10072 відвідувача онлайн
18 019 83

Двокілограмовий метеорит впав у двір карпатського села Замагора

Двокілограмовий метеорит впав у двір карпатського села Замагора

У Карпатах, в селі Замагора, у двір одного з жителів впав метеорит і ледь не спалив гараж.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ТСН.

"Спочатку мешканець села Богдан Генсецький злякався і подумав, що хтось міг кинути на подвір'я гранату. Він зазначив, що гуркіт супроводжувався яскравим світлом. Чоловік вибіг на вулицю, щоб з'ясувати, що сталося, і побачив, як горить гараж. Погасивши вогонь, Богдан знайшов камінь, вагою близько двох кілограм", - йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що журналісти проконсультувалися з ученим, професором Олегом Адаменком із Технічного університету нафти і газу. Він підтвердив, що камінь - дійсно метеорит.

Знахідка виявилася хондритом - найпоширенішим типом кам'яних метеоритів.

Зазначається, що в складі метеорита є нікель.

Знахідку передали в музей гуцульської магії.

Топ коментарі
+55
Небесный владыка ошибся адресом - камни с неба просили в Крыму, а не в Карпатах.
показати весь коментар
30.12.2018 13:17 Відповісти
+36
Пристреливается...
То в Челябинск, то в Карпаты...
Следующий положит посередине.
А там мацква и (как ни странно) варонеж))))
показати весь коментар
30.12.2018 13:21 Відповісти
+31
Музей гуцульскої магії.
показати весь коментар
30.12.2018 13:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
гроші прилетіли)))
показати весь коментар
30.12.2018 13:12 Відповісти
А Богдану *** ?
показати весь коментар
30.12.2018 13:41 Відповісти
правильно...построить гостиничку небольшую,с банькой,сауной,массажем.растрезвонить по всем туроператорам и показывать тот метеорит постояльцам,с рассказыванием страшных историй космической бомбардировки .
народ,думаю,потянется
показати весь коментар
30.12.2018 14:49 Відповісти
фігасе !!
показати весь коментар
30.12.2018 13:14 Відповісти
Вы о метеорите , или о гуцульской магии ?
показати весь коментар
30.12.2018 14:00 Відповісти
а музей магії також прилетів з космосу і врізався в будівлю чоловіка?
показати весь коментар
30.12.2018 14:29 Відповісти
та да - гулякм все - новогодний подарок)))
показати весь коментар
30.12.2018 13:14 Відповісти
Музей гуцульскої магії.
показати весь коментар
30.12.2018 13:14 Відповісти
интересно, сколько он перцовки маханул, перед тем как такое нести
показати весь коментар
30.12.2018 14:06 Відповісти
вот тут тоже инсценеровка, но специалисты посчитали - метеорит в величину кулака, горело что то там внизу весма долго, и то окозалось феиком
Двокілограмовий метеорит впав у двір карпатського села Замагора - Цензор.НЕТ 1050

