8111 відвідувач онлайн
7 361 109

Суд заарештував нерухомість колишнього в.о. глави ДФС Продана

Суд заарештував нерухомість колишнього в.о. глави ДФС Продана

Солом'янський районний суд Києва наклав арешт на частину майна колишнього виконуючого обов'язки голови Державної фіскальної служби Мирослава Продана, який підозрюється у незаконному збагаченні на 89 млн гривень.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Українські новини, про це заявила спікер суду Яна Квітченко.

За її словами, клопотання прокуратури було розглянуто ще 10 грудня 2018 року. Суд частково задовольнив його і заарештував майно Продана.

Згідно з рішенням суду, зокрема, заарештовано нерухоме майно екс-в.о. голови ДФС.

Саме рішення суду закрите та не може бути оприлюднене відповідно до закону.

При цьому в Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі (САП) повідомили, що поки ще не отримали рішення суду про арешт майна

Топ коментарі
+51
Суд арестовал недвижимость бывшего и.о. главы ГФС Продана - Цензор.НЕТ 4550.....
показати весь коментар
02.01.2019 14:41 Відповісти
+38
Цирк від Поросячего реформованого суду))
показати весь коментар
02.01.2019 14:19 Відповісти
+32
Что арестовали, сарай в селе?
Надо же, премии и награды семочки засекретили, арестованое майно продана засекретили
показати весь коментар
02.01.2019 14:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Ты шо, с Луны упал? Какая смертная казнь для феодалов??? Для рабов даже отменили! Феодалы у нас неприкасаемые пожизненно! Все эти конфискации показуха для замыливания глаз. Через год все забудется и все будет продолжаться по-старому. Грабили нас, грабят и будут грабить. Как же не грабить, если люди полуголодные, но по тарифам с потолка платят. Не все, конечно, но большинство. Умных, как всегда, меньшинство, остальные хотят быстрее попасть в светлое шоколадное будущее...........
показати весь коментар
02.01.2019 21:47 Відповісти
Не,надо действовать методом Пиночета все семьи этих уродов собрать на киевский стадион и чтоб в течении сутов возвратили в банки Украины наворованое,думаю что как минимум 10-12 годовых бюджетов страны вернется,а за тем чтоб не засорять украинские тюрьмы выдворить их вместе из семьями из Украины.
показати весь коментар
02.01.2019 21:48 Відповісти
Єта.Ні нашє мєтади.Сі чяс сь людьмє на да па мягьши.
показати весь коментар
02.01.2019 22:04 Відповісти
А мене дуже цікавить коли конфіскують майно того, хто підписав призначення спочатку Насірова, а потім замість нього Продана? Людина, яка робить такі призначення має відповідати за свої рішення.
показати весь коментар
02.01.2019 21:26 Відповісти
Відповідати має КОЖЕН.Треба і в Кравчуко-кучм вимагати відповідальності,зокрема за те,що посприяли війні,і у депутатусів .
показати весь коментар
02.01.2019 21:54 Відповісти
Как арестовали,так и отдадут. Да еще компенсацию с наших денег выплатят за ущерб
показати весь коментар
03.01.2019 07:14 Відповісти
Ну чего не назначить нормального учителя, инженера на - эту должность? Дайте ему зарплату 32 тысячи, да он сутками пахать там будет и воровать не станет.
А -то как не должность так схемщики кругом, ну сколько можно Петро Лексеичь ?
показати весь коментар
03.01.2019 11:59 Відповісти
смишно