"Рух нових сил" прокоментував розрив з нардепом Дерев'янком

Про це повідомляє прес-служба політсили, передає Цензор.НЕТ.
Зазначається, що координатори та представники регіональних осередків РНС зустрілися 21-го грудня 2018 року в місті Перемишлі з лідером партії Міхеілом Саакашвілі та обговорили плани подальших дій, націлених на розвиток партії.
Учасники зустрічі, зокрема, "одноголосно вирішили і далі рухатися разом з нашим лідером Міхеілом Саакашвілі".
Крім того, в РНС відреагували на вихід з політичного партнерства із Саакашвілі лідера партії "Воля" Юрія Дерев'янка.
"Ми повідомили народного депутата Юрія Дерев’янка, що "Рух нових сил" Міхеіла
Саакашвілі завжди був і залишатиметься широким об’єднанням людей, а не приватним бізнес-проектом. Ми проводимо чесну політику, яка несумісна як з торгами, так і з бізнес-інтересами. Як торгам не місце в храмі, так у політиці не має бути місця для бізнесменів.
РНС це не черговий "проект", а ідея сильної та успішної України", - йдеться в заяві.
При этом нельзя не оценить заслуги Михо в Грузии. Он успешно провел те самые либеральные антикоррупционные реформы, которые успешно слил Порошенко. И я думаю, что Михо был бы намного лучшим кандидатом в президенты, чем любой из этого сборища фриков, которые лезут туда сейчас.
-Возвращайся в свой сказочный лес "..