умийтеся! Образ божий
Багном не скверніте.
Не дуріте дітей ваших,
Що вони на світі
На те тільки, щоб панувать…
Бо невчене око
Загляне їм в саму душу
Глибоко! глибоко!
Дознаються небожата,
Чия на вас шкура,
Та й засудять, - і премудрих
Немудрі одурять!
показати весь коментар
22.12.2018 15:04 Відповісти
Опять у тебя пепа зачесалась, кацапчик)
показати весь коментар
22.12.2018 15:12 Відповісти
Андруша, практичный, ты шо против Українській церкви розпинаешся. А не ольгинский ты выпердыш?
показати весь коментар
22.12.2018 16:33 Відповісти
Він самий.
показати весь коментар
22.12.2018 19:37 Відповісти
"Предупрежден, значит вооружен", посмотрим ,что там скомпонуют.
показати весь коментар
22.12.2018 15:07 Відповісти
От как можно брать трубку, если номер неизвестен?? Даже я не беру трубу если номера нет в контактах.
показати весь коментар
22.12.2018 15:07 Відповісти
Он думал шо то Сам Шеф позвонил!
показати весь коментар
22.12.2018 15:10 Відповісти
А яку посаду Ви займаєте? Я наприклад змушений відповідати на будь який номер
показати весь коментар
22.12.2018 15:16 Відповісти
Ви мабуть працюєте диспечером на 102?
показати весь коментар
22.12.2018 15:30 Відповісти
ви мабудь працiвник колцентру?
показати весь коментар
22.12.2018 16:07 Відповісти
Я теж змушений відповідати на будь-який дзвінок по оперативним каналам.
показати весь коментар
23.12.2018 08:15 Відповісти
Сервис подмены номера весьма недорог
тем более если пранкеры на службе у ФСБ
Все эти Лексусы и Вованы
показати весь коментар
22.12.2018 15:18 Відповісти
У тебя номер европарламента в телефонной книге сохранен наверно.
показати весь коментар
22.12.2018 17:52 Відповісти
А если сын или дочь звонят с номеров своих друзей? Или мой знакомый изменил номер телефона? Я беру трубу постоянно и считаю это нормальным. Ничего опасного в этом нет. Другое дело, зачем разговаривать на серьезные темы по телефону, особенно если не знаешь звонящего лично?
показати весь коментар
22.12.2018 17:59 Відповісти
Він публічна особа і має усвідомлювати, яка увага прикута до кожного його слова і яку вона має вагу. Контроль будь-яких розмов має фіксуватися на випадок можливих маніпуляцій, щоб потім не доводилось виправдовуватися і комусь щось доказувать. І, звичайно, усвідомити головне - нічого таємного в наш час немає і вести себе слід відповідно.
показати весь коментар
22.12.2018 18:59 Відповісти
Да, это поистине месть, после просранного сектой томоса
показати весь коментар
22.12.2018 15:10 Відповісти
показати весь коментар
22.12.2018 15:24 Відповісти
Ще два рази перед рідким стільцем, мають подзвонити.
показати весь коментар
22.12.2018 15:57 Відповісти
Да, да, им эта идея пришла в голову, когда московские сатанисты ржали над девятой заповедью: Не лжесвидетельствуй.
показати весь коментар
22.12.2018 16:45 Відповісти
Ща вован и лексус наваяют говнеца, коим ********* и ******** в ближайших передачах будут окормлять лаптеногое стадо. Ну хай едят. Нам что жалко?
показати весь коментар
22.12.2018 15:14 Відповісти
болтливость - грех. А на такой должности и в такой момент - тем более. Хотите поговорить - не вопрос - обращайтесь в пресс-службу, а ещё лучше - читайте Святое Писание - там есть ответы на все ваши вопросы - "...Измыйтесь, отымите лукавство от душ ваших. Научитеся добро творити, и приидите истяжемся, и аще будут грехи ваши яко багряное - убелю их яко снег. Но князи не покоряются,- общницы татем любяще дары, гоняще воздаяние - сего ради глаголет Саваоф: горе крепким,- не престанет бо ярость моя на противныя" Сколько раз уже ловили эти клоуны таких не в меру болтливых - урок не впрок. "Лейтенантская краснуха"(с)
показати весь коментар
22.12.2018 15:16 Відповісти
Я думаю что сам Ипифаний ,почитав вас, много нового для себя бы нашел.
показати весь коментар
22.12.2018 15:31 Відповісти
Неужели повелся и отвечал ?
показати весь коментар
22.12.2018 15:21 Відповісти
Але навіть якщо Епіфвній їх на---й послав, я думаю всі поставляться з розумінням,..
показати весь коментар
22.12.2018 15:22 Відповісти
+100
показати весь коментар
22.12.2018 16:09 Відповісти
Усім цим прокремлівським пранкерам дуже далеко до нашого Вольнова.
показати весь коментар
22.12.2018 15:22 Відповісти
Неужели нельзя установить некий фильтр, который бы отсекал "странные", мутные, не пойми какие номера? и потом, что у этого дядьки секретаря нет? Дичь какая-то, сколько можно вестись на кацапские дешёвые уловки , садиться в лужу и пузыри пускать?
показати весь коментар
22.12.2018 15:36 Відповісти
и шо?если бы не отвечал,прервал разговор или отфутболил секретарю-пранкеры не замутили бы все равно лажу? если уж они идут на такой шаг-там уже все проплачено,и выдавать надо результат,удовлетворяющий плательщика.
показати весь коментар
22.12.2018 15:56 Відповісти
Це ви так жартуєте з незнайомою людиною? Мені здається це просто хамство на мій погляд
показати весь коментар
22.12.2018 15:46 Відповісти
Кацапы ж... Нічого дивного!
показати весь коментар
22.12.2018 16:19 Відповісти
Несмотря на все церковные запреты и каноны Эпифаний поимел ФСБшных пранкеров.
показати весь коментар
22.12.2018 15:59 Відповісти
Мутить лажу можно, конечно, и не звоня никому, например напистеть с три короба и в уши залить лехтарату по ртр-нтв-орт, чем кремлядские журнашлюхи и будут заниматься на выходных.
показати весь коментар
22.12.2018 16:13 Відповісти
Кмк, Епифаний не зря говорит медленно, четко разделяя слова.
Во-первых: чтобы его правильно услышали;
во-вторых: не торопиться с ответом и хорошенько его обдумать.
Так что пранкерам там ловить нечего.
показати весь коментар
22.12.2018 16:18 Відповісти
Да даже при перемене мест слов смысл может поменяться. А медленный разговор только упрощает возможность монтажа. Дай Бог, чтобы Вы были правы. Но ждем результатов аудиомонтажа.
показати весь коментар
22.12.2018 18:04 Відповісти
таку рєчь монтіровать удобно
показати весь коментар
22.12.2018 18:22 Відповісти
У меня на смартфоне стоит запись всех входящих.А лукавых тоже можно под монастырь подвести,договорившись,о негласном аресте с некоторыми странами,не через Интерпол.Кибервойна подразумевает именно это.Провоцирование экстремизьма.
показати весь коментар
22.12.2018 16:22 Відповісти
СБУ должна подстраховать и защитить нашего митрополита! Он - человек глубоко верующий, образованный и умный, но у него нет опыта общения с тварями.
показати весь коментар
22.12.2018 16:57 Відповісти
Глубоко верующий не б\удет пользоваться бесовскими телефонами. А образованный и умный не будет абы кому по телефону всякое рассказывать.
показати весь коментар
22.12.2018 17:08 Відповісти
Да ви шо і земельку йому дали дві на буковині і особняки під києвом ..млять які ви дєбіли це все спеціально з Чернівців один мп і з кп про шо ви тут пишите
показати весь коментар
22.12.2018 17:38 Відповісти
єпіфанія розвели, і він, таки, шось там наговорив євротолєрантного. Такі звінки повинні якось регламентуватись. Якась шпана може позвонити, назватись гутієрашом і розпитувати про інтимні схильності митрополита, а він ше ж молодий, гарячий, шось міг і бовкнути
показати весь коментар
22.12.2018 18:19 Відповісти
Интересно, что сразу предупреждают о возможности монтажа... Неужели повёлся и натрындел лишнего?
показати весь коментар
22.12.2018 18:30 Відповісти
Странно, а вот российским деятелям никто не звонит, например, по этому поводу:
https://informator.news/hrabytelem-banka-na-shpytsberhene-okazalsia-turyst-yz-rf-to-perv-y-sluchay-za-vsiu-ystoryiu-arkhypelaha/ Грабителем банка на Шпицбергене оказался турист из РФ. Это первый случай за всю историю архипелага Источник: https://informator.news/hrabytelem-banka-na-shpytsberhene-okazalsia-turyst-yz-rf-to-perv-y-sluchay-za-vsiu-ystoryiu-arkhypelaha/

