5169 відвідувачів онлайн

ЦВК зареєструвала нардепа Капліна кандидатом у президенти від Соціал-демократичної партії

ЦВК зареєструвала нардепа Капліна кандидатом у президенти від Соціал-демократичної партії

Народний депутат Сергій Каплін офіційно висунув свою кандидатуру на пост президента України від Соціал-демократичної партії (СДП).

Про це повідомили в прес-службі партії, інформує Цензор.НЕТ.

Згідно з повідомленням, СДП вирішила висунути Сергія Капліна під час з'їзду Партії європейських соціалістів у Лісабоні.

Сергій Каплін - народний депутат від Полтави, керівник парламентського Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення, представник Федерації профспілок України у Верховній Раді.

Нагадаємо, 31 грудня стартувала президентська виборча кампанія. Вибори президента України відбудуться 31 березня.

Топ коментарі
+29
В полку клоунов прибыло...
показати весь коментар
03.01.2019 18:23 Відповісти
+17
Квартал расширяется...
показати весь коментар
03.01.2019 18:24 Відповісти
+16
ЦИК зарегистрировала нардепа Каплина кандидатом в президенты от Социал-демократической партии - Цензор.НЕТ 7369
показати весь коментар
03.01.2019 18:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
***
каждый рыболов видит во сне завтрашнюю рыбалку.
каждый кинорежиссер видит во сне сцены еще не снятого фильма.
каждый депутат видит во сне то, что и где... еще плохо лежит...
и поэтому жизненно необходим второй-третий срок депутатства
показати весь коментар
03.01.2019 19:06 Відповісти
Народная примета:
Если во дворе делают детскую площадку - к выборам.
показати весь коментар
03.01.2019 19:16 Відповісти


кандидат в депутате после проигрыша на выборах...обиделся...
и забрал детскую площадку... обратно, к себе на дачу
показати весь коментар
03.01.2019 19:21 Відповісти
- Мальчик или девочка? Девочка или мальчик?...
- Да сходите на УЗИ...
- Мля, какое нахрен УЗИ? Мы тут прогнозы президентских выборов обсуждаем!...
показати весь коментар
03.01.2019 19:25 Відповісти
***
- папа, а скажи, все-все сказки начинаются со слов... - жили-были… ?
- нет, сынок... самые лучшие сказки начинаются со слов: - если вы проголосуете за меня на выборах…
показати весь коментар
03.01.2019 19:36 Відповісти
В предвыборных обещаниях - "Я положу конец коррупции, сделаю экономику процветающей, подниму зарплаты и пенсии…" - правдивыми оказались только три первых слова.
показати весь коментар
03.01.2019 19:45 Відповісти
точно!
показати весь коментар
03.01.2019 19:48 Відповісти
такого веселья как при офшорнике, мир еще не видел, только за все рассчитываться будет народ Украины
показати весь коментар
03.01.2019 19:10 Відповісти
Якщо дурня склеять, то будуть.
показати весь коментар
03.01.2019 19:14 Відповісти
Каплін своєю лисіною схожий леніна, той же сілует.
показати весь коментар
03.01.2019 19:14 Відповісти
yes
показати весь коментар
03.01.2019 19:16 Відповісти
а шо так можно?! Каплин должен гос-тву Украина по решению суда крупную сумму денег и баллотируется в презы?! .. тут точно говорят что это 95 квартал идет на выборы !!!.. Далі буде..
показати весь коментар
03.01.2019 19:29 Відповісти
А мне нравиться. Ить 2,5 ляма в казну капнет....И бог с ним ,с каплиным! А еще рабинович подтянется,затем допа и весь цветник.....Может пенсию поднимут?
показати весь коментар
03.01.2019 20:10 Відповісти
Исчадие ИНТЕРА.
показати весь коментар
03.01.2019 20:17 Відповісти
щтаб в Лесобоне...)))))
показати весь коментар
03.01.2019 20:18 Відповісти
Ще один клоун - Чарлі Каплін. Газ безкоштовно. Проголосую за нього, якщо пообіцяє доплачувати за користування газом.
показати весь коментар
03.01.2019 20:37 Відповісти
это юлин конкурент по лапше на уши народа
показати весь коментар
03.01.2019 20:50 Відповісти
Последний пионер Украины....
показати весь коментар
03.01.2019 20:42 Відповісти
Каплінг це дуже серьозний кандидат в президенти від Порошенка і Льовочкіна...
показати весь коментар
03.01.2019 20:54 Відповісти
Що це за партия така SДП ???
показати весь коментар
03.01.2019 20:57 Відповісти
Дехто каже, що Зеленський клоун. Це їх справа. Але чи не клоуни ті кандидати, які не маючи жодних відсотків прруться на вибори?
показати весь коментар
03.01.2019 21:26 Відповісти
"Согласно сообщению, СДП решила выдвинуть Сергея Каплина во время съезда Партии европейских социалистов в Лиссабоне" - може , він на президента Португалії балотується? На фоні таких Зеленського клоуном називати ніяк не можна (тим більше, що він актор). Хоча... від клоуна користі більше, ніж від капліна. І вчитись на клоуна треба, а на політика, як показує досвід, не обов'язково (на крайняк потім диплом купить)Источник: https://censor.net/n3104952"