5747 відвідувачів онлайн

Закон про перейменування УПЦ МП набув чинності

Закон про перейменування УПЦ МП набув чинності

Текст документа опублікувало офіційне видання Верховної Ради "Голос України".

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ".

В оприлюдненому законі йдеться про те, що УПЦ МП зобов'язана протягом чотирьох місяців перереєструватися і змінити назву, в якій необхідно вказати свою належність до Російської православної церкви. Церква матиме єдине обмеження - священнослужителі, релігійні проповідники, наставники такої релігійної організації не матимуть доступу до частин і з'єднань Збройних сил України та інших українських військових формувань у місцях їхньої дислокації. Якщо протягом чотирьох місяців з дня набуття чинності законом УПЦ МП не внесе відповідних змін до своєї офіційної назви, її статут втратить чинність у частині, якою визначається повна офіційна назва.

Нагадаємо, Верховна Рада в четвер, 20 грудня, прийняла в цілому закон, який зобов'язує Українську православну церкву (Московського патріархату) у своїй назві вказати належність до Російської православної церкви. Відповідний проект закону (№5309) про внесення змін до закону "Про свободу совісті та релігійні організації" щодо назви релігійних організацій за основу і в цілому підтримали 240 народних депутатів.

Нині офіційна назва Української православної церкви, що перебуває в канонічному єднанні з Московським патріархатом, - Українська православна церква (УПЦ).

15 грудня на Об'єднавчому соборі предстоятелем Української помісної православної церкви обрали митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія, представника Української православної церкви Київського патріархату.

З 15 грудня почався перехід парафій УПЦ КП у ПЦУ. В інтернеті навіть створили інтерактивну карту таких переходів

В Українській православній церкві (Московського патріархату) мають намір оскаржити в Конституційному суді закон, що зобов'язує УПЦ МП у своїй назві вказати належність до Російської православної церкви.

Топ коментарі
+73
Закон про перейменування УПЦ МП набув чинності - Цензор.НЕТ 4434
показати весь коментар
27.12.2018 15:49 Відповісти
+41
Пошла жара. Ждем еще 6-ого числа,будет знатный салют.
показати весь коментар
27.12.2018 15:32 Відповісти
+38
Ще треба було прийняти закон,щоб у нах замість хрестів були "Звездочки" як на кремлі.
показати весь коментар
27.12.2018 15:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Украинскую Церковь Крестил князь Владимир в 988 году,тогда Великий Князь послал войско Киевское в количестве 14 000 Душ а Константинополь...что послало Быдло Московское сегодня ЗАГАДКА истории...
показати весь коментар
27.12.2018 15:54 Відповісти
4 месяца - ахренеть? Достаточно было дать 4 недели!
показати весь коментар
27.12.2018 15:54 Відповісти
Э нет. Тарапиться не надо. (С).
показати весь коментар
27.12.2018 16:18 Відповісти
Гофноеды Мавзолея дрочили ав НА Руси,особенно братья Савельевы в Вечном ЗОВЕ
показати весь коментар
27.12.2018 15:58 Відповісти
Це добре !!
показати весь коментар
27.12.2018 15:58 Відповісти
Треба, щоб на церквах РПЦ МП в Україні замість хрестів були "Звёздочки", як на Кремлі...
показати весь коментар
28.12.2018 07:37 Відповісти
Гундяевских педофилов рясах опустили😁
показати весь коментар
27.12.2018 16:00 Відповісти
а правильно было б поименовать эту компанию - "путинское кирило-мудиловское братство", а не церков...
показати весь коментар
27.12.2018 23:00 Відповісти
тА ВОНИ Й ТАК--опущені щоденно і взаємно.Починаючи з кгб-педика гундяйкі.
показати весь коментар
28.12.2018 04:25 Відповісти
Почалась операція "прінуждєніє к істинє" для мацковського паханату.
показати весь коментар
27.12.2018 16:01 Відповісти
Самым правильным названием, полностью показывающим истинное лицо, было бы

