6823 відвідувача онлайн

"Рух нових сил" прокоментував розрив з нардепом Дерев'янком

Про це повідомляє прес-служба політсили, передає Цензор.НЕТ.

Зазначається, що координатори та представники регіональних осередків РНС зустрілися 21-го грудня 2018 року в місті Перемишлі з лідером партії Міхеілом Саакашвілі та обговорили плани подальших дій, націлених на розвиток партії.

Учасники зустрічі, зокрема, "одноголосно вирішили і далі рухатися разом з нашим лідером Міхеілом Саакашвілі".

Крім того, в РНС відреагували на вихід з політичного партнерства із Саакашвілі лідера партії "Воля" Юрія Дерев'янка.

"Ми повідомили народного депутата Юрія Дерев’янка, що "Рух нових сил" Міхеіла
Саакашвілі завжди був і залишатиметься широким об’єднанням людей, а не приватним бізнес-проектом. Ми проводимо чесну політику, яка несумісна як з торгами, так і з бізнес-інтересами. Як торгам не місце в храмі, так у політиці не має бути місця для бізнесменів.
РНС це не черговий "проект", а ідея сильної та успішної України", - йдеться в заяві.

Топ коментарі
+23
У Михо есть такая нехорошая черта, связываться со всякими авантюристами а потом об этом жалеть. То помог Порошенку завалить Яценюка. Мне Кроля не жалко ни на грамм, но потом же его Порошенко и подставил. То связался с Юлькой. То пригрел этого мутного Деревянка.
При этом нельзя не оценить заслуги Михо в Грузии. Он успешно провел те самые либеральные антикоррупционные реформы, которые успешно слил Порошенко. И я думаю, что Михо был бы намного лучшим кандидатом в президенты, чем любой из этого сборища фриков, которые лезут туда сейчас.
показати весь коментар
25.12.2018 10:38 Відповісти
+22
Да,от бепепы воняет здорово...РНС глоток кислорода в рошении!
показати весь коментар
25.12.2018 10:24 Відповісти
+16
-"До свиданья наш ласковый Миша .

-Возвращайся в свой сказочный лес ".. .
показати весь коментар
25.12.2018 10:00 Відповісти

Завантаження...