9307 відвідувачів онлайн
2 816 37

Трьох лижників, які заблукали, знайдено і врятовано в Карпатах, - ДСНС

Трьох лижників, які заблукали, знайдено і врятовано в Карпатах, - ДСНС

У Карпатах 25 грудня рятувальники знайшли трьох туристів, які заблукали в горах.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в Державній службі з надзвичайних ситуацій (ДСНС) України.

Як зазначається, 25 грудня о 18:20 в оперативно-рятувальну службу Закарпаття повідомили, що в районі гори Гимба Міжгірського району втратили орієнтир та заблукали двоє сноубордистів зі Львова 1988 і 1991 років народження. Чоловіки самі зателефонували до рятувальників, коли зрозуміли, що через темну пору і погану видимість самостійно не зможуть повернутися до бази відпочинку. Також вони вказали і на орієнтовне місце перебування.

Для проведення пошуково-рятувальних робіт на спецавтомобілі вирушили 5 фахівців гірського пошуково-рятувального відділення смт Нижні Ворота Воловецького району.

Під час проведення цих пошуково-рятувальних робіт було виявлено також киянина 1996 року народження. Лижник зі столиці також втратив орієнтир і заблукав у Карпатах.

Всіх відпочиваючих о 21:30 доставили до їхнього тимчасового місця проживання на туристично-рекреаційних об'єктах у селі Пилипець. Медичної допомоги туристи не потребували.

Топ коментарі
+5
спасибо спасателям, молодцы!
показати весь коментар
26.12.2018 21:53 Відповісти
+5
причем искали двоих сноубордистов, а нашли трех лыжников, о как! )
показати весь коментар
26.12.2018 22:04 Відповісти
+3
Новина - про українські Карпати..
показати весь коментар
26.12.2018 22:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
спасибо спасателям, молодцы!
показати весь коментар
26.12.2018 21:53 Відповісти
шукали двох, найшли трьох - це удача!
показати весь коментар
26.12.2018 21:55 Відповісти
причем искали двоих сноубордистов, а нашли трех лыжников, о как! )
показати весь коментар
26.12.2018 22:04 Відповісти
ага, бордери в обідє - іх обозвалі лижнікамі
показати весь коментар
26.12.2018 22:14 Відповісти
Почти как в старом сов-анекдоте про рыбаков. С утра девка на зорьке самое клёв как давай на водных лыжах за катером ганять---задрочила. И вдруг оторвалась и вроде притопла на глазах рыбаков. А катер не заметил потери бойца. Ну давай дуру спасать. Выволокли. Давай откачивать рот в рот, ну а шустрый один и заехал девке одновременно, та другие стали просить. А самый задний долго ждал та и досмотрелся. Как стал орать что что втопла была на лыжах а эта на коньках. С зимы на дне лежала. Ну жуть. Так и эти сноубордисты---думали в Венгрию свалить, а спасатели план хотели выполнить---конец же года. Отакая вот история на Рождество!
показати весь коментар
26.12.2018 23:56 Відповісти
Був в Карпатах, але чомусь не бачив таких краєвидів, як на світлині до новини..
показати весь коментар
26.12.2018 21:56 Відповісти
Був у Карпатах...
показати весь коментар
26.12.2018 22:01 Відповісти
Молодець. А де ще ти був? На Памірі, чи в пустелі Кара-Кум - був?
показати весь коментар
26.12.2018 22:12 Відповісти
Я про те, що ти іншим лайкаєш, але сам робиш помилки.
показати весь коментар
26.12.2018 22:18 Відповісти
так надо было со стороны польши смотреть, это татры, наивысшая часть карпат )
показати весь коментар
26.12.2018 22:03 Відповісти
Словацькі Татри.
показати весь коментар
26.12.2018 22:04 Відповісти
Poland, Tatra National Park

Судячи з усього Польща.
показати весь коментар
26.12.2018 22:10 Відповісти
Новина - про українські Карпати..
показати весь коментар
26.12.2018 22:05 Відповісти
просТА красивЄнько)))добре, шо не марсианські вчепили...
показати весь коментар
26.12.2018 22:09 Відповісти
why so serious?
показати весь коментар
26.12.2018 22:12 Відповісти
Трьох лижників, які заблукали, знайдено і врятовано в Карпатах, - ДСНС - Цензор.НЕТ 4434

