9913 відвідувачів онлайн
13 788 218

Крим може бути звільнено ціною розпаду Росії, - Джемілєв

Крим може бути звільнено ціною розпаду Росії, - Джемілєв

Лідер кримськотатарського народу, народний депутат України, Мустафа Джемілєв припустив, що Крим може бути деокупувано ціною розпаду Росії.

Про це Джемілєв сказав в інтерв'ю Укрінформу, передає Цензор.НЕТ.

"Я не раз казав, звертаючись до західних лідерів, що якби на окупацію території Грузії свого часу відреагували хоча б так, як на окупацію Криму, може, окупації Криму і не сталося б. Я не відкидаю, що півострів може бути деокуповано ціною розпаду Росії. Такі дурниці, як робить Путін, до цього призводять", - зазначив Джемілєв.

Топ коментарі
+36
Правило, не имеющее ни одного исключения - все империи распадаются. И твоя империя зла, вата упоротая, исключением не будет.
показати весь коментар
01.01.2019 16:31 Відповісти
+14
Хорошая цена. Вполне приемлемая.
показати весь коментар
01.01.2019 16:28 Відповісти
+13
А я вважаю, що розпад расєї не ціна, а паралельний неминучий процес...
показати весь коментар
01.01.2019 16:38 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
Тут головне, щоб ми, ПАТРіОТИ України, підтримали татар, коли/якщо їм наша рідна влада не даватиме автономію в Криму. На їхній богом-аллахом даній землі, яку вони вистраждали! Аллаху акбар, татарам - автономію в Криму!"
показати весь коментар
01.01.2019 19:13 Відповісти
татарам - автономію в Криму!?
Не питання, як тільки саме татари звільнять - отримають автономію у тих межах, які звільнять.
показати весь коментар
01.01.2019 19:22 Відповісти
Взагалі то, це єдиний спосіб повернення Криму - розпад московії.
показати весь коментар
01.01.2019 19:20 Відповісти
Распадется, и хлынут толпы варваров в Украину!
показати весь коментар
01.01.2019 19:35 Відповісти
Крым может быть освобожден ценой распада России... Цена дорогая, но заплатить её, таки придётся, увы...
показати весь коментар
01.01.2019 20:29 Відповісти
Золотые слова!!!! Других вариантов нет!!! Не удастся "договориться" с Путиным!! Даже после путина, посев родит нового!!! Это менталитет росиян!! Только распад, гражданская война, разруха, голод!!! Только так, а не иначе!!!
показати весь коментар
01.01.2019 20:42 Відповісти
Розумієте панове, що я хочу сказати. Україна має бути як Ізраїль. Хоробрі євреї зробили могутню економіку та самотужки мочать усіх ворогів навколо.

А оті всі Коломойскі, Зєлєнські та інші - нехай валять на історічєскую родіну.
показати весь коментар
01.01.2019 20:53 Відповісти
Распад расии приведёт к освобождению всего мира!
показати весь коментар
01.01.2019 21:10 Відповісти
Нечего сидеть сложа руки и ждать распада РФ. Надо работать над процветанием Украины.
показати весь коментар
01.01.2019 21:31 Відповісти
ЗА цього )(уйла ніякого розпаду не станеться. А прожити воно може ще 20 років. Якийсь непевний план.
показати весь коментар
01.01.2019 22:57 Відповісти
И после смерти пуйла тоже ничего не случится.
Распад Рашки - кошмарный сон США и Европы.
показати весь коментар
01.01.2019 23:50 Відповісти
вои дійсно цього сцать. І тому що зброя, і біженці, і китай , і ще багато що. Тому простіше злити Україну.
показати весь коментар
02.01.2019 00:01 Відповісти
Не то Укринформ спрашивает у Джемилева. Единственный правильный вопрос - почему верховную раду непосещаем. Посещаемость крайне низкая.
показати весь коментар
01.01.2019 23:50 Відповісти
А ЗАХВАЧЕН ОН БЫЛ ЦЕННОЙ ОБЬЕДИНЕНИЯ !?
показати весь коментар
02.01.2019 08:31 Відповісти
Распадом России в первую очередь воспользуется Китай, захватив богатейшие природные ресурсы. Для Штатов это неприемлемо.Всех устраивает Россия торгующая ресурсами. Но Китай, сосредоточивший у себя всю производственную цепочку, станет неуязвимым и всемогущим.
показати весь коментар
02.01.2019 10:13 Відповісти
Сторінка 3 з 3