а ведь после удара об землю - разсыпается на куски а наити кусок в величину 2 кг, то должно быть падал в полтонну как минимум
показати весь коментар
30.12.2018 14:21 Відповісти
Зависит от типа метеорита, его начальной скорости и траектории входа в атмосферу.
Есть масса документированных падений метеоритов размером от ноготь до примерно с голову величиной, когда оплавленный снаружи камень падал целым, с низкой скоростью, не приносил значительных повреждений, а через пару минут, когда его находили, даже покрывался инеем.
Аналогичная фигня - с несгоревшими деталями и фрагментами спутников. Всё же прохождение неидеально круглых предметов в неидеальной весьма сложно устроенной атмосфере чуть отличается от академических представлений об этом.
показати весь коментар
30.12.2018 23:27 Відповісти
самому не смешно? оплавленный и с маленкой скоростью, давай лучше промолчать за это, либо смешно становится - не забудь притижение предметов и скорость - ведь по любому сам себе противоречишь.
показати весь коментар
31.12.2018 03:02 Відповісти
Вот чем мне нравятся местные "эксперты", так это своей категоричностью. Гуглить по слову "предельная скорость падения". Так вот вблизи поверхности Земли для обычных тел она составляет 200-300км/час. Под "обычными" понимается округлой формы с невысокой парусностью и не "лом из урана", т.е. имеющие плотность от 1 до 4 кг/см3, а не 19. С невысокой парусностью, потому что плоские рукотворные штуки из космоса до Земли долетают очень часто и это никого не удивляет.
Вот, в музее в Австралии стоит кусок, даже краска не сильно обгорела на буквах, хоть тоже начинала спуск на землю со скоростью 7км/сек :
Двокілограмовий метеорит впав у двір карпатського села Замагора - Цензор.НЕТ 3683
Двокілограмовий метеорит впав у двір карпатського села Замагора - Цензор.НЕТ 2800
И сделано из алюминия, достаточно легкоплавкого металла.
показати весь коментар
31.12.2018 21:37 Відповісти
Двухкилограммовый метеорит упал во двор в карпатском селе Замагора - Цензор.НЕТ 9907
показати весь коментар
30.12.2018 13:16 Відповісти
музей гуцульской магии..