бо ж це словацькі Татри..
показати весь коментар
26.12.2018 22:07 Відповісти
аффтар фото пишет что польша
показати весь коментар
26.12.2018 22:09 Відповісти
схожі на Ельбрус
показати весь коментар
26.12.2018 22:32 Відповісти
навигатор sygic работает на мобиле без инета
показати весь коментар
26.12.2018 22:01 Відповісти
хз как в горах в тумане gps ловит, а если ещё в долине
показати весь коментар
26.12.2018 22:08 Відповісти
GPS в горах дає похибку до кількох сотень метрів, а то і добрий кілометр. Так що особливо розраховувати на нього не варто..
показати весь коментар
26.12.2018 22:16 Відповісти
поеду в Карпаты и проверю
показати весь коментар
26.12.2018 22:31 Відповісти
Карпати великі. А куди саме налаштувався?
показати весь коментар
26.12.2018 22:41 Відповісти
на гору Гимба пийду
показати весь коментар
26.12.2018 22:44 Відповісти
На Гембі місця гарні і безпечні. Там не заблукаєш, хіба що яку молодичку зустрінеш..😃
показати весь коментар
26.12.2018 23:03 Відповісти
була одна історія з туристом в Кримських горах (що таке Кримські гори у зрівнянні з Крапатами?). Так от він також заблукав і вечеріло, і він вирішив по навігатору самостійно вибратися. Навігатор, мапи навігатору недосконалі, не показують всього, от він і пішов по навігаційному маршруту, кажуть що летів метрів 400 з обриву. Так що потемному краще в горах по навігатору не йти, а таки викликати та чекати на допомогу.
показати весь коментар
26.12.2018 22:15 Відповісти
Проблема, скоріше, не в мапах. Гори ж не рухаються. Змін практично немає. На точне визначення координат впливає рельєф, а саме будь-які перепади висот. Нижче спустився - це для програми GPS майже те ж саме, що клієнт відійшов.
Треба чекати, щоб мобільний пристрій впіймав сигнали не від трьох супутників, а від 5-6-ти.
І успіх гарантований.
показати весь коментар
26.12.2018 22:32 Відповісти
В Карпатах заблукати це дуже потрібно забажати. Але гори не для дилетантів..
показати весь коментар
26.12.2018 22:13 Відповісти
Зимой одного желания мало, нужно ещё богатырское здоровье и охотничьи лыжи, без них Вы даже с богатырским здоровьем вряд ли сможете отойти от дороги больше чем на 100 м по снегу по колена.
показати весь коментар
27.12.2018 00:57 Відповісти
До всього потрібно відноситися помірковано і з врахуванням своїх реальних можливостей... Я люблю ходити з друзями по горах і влітку,і взимку. І жодного разу в нас не було проблем, тому що гори не пробачають легковажного відношення до себе..
показати весь коментар
27.12.2018 07:45 Відповісти
По третьому лижнику десь напевно так було: - О це ти той сноубордист що заблудився? - Та нє, я лижник. тут на фрірайді катаюсь! - Короче, не п..ди багато і не умнічай, вали в таблєтку, скажем шо тебе тоже знайшли, а то ходи тут за вами по два рази!
показати весь коментар
26.12.2018 23:51 Відповісти
Как можно в 2018 году заблудится в Карпатах ?
Ну ладно бомж ещё летом может, но туда ж едут далеко не бедные люди у всех смартфоны с GPS. Да и зима вроди как, тут при желании больше чем за 100 м от дороги не отойдешь-снег по колена,сил не хватит.
показати весь коментар
27.12.2018 00:53 Відповісти
Саша, заблукати елементарно. Можна піти не тою стежкою, "скоротити" шлях,втратити орієнтири, переоцінити свої і можливості GPS, впасти в паніку і... зловживання алкоголем.
показати весь коментар
27.12.2018 07:50 Відповісти
Весна прийде. решту найдете...