«Это ли не самое безрассудное ограбление банка в истории Норвегии?», - отметил один из норвежцев в Твиттере. «Он, возможно, забыл подумать над планом побега», - добавил другой комментатор. «Просто подумайте, на острове всего восемь километров дорог и некуда бежать», - отметили местные жители. Напомним, что это первый случай ограбления банка за всю историю архипелага.
показати весь коментар
22.12.2018 19:58 Відповісти
русский мир дошел ло шпицбергена
показати весь коментар
22.12.2018 22:17 Відповісти
я знову ж, в 2459-й раз переконуюсь: яка це лжива і підла продажна мерзота цей руSSкій мір і руSSке гундяєвське кривослав`я!
показати весь коментар
22.12.2018 20:43 Відповісти
Федерасты свинорусы во главе с Х..лом никак не успокоятся.
показати весь коментар
22.12.2018 20:59 Відповісти
Чисто касапсская логика..

ВСЕМИРНЫЙ ПРАВОСЛАВНЫЙ ЦЕНТР
НАДЕЛЯЕТ Православную церьковь в Украине-автокефалией,
в тожэ время 3аявляет об не каноничности РПЦ... ;-
а РАСКОЛЬНИКИ почему то украинцы ??
.
КАК ЭТО ПОНЯТЬ ??
.
https://uploads.disquscdn.com/images/c4aca0baa466307aa97c10304ed45848f96ebf558f636c507215cedbb0f7a94a.jpg https://uploads.disquscdn.com/images/e4427e807de6adfe29db4b650069c983a652cf90729aa96231c40a59cbd7aeff.jpg https://uploads.disquscdn.com/images/a73845e8664b05b071f1528f3238421dab180e204f93c3618f863db24bf35938.jpg https://uploads.disquscdn.com/images/702d5db65963f74b263e38a67eaa780db73727b607289d327acb9f06d40bbf5b.jpg

э.
показати весь коментар
23.12.2018 11:47 Відповісти
Скільки людей після мракобісся цих розкольників філаретки і Макарія розчаруються в православ'ї, у вірі як такій !
показати весь коментар
23.12.2018 17:51 Відповісти