Московская инославная церковь КПГБ Российской Федерации.
показати весь коментар
28.12.2018 00:44 Відповісти
Нарешті! Слідкуємо, щоб КС не переграв закон взад.
показати весь коментар
27.12.2018 16:05 Відповісти
Наступна новина від голови КС України.
показати весь коментар
27.12.2018 16:09 Відповісти
Усьо, гуня, ку ку!
показати весь коментар
27.12.2018 16:14 Відповісти
взад кому?
показати весь коментар
27.12.2018 16:15 Відповісти
Так не ждите.
показати весь коментар
27.12.2018 16:28 Відповісти
да будет срач!господь жги!
показати весь коментар
27.12.2018 16:20 Відповісти
Срача не будет. Разве что несколько ольгинских нулевок заглянут на огонек чтобы получить волшебный пендель.
показати весь коментар
27.12.2018 20:39 Відповісти
Домой, домой ....К Аленям и медведЯм.
показати весь коментар
27.12.2018 16:21 Відповісти
Закон про перейменування УПЦ МП набув чинності - Цензор.НЕТ 3498
показати весь коментар
27.12.2018 16:23 Відповісти
Сегодня главная власть в Украине Верхоаная зРАДА...парламентская республика это вам не Путлер или Трамп...
показати весь коментар
27.12.2018 16:24 Відповісти
3 месяца, это не слишком ли много...через 3 месяца уже будет не до них....
показати весь коментар
27.12.2018 16:27 Відповісти
причем тут "русская"? должно быть "московская" или "российская"
показати весь коментар
27.12.2018 17:15 Відповісти
а мне так и РПЦ ФСБ сгодилось
показати весь коментар
27.12.2018 17:19 Відповісти
тоже норм ))
показати весь коментар
27.12.2018 17:23 Відповісти
ВАТНАЯ, должна быть! ВПЦ!!!
показати весь коментар
27.12.2018 17:21 Відповісти
нууу...тогда ВПЦ ФСБ (на ФСБ - настаиваю)))))
показати весь коментар
27.12.2018 17:24 Відповісти
Это кто сказал, что венчание, крещение детей, всё надо проходить по новой?
показати весь коментар
27.12.2018 18:07 Відповісти
А якщо столицю Росії у Лєнінград перенесуть, то буде Лєнінградская Праваславная?
показати весь коментар
27.12.2018 18:23 Відповісти
Оно то понятно, что московскому патриархату ловить в Украине нечего. Но когда я, атеист, ну или агностик в лучшем случае, в светском государстве, слышу о принятом "законе" главного законодательного органа страны, мне кажется я попал в средневековье. Для меня ряженные попы и управление страной, это две разные стихии, которые ни в каком виде не должны пересекаться между собой. А то это как ученные оккультисты, профессора алхимии, академия изучения черепах, на которых держится наша плоская земля, колдуны астрономы с покрывалом на небе, на которое повесили звезды, ***** да вы в своем уме вообще? Если нравится чокнутым верить в любящего их волшебника, то пусть делают это без политики, как в Австралии например. Запретили нахрен, дали рекомендации, проследили через СБУ за выполнением и получением там томосов своих и всё на этом, соблюдая дистанцию, не вляпываясь. А то пиар шоу устроили, закон Украины *****. Вы в курсе, что жители запада, развитой цивилизации, в большинстве своем атеисты? Для них все эти религии -- признак мракобесия и не важно, муслимы вы радикалы или другие ряженные клоуны, все для них фанатики, одни из которых устроили 11 Сентября. Наберите в ютубе "стендап о религии", посмотрите что они о вас думают, а потом задумайтесь, хорошо это для руководства нашей страны или плохо, в отношениях с западными партнерами.
показати весь коментар
27.12.2018 17:25 Відповісти
просто іншим способом неможливо викурити московських фсб-ешних попів з України
показати весь коментар
27.12.2018 17:36 Відповісти
То я і кажу, що можна було як з комуністами, заборонити діяльність, а вже через СБУ зробити те саме, без участі Ради і президента, щоб церква ніби сама об'єдналась.
показати весь коментар
27.12.2018 18:06 Відповісти
А те,що на кацапстані через суд забороняють все українське,у т.ч. і єдину церковну парафію,--це за правилами?З ними інакше--ні ззя.
показати весь коментар
28.12.2018 04:37 Відповісти
До чого тут правила і кацапстан? Мені на них байдуже. Я кажу за відносини з західом і про мракобісся до якого влізла наша політика. Ми у школах Дарвіна вивчаємо, а в головах середньовічна ахінея так і залишилась. Петр-крестітєль прям якийсь вийшов...
показати весь коментар
28.12.2018 05:00 Відповісти
А до того,що під час війни залишати за спиною україноненавмсну організовану структуру,яка вже не раз себе проявила як явний ворог,--не можна.
показати весь коментар
28.12.2018 05:06 Відповісти
А хто каже, що треба було залишати?
показати весь коментар
28.12.2018 05:13 Відповісти
Тож ніц дивного не було б,якби ту срану УПЦ МП заборонити як ворожу терористичну орг-цію.Фактів вистачає.Бажання-нема.
показати весь коментар
28.12.2018 05:38 Відповісти
Глаза разуй или повылазило?
показати весь коментар
27.12.2018 17:56 Відповісти
Мне кажется вы ошибаетесь. В Америке, Канаде много религиозных людей. Есть целые города, районы, где жители почти все приверженцы какой-либо религии. Например мормоны. Европа - Греция, Испания, Италия, Польша, Франция, Португалия - большинство жителей верующих. И не только католиков. НУ в общем вы просто далеки от этой темы и уж точно не общаетесь с жителями разных государств.
показати весь коментар
27.12.2018 19:51 Відповісти
Я год жил в Португалии, два года жил в Бельгии, 7 лет в Лондоне, так что имею немножко представление о том, кто чем дышит, там люди далеко уже не такие набожные как у нас, даже на уровне традиций. Безусловно люди разные есть, но с религиями там в основном это мигранты, особенно ярко выделяются мусульмане. Остальным плевать, общество светское, запад -- рай ботанов задротов, увлекающихся наукой и искусством. Они не живут в вечном страхе за завтрашний день, у них нет психологического стимула верить в доброго старца на небесах, готового всегда помочь. Костелы закрытые стоят, как памятники архитектуры, в окружении баров и ресторанов, с их счастливыми посетителями. А те, что ещё работают, сдают в аренду нашим, русскоязычным или мультиязычным "приходам", чье направление христианства даже не совсем с родни заведениям.
показати весь коментар
27.12.2018 21:12 Відповісти
Законы не только пишут но и требуют выполнять. Кто не выполняет того в клетку.
показати весь коментар
27.12.2018 17:43 Відповісти
Для ФСБ палево так маскировались под украинцев а тут на тебе "мокшанин" прям на лбу табличка ...руцкий мир он такой сыкотный без шевронов и знаков различия Крым захватили на Донбассе войну развязали и все в прятки.Теперь в церкви также решили с под полы выглядывать - кончилось ваше время подонки!Досвидос.
показати весь коментар
27.12.2018 17:50 Відповісти
Під украьінцьєфь,але мовою кацапською?
показати весь коментар
28.12.2018 04:39 Відповісти
На Волині єпархія Стаса Михайлова перейшла під патріархат Олега Винника.
показати весь коментар
27.12.2018 17:55 Відповісти
А на тернопіллі Віктора Павліка послали до Павліка Морозова.
показати весь коментар
27.12.2018 21:04 Відповісти
РПЦ и Ненька не совместимы.
показати весь коментар
27.12.2018 17:56 Відповісти
... заборонити попам мп віком від 18 до 60 років в'їзд в Україну...
... заборонити попам мп перетинати КПП в ордо і на кримському перешийку...
показати весь коментар
27.12.2018 18:03 Відповісти
Що тварят "соєві бариххо зрадники" !!!!
Малороси, коли ви вже їх хеть і новий хурс??? Скільки це ще терпіти???
показати весь коментар
27.12.2018 18:09 Відповісти
27 грудня 2018, 15:39 | Православна Церква України | 1 | http://risu.org.ua/article_print.php?id=74088&name=ocu&_lang=ua& | http://risu.org.ua/article_blog_code.php?id=74088&name=ocu&_lang=ua& Код для блогу | http://www.addtoany.com/bookmark |

