3885 відвідувачів онлайн
11 057 77

Палата представників Конгресу США ухвалила законопроекти для завершення "шатдауну"

Палата представників Конгресу США ухвалила законопроекти для завершення "шатдауну"

Демократична партія в четвер, перший день роботи Палати представників Конгресу США 116-го скликання, продавила ухвалення законопроектів, які дозволять відновити роботу уряду.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це пише Dow Jones.

Уряд США частково призупинив роботу з опівночі 22 грудня через брак фінансування ("шатдаун"). Каменем спотикання стало будівництво стіни на кордоні з Мексикою, якого вимагав президент США Дональд Трамп.

Демократи із 3 січня отримали більшість у нижній палаті Конгресу і не забарилися ним скористатися. Американські видання особливо наголосили на ролі нового спікера Палати представників Ненсі Пелосі.

На підтримку законопроектів голосував 241 депутат за 190 "проти". Зокрема, конгресмени виступили за фінансування діяльності міністерства внутрішньої безпеки до 8 лютого 2019 року. За цей час Конгрес має намір знайти компроміс із питання захисту кордону Сполучених Штатів від нелегальної міграції.

Крім того, члени нижньої палати Конгресу схвалили виділення коштів для Держдепартаменту, міністерств внутрішніх справ, сільського господарства, торгівлі, праці, фінансів, а також низки інших відомств до 30 вересня 2019 року.

Тепер законопроектам необхідно отримати схвалення Сенату, понад половина місць у якому належить республіканцям.

За кілька годин до голосування Білий дім повідомив, що радники Д.Трампа мають намір рекомендувати йому накласти вето на проекти, якщо Конгрес ухвалить їх без виділення додаткових коштів на захист американського кордону та будівництво стіни, передає Deutsche Welle. Трамп вимагає направити на ці цілі $5,7 млрд. Демократи згодні витратити на захист південних кордонів лише $1,3 млрд.

Грудневі опитування громадської думки продемонстрували, що від 54% до 57% американців виступають проти будівництва стіни.

До позитивного вирішення питання про "шатдаун" майже 800 тис. американських держслужбовців не отримуватимуть зарплату. Частину службовців відправлено в примусову неоплачувану відпустку. Ті співробітники, від чиєї роботи держава не може відмовитися, мають продовжувати роботу без оплати.

