Уряд схвалив стратегію інформаційної реінтеграції окупованого Криму

Як повідомляє Цензор.НЕТ, таке рішення було прийнято на засіданні уряду в четвер.
Ухвалення цього документа - важливий сигнал для жителів півострова про те, "що Україна про них пам'ятає", - заявила радник міністра інформаційної політики Юлія Каздобіна.
Згідно з рішенням Кабміну, політика реінтеграції має проходити під гаслом "єдиного голосу". Це означає, що заяви різних органів державної влади повинні бути скоординованими.
Також у стратегії розкривається необхідність проведення моніторингів, інформкампанії та інших заходів, які будуть показувати, що Україна ніколи не визнає окупацію Криму.
Роль головного координатора в реалізації стратегії візьме на себе Міністерство інформполітики.
Як раніше повідомляв Цензор.НЕТ, 22 грудня Генеральна асамблея ООН прийняла резолюцію А/С.3/73/L.48 "Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим та місті Севастополь, Україна". За проголосували 65 держав-членів, проти - 27, 70 делегатів утрималися. Це вже третя ініційована Україною резолюція ООН про стан прав людини в Криму за останні три роки. Перші дві були прийняті Генасамблеєю в 2016-му і 2017-му роках.