10656 відвідувачів онлайн
19 152 246

МЗС РФ вимагає для російської мови в Україні "хоч якогось статусу"

МЗС РФ вимагає для російської мови в Україні

Також у Лаврова обурені тим, що українські депутати сміють говорити про порушення в Росії прав корінних народів.

Офіційна речниця Міністерства закордонних справ Росії Марія Захарова зажадала "хоч якогось статусу" для російської мови в Україні, тому що нею,нібито, розмовляє "більшість". Про це вона заявила на брифінгу в Москві, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

"Російською мовою говорить більшість країни. Нею розмовляють керівники міст, представники уряду, журналісти, і не можуть їй надати хоч якийсь статус у державі, чия культура створювалася, в тому числі, з використанням цієї мови", - вважає Захарова. При цьому вона обурилась тим, що недавно у Верховній Раді відбувся круглий стіл, присвячений масовим порушенням прав корінних народів у Російській Федерації, в тому числі посяганням на свободу слова, совісті, зборів, а також порушенням прав на навчання рідною мовою.

"Українським депутатам більше робити нічого, як обговорювати ситуацію з корінними народами в Російській Федерації", - зазначила вона. Речниця МЗС Росії оголосила цю ситуацію "анекдотичною".

"Очевидно, українські законодавці вважають, що нинішня політика власної влади щодо національних меншин, а вона на ділі зводиться до відмови в здійсненні базових прав - а саме жити, спираючись на свою культуру, традиції, рідну мову - може зійти, мабуть, за якийсь еталон, тому вони намагаються навчити й інші держави. Мабуть, почали з нас, далі - більше, підуть і вчити інші держави", - розмірковує Захарова. "Можливо, навіть експортувати свій апробований досвід придушення етнічної ідентичності. При цьому вкотре народні обранці України вдаються до грубого спотворення дійсності, некомпетентних акцентів, спекуляції під приводом захисту прав корінних народів", - додала Захарова.

При цьому вона не уточнила, чому в ситуації, коли в РФ, за даними останнього перепису, проживає понад 1,8 млн українців, у цій країні немає жодної української школи.