Топ коментарі
+7
Іван, в них ця "проблема" виникає кожен рік.
показати весь коментар
04.01.2019 08:55 Відповісти
+6
Патамушта не кацап.🐦
показати весь коментар
04.01.2019 08:47 Відповісти
+6
А нашо їи гроші витрачати на відбудування коли є російські пенсіонери?
показати весь коментар
04.01.2019 09:12 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ужесть, шо твориться за рубежом
показати весь коментар
04.01.2019 08:37 Відповісти
какая мне разница как финансируется стена в США,когда в Украине граница с РФ дырявая,новости из США волнуют только кацапов
показати весь коментар
04.01.2019 08:37 Відповісти
Кайло в зубы и бетон сдастся, а США будут великими всегда! (с)
показати весь коментар
04.01.2019 08:46 Відповісти
ой вэй,какой лозунг,ты тоже будешь великий,не волнуйся так
показати весь коментар
04.01.2019 08:50 Відповісти
А почему великие из Сирии сбежали?
показати весь коментар
04.01.2019 09:07 Відповісти
Мавр сделал своё дело. (с)
показати весь коментар
04.01.2019 09:09 Відповісти
А нашо їи гроші витрачати на відбудування коли є російські пенсіонери?
показати весь коментар
04.01.2019 09:12 Відповісти
Давай по казахски пиши.
показати весь коментар
04.01.2019 09:15 Відповісти
шығыңызПалата представників Конгресу США ухвалила законопроекти для завершення "шатдауну" - Цензор.НЕТ 2089
показати весь коментар
04.01.2019 09:19 Відповісти
Хіба з америкосів хтось вимагав грошей на відбудування Сирії?
показати весь коментар
04.01.2019 10:07 Відповісти
Від США залежить яка буде стіна на кордоні в Україні. Це ******** світ.
показати весь коментар
04.01.2019 11:13 Відповісти
Новорічні свята для московитів не задались, ну хоч папугу в Магнітогорську врятували.
показати весь коментар
04.01.2019 08:41 Відповісти
ну да тропический попугай выжил на морозе ,это новость тоже для россиян
показати весь коментар
04.01.2019 08:42 Відповісти
Патамушта не кацап.🐦
показати весь коментар
04.01.2019 08:47 Відповісти
потому что это фейк
показати весь коментар
04.01.2019 08:50 Відповісти
Магнітогорська не існує? Палата представників Конгресу США ухвалила законопроекти для завершення "шатдауну" - Цензор.НЕТ 2365
показати весь коментар
04.01.2019 08:53 Відповісти
ну должна же быть хорошая новость,вот про попугайчика придумали,который на морозе выжил при - 15 С,всем его жалко
показати весь коментар
04.01.2019 08:58 Відповісти
Якщо це хороша то яка погана? Судячи по росіянам, в них все добре і веселуха у всіх.
показати весь коментар
04.01.2019 09:02 Відповісти
пока их лично не взорвут будут веселится
показати весь коментар
04.01.2019 10:00 Відповісти
Вот что значит страна правит миром. Если бы у нас так, не хватает денег в бюджете, приняли закон и нарисовали сколько нужно. Расхлебывать будет весь мир.
показати весь коментар
04.01.2019 08:43 Відповісти
Чи не ваша Раша лізла в їх справи(по виборам), коли вони ще у ваші(казапські) справи, не лізла?
показати весь коментар
04.01.2019 08:58 Відповісти
херовая значит страна, если ее могут сломать пару хакеров.
показати весь коментар
04.01.2019 09:06 Відповісти
Пропозиція організувати ФРС була надана одночасно з США в 1913 році імператорам Миколі та Вільгельму, вони відмовились, США погодились. Тепер маємо те що маємо.
показати весь коментар
04.01.2019 09:10 Відповісти
Неоплачувані відпустки, праця без оплати... Прямо наші 90-ті у США почалися🙄
показати весь коментар
04.01.2019 08:45 Відповісти
В них це постійно траплялось, коли бюджетне бабло політзграї не можуть поділити.
Це дуже правильно, не те що наші чинуши "працюють" так ніби шатдауни, а зарплату отримують в повномцу обсязі
показати весь коментар
04.01.2019 10:09 Відповісти
Палата представників Конгресу США ухвалила законопроекти для завершення "шатдауну" - Цензор.НЕТ 2513Палата представників Конгресу США ухвалила законопроекти для завершення "шатдауну" - Цензор.НЕТ 4625
показати весь коментар
04.01.2019 11:03 Відповісти
Это есть открытая граница Техаса и МехисоПалата представників Конгресу США ухвалила законопроекти для завершення "шатдауну" - Цензор.НЕТ 2769
показати весь коментар
04.01.2019 11:07 Відповісти
Добрий ранок! Можливо це був теракт, але його мотиви незрозумілі.
показати весь коментар
04.01.2019 08:49 Відповісти
На це і натяк...
Добрий ранок
показати весь коментар
04.01.2019 08:50 Відповісти
ну так обсудите с Ксенией,может раскроете это запутанное дельце
показати весь коментар
04.01.2019 08:51 Відповісти
всенепременно
показати весь коментар
04.01.2019 08:52 Відповісти
Дякую за пораду. А до вас питання: ви були повним кавалером, а тепер частина того кавалера. Що трапилося?
показати весь коментар
04.01.2019 08:57 Відповісти
лошадь украли
показати весь коментар
04.01.2019 08:59 Відповісти
Цигани? Для вас пісня: Стара ба, стара баба, як холєра,
А ще хо, а ще хоче кавалєра.
показати весь коментар
04.01.2019 09:00 Відповісти
мене дивує "de", яке означає кого чого, тобто кавалера..
незрозумілий нік.
показати весь коментар
04.01.2019 09:00 Відповісти
Багата у Вас сфера інтересів
показати весь коментар
04.01.2019 10:20 Відповісти