Митрополит Хмельницький і Кам'янець-Подільський Антоній (Махота) заявив, що від місцевого благочинного УПЦ МП отримала погрози парафія Православної церкви України в селі Доброгорща (Хмельницький район), яка на цьому тижні прийняла рішення покинути Московський Патріархат. Про це повідомляється на сторінці митрополита в https://www.facebook.com/anthony.makhota Facebook .
" Ось тепер ЗМІ та відповідні органи допомагайте громаді в Доброгобщах! Зранку все село в сльозах - благочинний місцевий РПЦ У Хмельницького р-ну телефонними дзонками грубо шантажує релігійну громаду, яка перейшла до Помісної Церкви. З його слів озвучених вірянами в цю неділю з «групою» підтримки приїде служити Службу Божу і покаже всім і «... і самостійну Україну, і самостійну Церкву , і кузькіну мать заодно!!!»
Селяни просять відкритої підтримки і відеофіксації ЗМІ цього «хрущовського» процесу!", - йдеться в фейсбуці митрополита.
Благочинним хмельницького благочиння УПЦ МП є протоєрей Володимир Заєць. Парафіяни Свято-Миколаївської церкви в Доброгорщі провели в селі опитування, в якому взяли участь 231 людина. Абсолютна більшість підтримали перехід до складу ПЦУ, двоє голосували проти, шість утрималися, йдеться в сюжеті телеканалу Поділля-центр.
"Ми знайшли чотирьох осіб, які погодилися обійти зі списками все село. Розбили [його] на ділянки, і ці люди пройшлися по селу. Записували прізвище, ім'я, по батькові та дві графи: хто хоче, щоб в селі була українська церква, і хто хоче, щоб залишилася російська церква ", - розповіла одна з парафіянок.
показати весь коментар
27.12.2018 18:37 Відповісти
ПРОЦЕС НАБИРАЄ ОБЕРТІВ: НА ВІННИЧИНІ ПОНАД 20 ГРОМАД ПРИЄДНАЛИСЯ ДО ПЦУ

