6449 відвідувачів онлайн

Епіфаній закликав вірян уникати розпалювання ворожнечі та закликів до насильства

Епіфаній закликав вірян уникати розпалювання ворожнечі та закликів до насильства

Митрополит Київський і всієї України Епіфаній закликає вірян відкласти протистояння і не реагувати на заклики до розпалювання ворожнечі.

Про це, як пише Цензор.НЕТ, йдеться в різдвяному посланні предстоятеля Православної церкви України Епіфанія, оприлюдненому на сайті УПЦ КП.

Він закликав відкласти минулі протистояння, відчуження і ворожнечу, адже це є перепоною для утвердження єдиної помісної церкви. "Будемо пильні: заклики до розпалювання ворожнечі чи до насильства відкидаймо, а те, що слугує любові та миру, приймаймо", - зазначив митрополит.

Епіфаній привітав зі святами всіх вірян, згадавши окремо Збройні сили і всіх захисників України.

"Від Золотоверхого Києва посилаємо також привітання та молитовні побажання тим, хто святкує народження Сина Божого в умовах окупації, в полоні або несправедливому ув’язненні, і просимо у Господа для них підтримки і захисту", - підкреслив Епіфаній.

Нагадаємо, 15 грудня на Об'єднавчому соборі предстоятелем Української помісної православної церкви обрали митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія, представника Української православної церкви Київського патріархату.

З 15 грудня почався перехід парафій УПЦ КП у ПЦУ. В інтернеті навіть створили інтерактивну карту таких переходів.

Топ коментарі
+14
Если кто и разжигает вражду то это гундяевские сатанисты. Каждый день в новостях про Украину твердят про кровь и религиознуюь войну
показати весь коментар
29.12.2018 20:42 Відповісти
+10
Та віруючі в своїй переважній кількості цілком розумні і виважені люди. Вся ворожнеча і все зло йдуть лише від "попов" мокшанської сатининської секти рцп та обдурених ними окремих неадекватних осіб....😕
показати весь коментар
29.12.2018 20:43 Відповісти
+10
А вот и нежданчикЕпіфаній закликав вірян уникати розпалювання ворожнечі та закликів до насильства - Цензор.НЕТ 3347
показати весь коментар
29.12.2018 21:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Воистину шабат!
показати весь коментар
29.12.2018 21:48 Відповісти
Нажраться на Пасху єто так по кацапски
А то что уже вата вьілелась єто правда, никто за вашу гундяескую церьковь шашкой махать уже не хочет.
показати весь коментар
29.12.2018 21:48 Відповісти
Вах, и американская, и голландская прокси.... ты там в любимчиках у прапора? Другие девчонки в бригаде не ревнуют?)
показати весь коментар
29.12.2018 21:32 Відповісти
А то не ревнують? Ще як ревнують..😁😁😁
показати весь коментар
29.12.2018 21:36 Відповісти
Та звичайно ж...лише м'яка сила...нею досконало володіє удав...
показати весь коментар
29.12.2018 21:37 Відповісти
В 19-м году ожидается ухудшение дел на фронте. Крым без украинской воды не протянет и года. Задачу которую поставил Путин своим генералам очень проста, И это взятие под контроль канала водоснабжения любой ценой, даже плюнув на серьезные санкции Запада которые последуют. Готова ли Украина к продолжению конфликта с Московией, или пустит воду, скажем, в обмен на дешевый газ?
показати весь коментар
29.12.2018 21:42 Відповісти
Нема питань...ліквідація всіх російських силових структур та органів державної влади і т.д. і т.п...надання російській мові статусу нецензурної...відновлення всіх українських колоній https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%BD%D0%B0%D1%86%D1%96%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B0_%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%BD%D1%96%D1%8F_%D0%A5%D0%B0%D1%80%D0%B1%D1%96%D0%BD і прочяя прочяя прочяя...і знову розквітне український Крим...
показати весь коментар
29.12.2018 21:50 Відповісти
А вот и нежданчикЕпіфаній закликав вірян уникати розпалювання ворожнечі та закликів до насильства - Цензор.НЕТ 3347
показати весь коментар
29.12.2018 21:46 Відповісти
Це де ж держава така із знаком питання на прапорі!?
показати весь коментар
29.12.2018 21:50 Відповісти
Юля Володимирівна віддає свій голос за розірвання договору про дружбу з рашкою.
показати весь коментар
29.12.2018 23:05 Відповісти
"На Тернопольщине появились билборды на которых Юлия Тимошенко целует святыню из рук Московского патриарха Кирилла. Об этом сообщает местный телеканал.
Напомним, события на фото - касаются 2009 года, когда Кирилл прибыл в Украину проповедовать за единство церквей."
І сайт якийсь стрьомний ASN.
показати весь коментар
30.12.2018 00:21 Відповісти
Она откроет ворота как в БатуринеЕпіфаній закликав вірян уникати розпалювання ворожнечі та закликів до насильства - Цензор.НЕТ 2216
показати весь коментар
29.12.2018 22:01 Відповісти
У Воній усе пропало ще у 2010 році.
Але Вона не дожала Овоча, чому....., хоча мала на все підстави.
Зараз ситуація настільки пішла у перед від її позиції, що її прихід буде стопором для розвитку країни.
А Україні треба ще якнайменше 5 років руху у напрямку від Орди.
Яскравий приклад Білорусія............. що з нею буде (чи автономна область, чи обласний центр) .... ніхто і "зайчика" не дасть бо рубль ходить.
Одначе Україні треба вважати на це і готуватись до оборони кордону з бувшою суверенною країною, бо після там буде кордон агрессора. А це новий оберт військових змагань з РФією.

Вона не зможе виконувати обов"язки Головнокомандувача - часи Чапаєвих пройшли.
показати весь коментар
29.12.2018 22:23 Відповісти
все приходы в конечном итоге перейдут в помесную Церковь, умные раньше, особо тупые позже.
показати весь коментар
29.12.2018 22:30 Відповісти
Доки не буде створено Київський патріархат, який визнають інші патріархати - турецька секта справжнім віруючим - не цікава.
показати весь коментар
30.12.2018 08:13 Відповісти
только не к окупантам!!!
показати весь коментар
29.12.2018 22:39 Відповісти
Нехай він це розповість ублюдкам. Адже ці продажні покидьки, виконуючи замовлення своїх кукловодів, вже почали закликати до бійні.
показати весь коментар
30.12.2018 08:10 Відповісти
Мужики, пишу четко и по теме!!!! !Если отбросить все формальности и быть строго обьективным, то никакой информационный ресурс не призывает к войне с русскими больше чем портал "Цензор.нет", конечно это подается в патриотической обложке, мол бей оккупантов, "мордор" надвигается, русские это нация дегенератов,которым не место на земле, утилизация "ваты" и т.д. На сайте таких коментариев тысячи, и что особо показательно - они не банятся и не удаляются, зато коментарии вроде "ребята давайте прекращать войну и садиться за стол переговоров", сразу критикуются, интерпретируются как измена родине и удаляются.
показати весь коментар
30.12.2018 09:53 Відповісти
а як же тоді благодатний вогонь - він же запалюється на православну паску східного обряду ..