Тримаю кулаки, щоб Штати набрались мудрості і вирішили свої внутрішні проблеми
показати весь коментар
04.01.2019 08:53 Відповісти
Іван, в них ця "проблема" виникає кожен рік.
показати весь коментар
04.01.2019 08:55 Відповісти
Не кожен рік. Навіть не кожні 100 років
показати весь коментар
04.01.2019 09:00 Відповісти
Ну не знаю Іван якими джерелами ви користуєтесь, але це 19-й раз починаючи з 1977 року, https://www.google.com.ua/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=14&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwiz36PPx9PfAhVCDiwKHTu8ABwQFjANegQIChAB&url=https%3A%2F%2Fru.wikipedia.org%2Fwiki%2F%25D0%259F%25D1%2580%25D0%25B8%25D0%25BE%25D1%2581%25D1%2582%25D0%25B0%25D0%25BD%25D0%25BE%25D0%25B2%25D0%25BA%25D0%25B0_%25D1%2580%25D0%25B0%25D0%25B1%25D0%25BE%25D1%2582%25D1%258B_%25D0%25BF%25D1%2580%25D0%25B0%25D0%25B2%25D0%25B8%25D1%2582%25D0%25B5%25D0%25BB%25D1%258C%25D1%2581%25D1%2582%25D0%25B2%25D0%25B0_%25D0%25A1%25D0%25A8%25D0%2590&usg=AOvVaw2w2rxm_YFhs5zZxQqKDRWe Приостановка работы правительства США - Википедия
показати весь коментар
04.01.2019 09:06 Відповісти
не удивительно что он йулебот. У него нет такого в методичке.
показати весь коментар
04.01.2019 09:08 Відповісти
За Юлю агітують не боти, а її прихильники за свій рахунок. І я теж
показати весь коментар
04.01.2019 09:11 Відповісти
За йулю агетируют только боты без мозгов, не знающие политику, экономику и историю. Как ты.
показати весь коментар
04.01.2019 09:14 Відповісти
Юля, пане казапе, підписала кабальний для вашої Раші договір і ваша Раша https://www.pravda.com.ua/news/2018/03/2/7173430/ хоче його розірвати попри мільярдні штрафи , і після цього її Раша замовила Януковичу. Вже вдруге, вперше Юлю Раша замовила Кучмі
показати весь коментар
04.01.2019 09:23 Відповісти
...эти штарфы выигал почему то Порошенко
показати весь коментар
04.01.2019 09:44 Відповісти
Пан росіянин дурня валяє?
показати весь коментар
04.01.2019 09:51 Відповісти
раша ніяких штрафів не заплатить, на відміну від мільярдних переплат за газ, які були б на десятки мільярдів, якби діяли ті умови договору від 2009-го, які хіхікалка підписала, а не змінені.
показати весь коментар
04.01.2019 10:13 Відповісти
Ой млять, источник "Дойче велле". И это "радио" из окуппированной Германии поведает всю правду-матушку о событиях в сенате страны-колонизатора?!!! Цензор, ну не надо читателей дерьмом кормить!
показати весь коментар
04.01.2019 09:06 Відповісти
Колонія це країна, з якої викачують корисні копалини в обмін на буси, папірці надруковані в приватній фірмі, вірно?
показати весь коментар
04.01.2019 09:08 Відповісти
По-казахски выражайся.
показати весь коментар
04.01.2019 09:15 Відповісти
Ти казах? А чого сюди приплентався?
показати весь коментар
04.01.2019 09:17 Відповісти
Що у тебе з казахами?
показати весь коментар
04.01.2019 09:25 Відповісти
Він слово нове почув, тепер тулить його до всього шо де побачить написаного
показати весь коментар
04.01.2019 11:23 Відповісти
Та усе в Штатах буде добре, Респект нашим братам, Американцям!!!)
показати весь коментар
04.01.2019 09:21 Відповісти
Глобалістські мідії вже й опитування приготували відповідне. Тільки все це брехня, і ціна тим опитуванням та ж сама, що й опитуванням, які прогнозували перемогу кіларі. Ось реальне опитування: http://www.dehghanilaw.com/majority-of-americans-support-building-a-border-wall/
Цитата звідти ж:
Surveys of over https://www.isidewith.com/poll/2905607533 one million American voters show that the majority does, in fact, support the construction of a wall along America's Southern border.
When asked the question, "should the U.S build a wall along the southern border?" 604,462 people said yes, while 473,802 said no.Тільки вороги власної країни, якими є нинішні американські дєрьмократи, виступають проти зміцнення кордонів. Легальні та нелегальні іммігранти - це електоральна база дєрьмократів.
показати весь коментар
04.01.2019 09:22 Відповісти
Люблю мідії, а глобалістськими мідіями не смакував🙄
показати весь коментар
04.01.2019 09:27 Відповісти
доїдай сельодку з НР, поки не протухла
показати весь коментар
04.01.2019 10:14 Відповісти
Таке враження, що вас перипетії балагану "президентство Трампа" цікавлять більше, ніж події в Україні
показати весь коментар
04.01.2019 10:15 Відповісти
Не понимаю в чем проблема. Орангутан же на каждом углу орет, шо за стену заплатит Мехико.Вот и пусть платит, при чем тут госбюджет вообще?
показати весь коментар
04.01.2019 16:22 Відповісти
"ЕКОНОМІЧНЕ ЧУДО" ТРАМПА.
Коли Трамп почав "торговельні війни" з ЄС, підняв митні платежі, тощо, я одразу написав, що це не ліки, а удар по економіці і США, і ЄС. І от вже є "результат" і статистика:
------------------
При президентстве Трампа госдолг США вырос на 2 трлн долларов
Вчора 3 січня о 23:30•РБК-Україна
Государственный долг Соединенных Штатов вырос на 2 трлн во время президентства Дональда Трампа. Об этом со ссылкой на данные Министерства финансов США сообщает телеканал CNN, передает РБК-Украина.