26 грудня 2018, 13:20 | Міжправославні стосунки | 1 | http://risu.org.ua/article_print.php?id=74067&name=orthodox_relations&_lang=ua& | http://risu.org.ua/article_blog_code.php?id=74067&name=orthodox_relations&_lang=ua& Код для блогу | http://www.addtoany.com/bookmark |

На Вінниччині перейти під юрисдикцію Православної Церкви України зголосилися понад 20 парафій УПЦ МП
показати весь коментар
27.12.2018 18:38 Відповісти
Закон про перейменування УПЦ МП набув чинності - Цензор.НЕТ 9521
показати весь коментар
27.12.2018 19:19 Відповісти
Дикость и абсурдность моцковской недоимперии:

монаха Гундяя круглосуточно охраняет целая свора офицеров государственной безопасности, получающих огромные зарплаты из государственного бюджета за счёт денег налогоплательщиков из числа атеистов, мусульман и евреев.

И это при том, что в Конституции РФ прямо прописано: " РФ - светское государство, в котором церковь отделена от государства. Ни одна религия в российской Федерации не может иметь статуса государственной и обязательной."
показати весь коментар
28.12.2018 00:56 Відповісти
Гундяя охраняет "Девятка"
показати весь коментар
28.12.2018 14:15 Відповісти
Отдел ФСБ по религии на территории Украины переживает трудные времена. Надо бы этих чекистов в рясах сразу депортировать в три шеи из Украины с ликвидацией всех "церковных" объектов, а не переименовывать. Слишком мягко с ними украинская власть обходится и оставляет им шанс. Чекистскую заразу надо каленым железом выжигать.
показати весь коментар
27.12.2018 19:25 Відповісти
надо каленым железом выжигать.-начинай выжигать.Кто , как не ты?
показати весь коментар
27.12.2018 19:38 Відповісти
Онуфрий-как бледная копия гундяя. Те же черты лица, глаза с бесовским прищуром, только более тощий. До чего ж неприятные физии! Зато внутреннее наполнение в полном соответствии. Чего б им не слиться?!!
показати весь коментар
27.12.2018 19:38 Відповісти
коза не скотина кацап не людина
показати весь коментар
27.12.2018 20:01 Відповісти
Типичные хари хитроприщюренных служителей органов со сверлящими алчными глазищами без намека на доброту и смерение ....
показати весь коментар
27.12.2018 21:13 Відповісти
А вони й "сліваюцца",особливо--з хлопчиками.
показати весь коментар
28.12.2018 04:40 Відповісти
https://ukr.segodnya.ua/ukraine/moskovskiy-patriarhat-ugrozhaet-pereshedshemu-v-pcu-prihodu-kuzkinoy-materyu-1201673.html Московський патріархат погрожує парафії, що перейшла в ПЦУ, "кузькіною матір'ю"
Закон про перейменування УПЦ МП набув чинності - Цензор.НЕТ 2578
показати весь коментар
27.12.2018 20:22 Відповісти
Не хочу ваших я церков,
Молитви рабської не треба,
Мій храм - природа, купол неба;
Для ряс і золотих оков
У ньому вільних місць немає,
Бог без попів благословляє
Молитву щиру...

