3885 відвідувачів онлайн
2 588 28

МЗС України рекомендує утриматися від поїздок до Індонезії через цунамі

МЗС України рекомендує утриматися від поїздок до Індонезії через цунамі

Цунамі насунуло на узбережжя провінцій Лампунг та Бантен 22 грудня. Це призвело до людських жертв і пошкодження об'єктів інфраструктури, а також посилення активності вулкана Анак-Кракатау.

Департамент консульської служби МЗС у Facebook закликає українців утриматися від поїздок у зазначені райони, а тим, хто опинилися в зоні лиха, рекомендує неухильно дотримуватися вказівок місцевих органів влади і рятувальних служб щодо заходів безпеки та уважно стежити за їхніми повідомленнями, інформує Цензор.НЕТ.

Також українське зовнішньополітичне відомство рекомендує за першої нагоди повідомити про себе посольству України в Індонезії (телефон: + 628788-489-0918, електронна пошта: [email protected]).

МЗС України рекомендує утриматися від поїздок до Індонезії через цунамі 01

Топ коментарі
+10
Мид немного запоздал - половина украинских пенсионеров уже на курортах ждут Новый год - на Бали, на Сейшелах, на Мальдивах...но спасибо за заботу!
показати весь коментар
23.12.2018 21:07 Відповісти
+7
а про таке не рекомендуюють ЗАДУМАТИСЯ...- чи бАранів стрижуть , та стрижуть....

ФОРМУЛА "РОТТЕРДАМ+" РОБИТЬ ТЕПЛОВУ ГЕНЕРАЦІЮ УКРАЇНИ НАЙДОРОЖЧОЮ У ЄВРОПІ Більше читайте тут: https://tsn.ua/video/video-novini/formula-rotterdam-robit-teplovu-generaciyu-********-naydorozhchoyu-u-yevropi.html
показати весь коментар
23.12.2018 20:54 Відповісти
+7
Можно подумать, что наш брат только и делает, что по Индонезиям шастает, когда порой не хватает бабок, чтоб на городском транспорте проехать на работу и обратно.
показати весь коментар
23.12.2018 20:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Странная рекомендация. Или это для тех кто не в курсе что такое цунами ?
показати весь коментар
23.12.2018 20:43 Відповісти
Може це для тих, хто має квитки на Балі в кишені?
показати весь коментар
23.12.2018 20:57 Відповісти
Ну тогда "администрация отеля за последствия вашего приезда ответственности не несет" .
показати весь коментар
23.12.2018 21:02 Відповісти
Ну є ж бовдури, які після сходу лавини біжуть на Драгобрат, чому не може бути дурнів, які поїдуть скупнутись після цунамі.
показати весь коментар
23.12.2018 21:08 Відповісти
Таки да. Дураков хватает .
МЗС України рекомендує утриматися від поїздок до Індонезії через цунамі - Цензор.НЕТ 6302
показати весь коментар
23.12.2018 21:16 Відповісти
Таке саме було підчас Майдану.
показати весь коментар
23.12.2018 20:45 Відповісти
МИД прогнозирует цунами,может от безделия .
показати весь коментар
23.12.2018 20:50 Відповісти
а про таке не рекомендуюють ЗАДУМАТИСЯ...- чи бАранів стрижуть , та стрижуть....

ФОРМУЛА "РОТТЕРДАМ+" РОБИТЬ ТЕПЛОВУ ГЕНЕРАЦІЮ УКРАЇНИ НАЙДОРОЖЧОЮ У ЄВРОПІ Більше читайте тут: https://tsn.ua/video/video-novini/formula-rotterdam-robit-teplovu-generaciyu-********-naydorozhchoyu-u-yevropi.html
показати весь коментар
23.12.2018 20:54 Відповісти
а когда появилась эта формула "Роттердам+"...?
показати весь коментар
23.12.2018 21:01 Відповісти
когда пришел гений грося - без образования - но с рынка
показати весь коментар
23.12.2018 21:33 Відповісти
иди на путина самолайкер кацапский...
показати весь коментар
23.12.2018 21:46 Відповісти
Без образования, зачем премьер-министра и за него проголосовавших депутатов позорите? У Гройсмана образование аж восемь классов винницкой средней школы. Читать, писать, а особенно считать умеет, этого для премьер-министра в Украине вполне достаточно.
показати весь коментар
23.12.2018 22:08 Відповісти
однозначно - зачем больше - главное винницкий рынок
показати весь коментар
24.12.2018 08:54 Відповісти
когда .... - это следствие, а не причина...., как и все остальное...
показати весь коментар
23.12.2018 21:40 Відповісти
изза ротердами пришествие гросей)))
они с ревой в одном месте дипломы получили
показати весь коментар
23.12.2018 21:43 Відповісти
так "Роттердам+" следствие чего...?\ну и хотелось бы знать дату этого роттердама - 2014 год, наверное...?\
показати весь коментар
23.12.2018 21:45 Відповісти
в ротердамы у нас с 91 года
показати весь коментар
24.12.2018 08:55 Відповісти
Можно подумать, что наш брат только и делает, что по Индонезиям шастает, когда порой не хватает бабок, чтоб на городском транспорте проехать на работу и обратно.
показати весь коментар
23.12.2018 20:56 Відповісти
и но говори - не вылезаем с сейшелов маямов индонезиев и тд
показати весь коментар
23.12.2018 21:34 Відповісти
Не кажіть. Пригадайте, скільки вже було різних катастроф та стихійних лих в різних екзотичних, далеких і недешевих країнах. І майже завжди виявлялося, що є (!!) там наші небідні брати і сестри.Яких треба привозити, рятувати, хоронити. Я не маю на увазі пенсіонерів-вчителів чи колгоспників. Винятково наших буратін.
показати весь коментар
23.12.2018 22:31 Відповісти
интересно капнуть тех буратин типа успешных гросей ревов с 8 классов образования и рынка трусняка
показати весь коментар
24.12.2018 08:56 Відповісти
От жизнь пошла.. Ни в Крым не ткнёшься, ни в Индонезию..
показати весь коментар
23.12.2018 21:07 Відповісти
Мид немного запоздал - половина украинских пенсионеров уже на курортах ждут Новый год - на Бали, на Сейшелах, на Мальдивах...но спасибо за заботу!
показати весь коментар
23.12.2018 21:07 Відповісти
Надо было просто в Раде повесить предупреждение.Хотя...не надо.
показати весь коментар
23.12.2018 21:25 Відповісти
Ладно, не поеду...
показати весь коментар
23.12.2018 21:42 Відповісти
капитаны очевидность.
показати весь коментар
23.12.2018 22:29 Відповісти