На Вінниччині до Православної церкви України приєдналися ще дві парафії
На Вінниччині до Православної церкви України приєдналися ще дві парафії - громади храму святого великомученика Димитрія Солунського в селі Сокиринці Вінницького району і храму святителя Миколая в селі Непедівка Козятинського району.
Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це розповів керівник прес-служби Вінницької єпархії Православної церкви України протодиякон Владислав Демченко.
"Ще дві церковні громади ухвалили рішення про перехід до Православної церкви України. Зокрема, у переддень новорічних свят визначилися із цим громади храму святого великомученика Димитрія Солунського с. Сокиринці Вінницького району та храму святителя Миколая с. Непедівка Козятинського району. В одній із них священик не підтримав рішення православних мешканців села", - повідомив Демченко.
За його словами, 29 грудня після завершення богослужіння церковний актив релігійної громади святого великомученика Димитрія Солунського с. Сокиринці Вінницького району звернувся до настоятеля храму протоієрея Віталія Дахновського з пропозицією підтримати думку громади і мешканців села та приєднатися до Православної Церкви України.
Парафіяни одностайно проголосували за таке рішення і документально зафіксували своє волевиявлення. Церковна громада врахувала й думку православних мешканців села, понад 400 з яких вже поставили підписи за те, щоби бути у юрисдикції Православної церкви України. Натомість священик не захотів підтримати думку своєї пастви, тому релігійна громада Сокиринців звернулася до керівництва Вінницької єпархії ПЦУ з проханням призначити їм нового настоятеля.
А может ему Беня 10 мильонов отстегнет лично за этот цирк ?