Т.Г. Шевченко
показати весь коментар
27.12.2018 20:35 Відповісти
Пригорюнился старый хрыч онуфрий,вместо очередного звания к новому году и обмыванию звездочек в жбане с водярой- получил кедами подсрачник от самого смотрящего ,выговор и прямой джеб в пивное брюхо.... старшой серчал сильно, сказывают , у него какой-то боксер в хоромах поселился, шибко кирюхе по вкусу пришолся , масажором подрабатываить и видать от него малость навострился сукин-кот....
показати весь коментар
27.12.2018 20:46 Відповісти
Можна запропонувати такий варіант назви: "Русопопская церковь НА Украине". Дозволимо вжити "на" як виняток.
показати весь коментар
27.12.2018 21:00 Відповісти
Нарешті правда перемогла московську брехню .
показати весь коментар
27.12.2018 21:15 Відповісти
Закон про перейменування УПЦ МП набув чинності - Цензор.НЕТ 6707
показати весь коментар
27.12.2018 21:49 Відповісти
показати весь коментар
28.12.2018 08:16 Відповісти
"Грубо шантажирует": под Хмельницким перешедшим в ПЦУ прихожанам угрожают из УПЦ МП
Очевидцы уверяют, что священнослужитель довел до слез все село.
Закон про перейменування УПЦ МП набув чинності - Цензор.НЕТ 2998Священнослужитель уверяет, что его приходу поступают угрозы Местные жители села Доброгорща Хмельницкой области утверждают, что получают угрозы от https://glavred.info/ukraine/10037864-v-odesskoy-oblasti-razgromili-i-ograbili-hram-upc-mp.html представителей УПЦ МП ."С утра все село в слезах - благочинный местной РПЦ в Хмельницком районе телефонными звонками грубо шантажирует религиозную общину, которая перешла в поместную церковь", - на своей странице в Facebook сообщил митрополит Хмельницкий и Каменец-Подольский Антоний (Махота).
По словам автора поста, причина заключается в том, что приход в полном составе перешел под аудиенцию ПЦУ, что и вызвало агрессию.
По словам митрополита Антония, позвонивший представитель ПЦУ обещал, что в будущее воскресенье приедет на литургию с "группой поддержки" и "покажет всем и независимую Украину, и самостоятельную церковь, и кузькину мать заодно".
Имя обидчика митрополит Антоний не назвал, однако известно, что благочинный хмельницкой УПЦ МП − протоиерей Владимир Заяц.
Как ранее сообщалось, https://glavred.info/world/10037912-kirill-pugaet-repressiyami-i-krovavymi-konfliktami-iz-za-pereimenovaniya-upc-mp.html московский патриарх Кирилл заявил, что переименование УПЦ МП повлечет за собой масштабные акции по изъятию храмов, а также чревато "кровавыми конфликтами"
показати весь коментар
27.12.2018 22:00 Відповісти
самое точное всеобъемлющее название :


Московская Кривославная Церковь МП ФСБ РФ


Термин "православная" вообще абсолютно несовместим с подлой продажной сущностью этой лже-церкви, созданной в 1943 году по указу изувера-человеконенавистника Сталина, который только за 1 год в 1937/1938 гг уничтожил 112 тысяч православных священников и 240 тысяч верующих христиан-мирян из числа старост, регентов, хористов церковных приходов.
показати весь коментар
28.12.2018 01:04 Відповісти
Сторінка 2 з 2