В частности, по даным Минфина, американский госдолг составлял 21,9 трлн долларов на конец 2018 года. Рост составил 2 трлн долларов по сравнению с данными за 2017 год - когда Трамп вступил в должность президента страны.

Минфин указывает, что госдолг США начал увеличиваться после финансового кризиса в 2008 году. В начале президентсва Трампа он стал сокращаться, но в 2018 году снова пришел к росту из-за налоговой реформы, которую провели в США в конце 2017 года.

По данным управления Конгресса США по бюджету, госдолг на конец 2018 года составлял 78% ВВП, что является самым высоким показателем с 1950 года. Также дефицит бюджета вырос с 3,5% в 2017 году до 3,8% ВВП в 2018 году.

Специалисты в Конгрессе в апреле 2018 года уже прогнозировали рост госдолга до 96% ВВП к 2028 году, если ситуация не изменится.
--------------
Не раз писав, що з придурком Трампом і Америка матиме проблеми, і весь демократичний світ.
показати весь коментар
04.01.2019 09:27 Відповісти
І які ж "проблеми" в США через ріст держборгу?
показати весь коментар
04.01.2019 10:18 Відповісти
Проблема лише в тому що китай почав просити вибачення. Що й було метою. Свідки держборгу США.
показати весь коментар
04.01.2019 11:11 Відповісти
А какая разница польше как живет Америка. Американские солдаты находятся в польше, а не польские в Америке. На содержания американских военных за границей берут деньги из бюджета США. Вообще польша закрой рот и не тявкай.
показати весь коментар
04.01.2019 11:32 Відповісти
Питання до кожного, коли шпигун Лоліта доведе країну до катастрофи:
____________________
1. За кого голосував(-ла) у Травні 2014го?
2. Що робив(-ла) після Іловайська, коли стало зрозуміло, що пан Лоліта - шпигун?
показати весь коментар
04.01.2019 09:31 Відповісти
Все нормально відпрацювали. Просто у більшості конгресменів не має бажання спостерігати, як "шатдаун" може перетворитись на "буллшіт".
показати весь коментар
04.01.2019 09:41 Відповісти
проміжна фаза - дауншіт
показати весь коментар
04.01.2019 10:19 Відповісти
На стройках Нью-Йорка сплошь работают мексы , полно , как козлов не резанных ! В дополнении к ним вся такая же нелегальная братия из латинской Америки , их миллионы по всей Америке !
показати весь коментар
04.01.2019 10:38 Відповісти
Трамп требует направить на эти цели $5,7 млрд. Демократы согласны потратить на защиту южных границ лишь $1,3 млрд.Источник: https://censor.net/n3104992

Дерьмократи на чолі з обамою видали фінансовим шахраям 411 000 000 000 (411 млрд) долл після кризи 2008-2009го. А тут вони жлобяться дати $5,7 млрд. на безпеку країни тому що закордонна компартія сказала - ніззя зачиняти кордонів. Як же ми тоді терорістів надсилати будемо?.
показати весь коментар
04.01.2019 11:10 Відповісти
Поясніть мені - демократи продавили - і це при більшості мість в Конгресі?
показати весь коментар
04.01.2019 11:19 Відповісти
стена стоит 1 млрд,
а строитель трамп - енто тот же пашинмкий с бмп - наварить планирует 400%
на ентой стене.

Все равно строить будут сами голодные мексиканцы,
бабло получит трамп.
показати весь коментар
04.01.2019 11:20 Відповісти
Не понимаю в чем проблема. Орангутан же на каждом углу орет, шо за стену заплатит Мехико.Вот и пусть платит, при чем тут госбюджет вообще?
показати весь коментар
04.01.2019 16:24 Відповісти
шо там за прасблема в омериге??

не зватает доларов??

Ну так напечатали 1 трилион как в 208-9-10-... и решили прамблему.

енто же омериганские доллары - по цене бумаги.

сантиметер за сантиметер.
показати весь коментар
04.01.2019 11:19 Відповісти
Параша може радіти Трамп їхній, бо вносить деструктуризацію у роботу державних структур.
Але демократична країна тому і демократична, що має можливості захиститись від самодура. Треба нашій демократії вчитись.
Люди будьте уважні!!!!!!!! Країна агресор не повинна керувати виборами в Україні
показати весь коментар
04.01.2019 11:54 Відповісти