9079 відвідувачів онлайн
12 155 186

510-кілометровий відрізок "Північного потоку-2" почали прокладати в економічній зоні Швеції

В економічній зоні Швеції почали прокладати відрізок газопроводу "Північний потік-2".

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на ТСН, про це повідомляє видання Aftonbladet.

Труби для газопроводу зберігатимуться в шведському порту Карлсхамн, уточнює видання.

За даними радіостанції Sveriges Radio, роботи з прокладання газопроводу в цьому районі триватимуть до літа 2019 року, адміністрація порту Карлсхамн додатково найняла понад 110 працівників.

Компанія - оператор трубопроводу Nord Stream AG 23 грудня повідомила, що судно Solitaire вирушило в південну частину виключної економічної зони Швеції, щоб розпочати прокладання 510 км труб.

У компанії додали, що нині вже є 370 км "Північного потоку-2".

Зазначимо, що проти запланованого будівництва газопроводу "Північний потік-2" завдовжки 1200 кілометрів активно виступає Україна, яка турбується за можливу втрату ролі транзитера газу. Активно критикують проект також Польща і балтійські країни, які застерігають ЄС від залежності від російського газу. Проти німецько-російського газового проекту виступає також адміністрація президента США Дональда Трампа.

Німеччина, зі свого боку, неодноразово запевняла, що проект має суто економічний характер. Оператором проекту газопроводу є підприємство Nord Stream AG, "дочка" російського концерну "Газпром". Крім російського енергетичного гіганта, в проекті беруть участь німецькі концерни Wintershall та Eon Ruhrgas - їхні частки становлять 15,5 відсотка кожна, в Gasuine з Нідерландів і Engie з Франції - 9 відсотків. Консорціум планує додатково до вже наявної першої нитки газопроводу побудувати ще одну - Балтійським морем з Росії до Німеччини.

Топ коментарі
+18
в борьбе добра со злом, как всегда побеждает бабло!
показати весь коментар
24.12.2018 14:40 Відповісти
+16
Все намного хуже. Этот трубопровод позволит Путину вести крупномасштабные действия в Украине не прерывая поставок газа в Германию. Немцы смогут выражать озабоченность из теплых квартир.
показати весь коментар
24.12.2018 14:51 Відповісти
+15
Швеция - колыбель демократии, плюрализма и прав человека.
Но за 30 серебрянников продалась - и глазом не моргнула...
показати весь коментар
24.12.2018 15:03 Відповісти

Завантаження...