Я так и знал, что Дамлдор был мальфаром..
что-то мальфары с горцами не поделили.. делов-то
показати весь коментар
30.12.2018 13:16 Відповісти
Небесный владыка ошибся адресом - камни с неба просили в Крыму, а не в Карпатах.
показати весь коментар
30.12.2018 13:17 Відповісти
С языка сняли )))
показати весь коментар
30.12.2018 13:21 Відповісти
Пристреливается...
То в Челябинск, то в Карпаты...
Следующий положит посередине.
А там мацква и (как ни странно) варонеж))))
показати весь коментар
30.12.2018 13:21 Відповісти
причём хорошо бы камешек тонн на 100 . И нет масцквы
показати весь коментар
30.12.2018 14:16 Відповісти
Тонн на 100 - как бы с планетой чего не случилось от такого камушка...
показати весь коментар
30.12.2018 14:22 Відповісти
Слишком мала энергия, чтобы принести существенный вред планете.
показати весь коментар
30.12.2018 18:09 Відповісти
Что-то мне подсказывает, что летящие с космической скоростью 100 тонн запросто пробьют земную кору до магмы. Планете, может быть, особого вреда не будет - а вот её населению...
показати весь коментар
30.12.2018 20:17 Відповісти
Не знаю, что вам на это подсказывает, однако если вы будете делать математические расчёты, то получится, что при столкновении метеорита массой в 100 тонн с Землёй выделится энергия эквивалентная взрыву чуть более одной килотонны в тротиловом эквиваленте. Для сравнения - на Хиросиму свалилось порядка 20 кт. Если упадёт гора размером в Эверест, то она наверняка пробьёт кору и вызовет апокалипсис, но не сотня тонн.
показати весь коментар
30.12.2018 21:45 Відповісти
бог никогда не ошибается, это в принципе не возможно
показати весь коментар
30.12.2018 13:22 Відповісти
ну как...допустил же размножение кацапни 47 хромосомной
показати весь коментар
30.12.2018 14:51 Відповісти
На Аукцион.....
показати весь коментар
30.12.2018 13:19 Відповісти
Теперя покамлают - пошаманят на славу!!
😉
показати весь коментар
30.12.2018 13:22 Відповісти
Дійсно. андруша смицький - пити потрібно менше, не зловживай..
показати весь коментар
30.12.2018 13:30 Відповісти
Те , що поки бачу - так як тебе тут "чмирять" , андруша смицький.. На втомився ніки змінювати? Дарма ти так радів смертям воїнів ЗСУ на передовій, дарма..
показати весь коментар
30.12.2018 13:52 Відповісти
шось він одразу замовк,як про "передову" нагадав.
показати весь коментар
30.12.2018 13:56 Відповісти
Воно добре рощуміє, про що я йому говорю.. Напаскудило воно тут немало..
показати весь коментар
30.12.2018 14:05 Відповісти
Виставити камінець на "Амазоні"... дадуть більше 100 000 баксів... а не в непевний музей якоїсь магії... власника скоріш за все обдурили... такий шанс втратив....
показати весь коментар
30.12.2018 13:31 Відповісти
Залишився шанс "небесним" вогнем, який підпалив гараж, поторгувати. Головне щоб сірники в сільмазі не скінчилися.
показати весь коментар
30.12.2018 13:48 Відповісти
Как старый еврейский анекдот: Абрам! А сколько стоит атомная бомба? Примерно миллиард , ответил Мойша.
Вот было бы здорово, если бы она упала к нам во двор!!
показати весь коментар
30.12.2018 13:32 Відповісти
Да евреи в курсе... Почитай о ядерных бомбах в огородах и пляжах Паломареса 17 января 1966 г и как местные Абрамы по ним ногами пинали....
показати весь коментар
30.12.2018 19:33 Відповісти
Вроде сегодня не 1 апреля
показати весь коментар
30.12.2018 13:35 Відповісти
повезло мужику - с неба упали деньги...
показати весь коментар
30.12.2018 13:41 Відповісти
Так заплатили мужику наверняка по цене металлобрухта.
показати весь коментар
30.12.2018 13:50 Відповісти
ну так дуракам, не всегда "везет"...
показати весь коментар
30.12.2018 14:00 Відповісти
Наверное, гараж не стоило тушить, просто так ничего не бывает!
показати весь коментар
30.12.2018 13:42 Відповісти
"музей гуцульской магии"
показати весь коментар
30.12.2018 13:42 Відповісти
А кто же мог еще мужика обдурить кроме магов?
показати весь коментар
30.12.2018 13:53 Відповісти
Давай камень на западный аукцион...Пристойно заработаешь..
показати весь коментар
30.12.2018 13:50 Відповісти
Таки жаль,что не 2 тонны и не на кремль.
показати весь коментар
30.12.2018 13:52 Відповісти
нуу... или по-мелочи...на керченский хвост...по копчику...
ой, сколько бы вони было...а так...только дымок от гаража вуйки
показати весь коментар
30.12.2018 14:06 Відповісти
Две тонны?)))) мацквы не будет, не то шо *******)))
показати весь коментар
30.12.2018 14:12 Відповісти
Так а мне и москвы не жалко.
показати весь коментар
30.12.2018 14:34 Відповісти
а якшо тебе?
показати весь коментар
30.12.2018 20:50 Відповісти
Корректор ваш хандрит...
показати весь коментар
30.12.2018 13:57 Відповісти
Із розділу "фантастика". В реалі і гараж і хату здуло б. Яма була б метрів 5 діаметром
показати весь коментар
30.12.2018 14:02 Відповісти
Если серьезно то не камень упал а ТОМОС
показати весь коментар
30.12.2018 14:03 Відповісти
Якщо серйозно то краще тобі в Карпати вже не їхати... А то зависнеш на смереці, як "лампочка Ілліча" і будеш дорогу на Гембу освітлювати..

