13180 відвідувачів онлайн
7 731 320

Частка ЄС в українському експорті сягнула історичного максимуму і становить 42,5%, - Порошенко

Частка Євросоюзу в українському експорті за три роки дії Зони вільної торгівлі з ЄС досягла історичного максимуму і становить 42,5%.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці в соцмережі написав Президент України Петр Порошенко.

"Три роки тому запрацювала поглиблена та всеохоплююча зона вільної торгівлі Україна-ЄС! Розпочався процес повномасштабної економічної інтеграції нашої держави до спільного європейського ринку.

За час дії ЗВТ обсяг нашої торгівлі з Євросоюзом зріс на 40%. Частка ЄС в експорті української продукції сягнула історичного максимуму у 42,5%. Якісно змінилася структура українського експорту в бік продукції з доданою вартістю, частка якої становить  43% експорту в ЄС.

Вільна торгівля з Євросоюзом стала поштовхом до проведення та завершення переговорів про ЗВТ з іншими великими торговельними державами світу, такими як Канада, Ізраїль, Туреччина", - пише глава держави.

Частка ЄС в українському експорті сягнула історичного максимуму і становить 42,5%, - Порошенко 01

Топ коментарі
+24
"по - любому поводу и без повода" -
1. э.. за 5 лет не создан антикоррупционный суд, а вместо антикоррупционного бюро у прокуратуры - клоуны дерущиеся между собой.
2. Торговля и ж/д сообщение с Рашей.
3. Все те же коррупционные суды отпускающие пьяных мажоров после ДПТ
4. Семочко врущий в глаза.
5. Насиров самовосстановившийся.
6. Ахметов - контролирующий 3/4 рынка теплогенерации...
7,8,9,10....10005 - не.. к сырому пороху претензий нет....
показати весь коментар
02.01.2019 15:40 Відповісти
+20
гривну не аннексия обрушила, а пэдрина гонтарева
показати весь коментар
02.01.2019 15:54 Відповісти
+18
а можно не в виртуальных процентах, а в реальных долларах? И когда торговлю с Рашей прекратишь?
показати весь коментар
02.01.2019 15:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 4 з 4
Да. Писали недавно, что 42 процента Украинских предприятий продают свою продукцию в Европе.
Тогда ПОЧЕМУ 42 процента Украинских предприятий не платят своим работникам Европейские зарплаты???
показати весь коментар
02.01.2019 19:03 Відповісти
Запитай своїх коломойских, рабіновичів,медведчуків,бойків,тимошенко чого вони своїм рабам не платять європейські зарплати.
показати весь коментар
02.01.2019 22:11 Відповісти
Моїх?
Ви хворий?
показати весь коментар
02.01.2019 22:34 Відповісти
Нічого, Україна піднімається, шкода шо так довго, але усе йде до Того ,і ніякі гниди Українському народу не зможуть цьому завадити!!! Слава Україні!!!
показати весь коментар
02.01.2019 20:12 Відповісти
"большими торговыми государствами - Канадой, Израилем, Турцией", - пишет глава государства.",- При всем уважении к Израилю, Израиль это микроскопическое государство, валовый национальный продукт (величина) разумеется ne может сравнится с той же Канадой по причине не большого количества населения, хоть и неофициально ядерное что, безусловно, делает ему честь.
показати весь коментар
02.01.2019 20:32 Відповісти
а если сюда добавить экспорт рабочей силы...
показати весь коментар
02.01.2019 21:57 Відповісти
Якщо хто не знає - навіть у Словаччини експорт вдвічи більший , а ніж в Україні ... і це не враховуючи якісної складової експорту
показати весь коментар
02.01.2019 22:04 Відповісти
Почему же тогда экономика в ж..пе?
показати весь коментар
02.01.2019 22:19 Відповісти
Блин , Петя, угомонись уже. Уже и на долях процентных себе пиар делаешь. Не держи людей за имбецилов. Когда что-то на самом деле вырастет - люди и без тебя почувствуют.
показати весь коментар
02.01.2019 23:09 Відповісти
и это увы не так, как и все что говорит патологический врун
показати весь коментар
02.01.2019 23:12 Відповісти
В ЕС продукцию поставляет более 300 предприятий Украины,гоффноеды педофила похвастесь лучше тракторами давящими продукты из Украины...Быдло Тупое...,Плешивый Педофил ввел санкции торговые против Украины еще в 2015 году полный пакет их ЕСТЬ в Ютьюбе... Северный поток вам в Дупло...
показати весь коментар
03.01.2019 00:10 Відповісти
Этот рост в процентах, не за счет увеличения экспорта в ЕС, а за счёт падения экспорта в РФ.
показати весь коментар
03.01.2019 00:28 Відповісти
Порох красава несмотря на весь скулеж зрадойобов вонанистов и кацапья ведет Украину в ЕС и укрепляет армию
показати весь коментар
03.01.2019 02:09 Відповісти
и это украинский презик написал в соцсети... неужели ему уже становится стыдно за бездарное управление Украиной если он не говорит об этом по брехунцу...
показати весь коментар
03.01.2019 06:15 Відповісти
Чего только не ляпнешь с будуна
показати весь коментар
03.01.2019 09:29 Відповісти
Экспорт чего? Сырья?
показати весь коментар
03.01.2019 13:10 Відповісти
Ти статтю то читав, дебіле? 43% - не сировина і не зерно.
Хоча, експорт Австралії - сировина. І що?
показати весь коментар
03.01.2019 14:00 Відповісти
Металлолом.