Топ коментарі
+56
НА ЧИСТОМ РУССКОМ ЯЗЫКЕ ГОВОРЮ МИД РФ - ИДИТЕ В Ж...ПУ.
Как видите, для того, что бы послать московитов не требуется ни какого статуса для русского языка.
показати весь коментар
26.12.2018 14:56 Відповісти
+48
Статус - заборонена.
показати весь коментар
26.12.2018 14:53 Відповісти
+40
статус - ниже плинтуса
сгодится ?
показати весь коментар
26.12.2018 14:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
І взагалі - москалі, йдіть нах#й, ми вам нічого не винні! До речі - коли наші гроші за газ віддасте?
показати весь коментар
26.12.2018 17:31 Відповісти
болт вам с газовой резьбой а не статус,СТАТУСЫ В ВОДИТЕ В РАШКЕ
показати весь коментар
26.12.2018 17:31 Відповісти
Пока россияне волнуются о судьбе русского языка в Украине, самыми распространенными языками в Москве становятся таджикский и узбекский и народов кавказа
показати весь коментар
26.12.2018 17:34 Відповісти
Конвульсиями лишнехромосомных удовлетворён.
показати весь коментар
26.12.2018 17:37 Відповісти
...а почему в Германии или в Прибалтике не попросить"хоть какого нибудь" статуса для русскоязычных...может там не откажут
показати весь коментар
26.12.2018 17:39 Відповісти
В странах Балтии - просят. В ЕС нет. Могут выпросить только депортацию.
показати весь коментар
26.12.2018 20:34 Відповісти
Статусу "негромадян" для них мало?
показати весь коментар
26.12.2018 20:37 Відповісти
Від мертвого віслюка вуха кацапам та їх сраному їзьєку!!
показати весь коментар
26.12.2018 22:55 Відповісти
Статус рускому языку. Я русский выучу лишь для того, чтоб мог я скандировать путин ****.
показати весь коментар
26.12.2018 17:53 Відповісти
Да, захерова, пока еще говорят. Признаем свою ошибку. Поэтому скоро говорить не будут
показати весь коментар
26.12.2018 17:57 Відповісти
Потрібно написати листа з требованіями в лігу сексуальних реформ, і все рішиться.
показати весь коментар
26.12.2018 18:40 Відповісти
процентов сорок считает русский язык родным. игнорировать это глупо и опасно.
показати весь коментар
26.12.2018 18:40 Відповісти
О! Класний статус: "родной для лингвоинвалидов"! Українські та англійські написи доповнити піктограмами.
показати весь коментар
26.12.2018 20:40 Відповісти
ти лингвоинвалид.
показати весь коментар
26.12.2018 23:10 Відповісти
это было ле 20 назад, а теперь статистика изменилась. не сорок, а 25-30.
показати весь коментар
26.12.2018 21:10 Відповісти
и этого достаточно.
показати весь коментар
26.12.2018 23:11 Відповісти
Це так,як би Німеччина під час війни вимагала АСОБАВА статусу для німецької мови.ЇЗЬЇКЬ--мова кривавих вбивць-окупантів!Невже тим,хто не кретин,неможливо її подужати??А українським салом чи варениками з борщем ви не давитеся?
показати весь коментар
26.12.2018 22:59 Відповісти
ты кретин.
показати весь коментар
26.12.2018 23:11 Відповісти
А Ви--поліглот і дуже освічена людина.
показати весь коментар
26.12.2018 23:22 Відповісти
А ще й розумна,вдумлива й тактовна.
показати весь коментар
26.12.2018 23:25 Відповісти
Дякую. А Ви знову кретин.
показати весь коментар
27.12.2018 06:26 Відповісти
Світ Вами пишається.
показати весь коментар
28.12.2018 02:53 Відповісти
Може рузгіє хочуть ТАКИЙ "язьік"?
МЗС РФ вимагає для російської мови в Україні "хоч якогось статусу" - Цензор.НЕТ 560 МЗС РФ вимагає для російської мови в Україні "хоч якогось статусу" - Цензор.НЕТ 9164
показати весь коментар
27.12.2018 00:32 Відповісти
Ординцям-дикунам будь-який їзікь--лише б нашу мову знищити.Століттями нищили та утискали-зневажали.
показати весь коментар
27.12.2018 00:38 Відповісти
назови ХОТЬ ОДИН госорган или ВУЗ в Рашке - куда можно устроится на работу или поступить учиться без ОБЯЗАТЕЛЬНОГО знания русского языка? Для Рашки - это НОРМАЛЬНО? Так КАКОГО ХЕРА в Украине - обязательный украинский - это НЕ нормально по мнению Кремля?
показати весь коментар
28.12.2018 02:51 Відповісти
А я зовсім не проти дати рюській мові статус в Україні, раз вони так просять. ЗАБОРОНЕНОЇ.
показати весь коментар
26.12.2018 19:29 Відповісти
показати весь коментар
27.12.2018 00:29 Відповісти
"Украинским депутатам больше делать нечего, как обсуждать ситуацию с коренными народами в Российской Федерации"
А рэфовским депутатам больше делать нечего, как обсуждать ситуацию с яыками в Украине.
показати весь коментар
26.12.2018 20:36 Відповісти
Хай пробачають російськомовні співвітчизники (це не про них, а про т.званий русскій ізик), статус вже є - МОВА ОКУПАНТА.
показати весь коментар
26.12.2018 20:49 Відповісти
От рузке языка давно пора избавляться. И поотменять везде в регионах особые статусы.
Потрібно якомога активніше впроваджувати тотальну Українізацію. До речі, Закон про освіту - буде добре цьому сприяти. Подивимось, як це буде впроваджуватись у мене, в Харкові.
показати весь коментар
26.12.2018 23:33 Відповісти
Сдохни кацапская мразь.
показати весь коментар
26.12.2018 21:00 Відповісти
Встречное требование - на россии живут миллионы этнических украинцев, Кубань, Тюмень, Приморский край, приграничные с Украиной области рф. Проявите добрую волю и инициативу - сделайте украинский язык вторым государственным, учите его в школах Чечни в обязательном порядке. Шо , нет? Тогда идите на пуйло со своим языком, засуньте его в жопу и не учите нас как нам жить, братья ***
показати весь коментар
27.12.2018 01:04 Відповісти
Український і російський не потрібно навіть порівнювати! Тому що російський навіть не слов'янський!
МЗС РФ вимагає для російської мови в Україні "хоч якогось статусу" - Цензор.НЕТ 4809
показати весь коментар
27.12.2018 08:23 Відповісти
...або ще посилання на гугл, для більшої інформації:
https://www.google.com/search?q=%D1%81%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5+%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B9+%D0%B8+%D1%80%D1%83%D1%81%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%BE+%D1%8F%D0%B7%D1%8B%D0%BA%D0%B0&num=100&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiT6ICGr7_fAhWCxIsKHeWAAOMQ_AUIDygC&biw=1280&bih=873#imgrc=79cuccNiyyLI5M: сравнение украинской и русского языка
показати весь коментар
27.12.2018 08:26 Відповісти
Опять плющит Маньку-облигацию!
показати весь коментар
27.12.2018 09:45 Відповісти
* "хоть какого-то статуса"
Да , не вопрос ...
Статус : им говорило ххууййллоо ...!!!
Лет на сто хватит !
показати весь коментар
27.12.2018 10:07 Відповісти
Мы двуязычная страна.Большинство из нас прекрасно общается на обоих языках Кто-то не умеет разговаривть на украинском но понимает прекрасно.В России государсттвенный-росийский в Германии-немецкий в Украине-украинский.Главное что мы понимаем друг друга.А статус-это лишнее....
показати весь коментар
27.12.2018 12:14 Відповісти
Статус - штраф за користування рузгім язиком у публічних місцях. Як за матюки.
показати весь коментар
27.12.2018 14:37 Відповісти
Пусть для начала МИД РФ назовёт ХОТЬ ОДИН госорган или ВУЗ в Рашке - куда можно устроится на работу или поступить учится без ОБЯЗАТЕЛЬНОГО знания русского языка? Для Рашки - это НОРМАЛЬНО? Так КАКОГО ХЕРА в Украине - обязательный украинский - это НЕ нормально по мнению Кремля?
показати весь коментар
28.12.2018 02:50 Відповісти
Сторінка 3 з 3