А фотку твою місцеві бандерівці вже мають..😕😕😕
показати весь коментар
30.12.2018 14:58 Відповісти
показати весь коментар
30.12.2018 15:22 Відповісти
Теперь горец хандрит - кто сарай испорченный восстанавливать будет? А вообще-то хондрит.
показати весь коментар
30.12.2018 14:10 Відповісти
Лучше бы ***** на голову упал
показати весь коментар
30.12.2018 14:15 Відповісти
Мог бы хорошо заработать...
показати весь коментар
30.12.2018 14:17 Відповісти
Вам смішно, а уявіть: вуйко готується собі до Нового року, і тут ХРЯСЬ! - з космосу метеорит на подвір'я... Еталонне http://lurkmore.to/%D0%92%D0%BD%D0%B5%D0%B7%D0%B0%D0%BF%D0%BD%D0%BE РАПТОМ (стаття на лурці) Двокілограмовий метеорит впав у двір карпатського села Замагора - Цензор.НЕТ 2624
показати весь коментар
30.12.2018 14:21 Відповісти
намолював сніг, а прилетіло казна-шо
показати весь коментар
30.12.2018 15:19 Відповісти
Продал бы на амазоне - и гараж бы починил, и еще бы осталось.
показати весь коментар
30.12.2018 14:26 Відповісти
Повезло господарям. А якщо ще і врахувати вартість того "подарунка" то - вдвічі..😃😃😃
показати весь коментар
30.12.2018 14:41 Відповісти
Находку передали в музей гуцульской магии.


занавес.
показати весь коментар
30.12.2018 14:46 Відповісти
Потужність гуцульської магії виросла на 146% + 9000 мани
показати весь коментар
30.12.2018 15:18 Відповісти
можно новое кино снимать о гуцульском Гарри Поттере. Что то похожее на "Гарри Поттер и музей гуцульской магии".
показати весь коментар
30.12.2018 14:56 Відповісти
Метеорит 2 кг. стоит от 5 тыс. до 20 тыс. баксов в зависимости от соства и состояния. Повезло людям.
показати весь коментар
30.12.2018 15:12 Відповісти
показати весь коментар
30.12.2018 15:26 Відповісти
Это и есть ваши 20 махов, да, коцсапы ???
показати весь коментар
30.12.2018 15:29 Відповісти
Надо Геральту отдать, на новый меч
показати весь коментар
30.12.2018 15:35 Відповісти
Это возмутительнейшее безобразие! Я буду жаловаться!
показати весь коментар
30.12.2018 15:53 Відповісти
Находку передали в музей гуцульской магии. Судя по этому, если бы сверху свалились экскременты - находку бы передали в музей гуцульского интеллекта.
показати весь коментар
30.12.2018 16:14 Відповісти
Да какой нахрен метеорит?! Это очередной кацапсинский спутник устал бороздть просторы большого театра и просто промахнулся мимо масквабада...
показати весь коментар
30.12.2018 16:27 Відповісти
Порох уже попиарился на этом событии?
показати весь коментар
30.12.2018 16:44 Відповісти
это к счастью...
показати весь коментар
30.12.2018 16:49 Відповісти
Показували в ТСН на 1+1 цю новину. Акуратненько так метеорит пробив одну черепицю в хліву і впав собі на земляну підлогу. І ніякої тобі вирви та інших пошкоджень. Схоже, що метеорит не з небес упав, а його тому вуйкові хтось підкинув. Малоймовірно.
показати весь коментар
30.12.2018 16:56 Відповісти
Или же прошибли с нулями, и остаточный вес метеорита был 2 грамма. 2 кила вместе с "еэмцеквадратом" оставили бы добрую память о горце..
показати весь коментар
30.12.2018 18:18 Відповісти
Щоб метеорит щось підпалив, він мав би рухатися зі швидкістю 2-3 кілометри на секунду, як мінімум. Тоді він був би розпечений. Але тоді і від гаража нічого не залишилося б, був би вибух, була б вирва.
Фейк.
показати весь коментар
30.12.2018 18:31 Відповісти
-Упал камень с неба, спалил хазяину гараж...
-И?
-Хондрит.
-Я б тоже не обрадовался...
показати весь коментар
30.12.2018 18:34 Відповісти
Хозяева заплатили ввозную пошлину ?
Гнойсман проверит.
показати весь коментар
31.12.2018 01:24 Відповісти
Скрижаль с томосом?
показати весь коментар
01.01.2019 19:00 Відповісти