7620 відвідувачів онлайн

Церемонія передачі Томосу та урочиста літургія в Стамбулі. ВIДЕО

У Константинополі минула літургія, під час якої відбулася церемонія передачі Томосу про автокефалію об'єднаної Православної церкви України.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, у патріаршому храмі Святого Георгія на території Вселенського патріархату відбулося Різдвяне богослужіння, яке спільно відправили Вселенський патріарх Варфоломій і предстоятель Православної церкви України Епіфаній.

Церемонія вручення Томосу про автокефалію об'єднаної Православної церкви України почалася після освячення води.

У храмі була присутня українська делегація на чолі з Президентом України Петром Порошенком.

Після вручення Томосу почалася божественна літургія, яку спільно відправили Вселенський патріарх Варфоломій і митрополит Епіфаній.

Як відомо, сьогодні православні західного обряду відзначають свято Богоявлення (Водохреща), тому служба починається з освячення води, також після вручення Томосу і божественної літургії відбудеться церемонія освячення води в затоці Золотий Ріг.

Нагадаємо, Вселенський патріарх Варфоломій учора, 5 січня, підписав Томос про автокефалію Православної церкви України.

15 грудня на Об'єднавчому соборі предстоятелем Української помісної православної церкви обрали митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія, представника Української православної церкви Київського патріархату.

Тоді ж почався перехід парафій УПЦ МП у ПЦУ. В інтернеті навіть створили інтерактивну карту таких переходів. Предстоятель Православної церкви України (ПЦУ) митрополит Київський і всієї України Епіфаній заявив, що всі віряни в Україні мають добровільно обирати свій релігійний центр.

20 грудня Глава РПЦ Кирил написав листа до предстоятелів православних церков у світі, де виклав своє бачення процесу створення Православної церкви України.

У Стамбулі на урочистостях, пов'язаних з підписанням і врученням Томосу, перебуває українська делегація на чолі з Президентом Петром Порошенком.

Як повідомлялося, 7 січня в Софії Київській відбудеться святкове богослужіння за участю глави держави, де буде продемонстровано Томос. Після літургії Томос перенесуть для загального огляду в трапезний храм Софії Київської (Мала Софія), де кожен зможе його побачити будь-якого дня з 8 години ранку до 18 години вечора.

Топ коментарі
+37
От Чукотки до Москвы
Взрывы сильные слышны...
Это полыхнули ж**пы -
Их поджёг Константинополь.
Очень злятся на России
Всё теперь наоборот:
Центр Руси вернулся в Киев
Из мокшанских, из болот...
показати весь коментар
06.01.2019 08:45 Відповісти
+33
Служба, на которой будет передан Томос, началась в Стамбуле - Цензор.НЕТ 2139
показати весь коментар
06.01.2019 08:47 Відповісти
+23
СУСПІЛЬСТВО

https://informator.news/v-ianvare-rada-mozhet-pryniat-zakon-o-perekhode-prykhodov-rpts-k-edynoy-tserkvy/ В январе Рада может принять закон о переходе приходов РПЦ к Единой церкви
Сьогодні о 07:47•Інформатор

Спикер Верховной рады Украины Андрей Парубий предложит парламенту в январе рассмотреть законопроект о переходе приходов Украинской православной церкви Московского патриархата (УПЦ МП) к новой Православной церкви Украины.
Об этом сообщил спикер А. Парубий в эфире "Прямого".
"Необходимо в законодательстве очень подробно прописать и дать возможность юридически правильным этим переходам (от УПЦ МП к ПЦУ, - ред.). Говорил со многими священниками и, к сожалению, существуют просто юридические моменты, как это должно произойти: каким голосованием, какой должен быть кворум... Поэтому планирую уже в ближайшую сессионную неделю предложить законопроект на рассмотрение Верховной рады, чтобы мы смогли упорядочить и дать очень четкие юридические процедуры перехода церквей МП к Украинской православной поместной церкви", - заявил Парубий.
По его словам, законопроект о переходе приходов УПЦ МП к Единой православной церкви уже подготовлен и утвержден комитетом.
"Я убежден, что законодательное урегулирование процедуры прорастет в большую волну, когда украинцы из разных уголков Украины будут приходить в Украинскую церковь. Я надеюсь, что это удастся решить уже в январе. Законопроект, который позволит юридически упорядочить переход к Украинской церкви", - добавил он.
Напомним, в РПЦ обиделись и назвали день подписания томоса для Украины черной датой.https://informator.news/v-ianvare-rada-mozhet-pryniat-zakon-o-perekhode-prykhodov-rpts-k-edynoy-tserkvy/
показати весь коментар
06.01.2019 08:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 4 з 4
вы пообщались с представителем дикарей-варваров из Московии.
показати весь коментар
06.01.2019 10:42 Відповісти
Даа. Этот так сказать мой персональный шут . Он часто меня веселит . Я живу долеко от столицы , цырк долеко . А тут он сам приходит с свежими ужасами и старым известным запахом . И цена 10ти минутного шова приемлима - 1 сигарета .
показати весь коментар
06.01.2019 10:58 Відповісти
расєя під впливом зомбоящика перетворилась у найбільшу у світі кунсткамеру ватанів-дебілів
показати весь коментар
06.01.2019 11:02 Відповісти
показати весь коментар
07.01.2019 07:56 Відповісти
Русские должны отправиться в ад
показати весь коментар
06.01.2019 10:36 Відповісти
нет и не было никаких "русских", есть московиты или москали.
показати весь коментар
06.01.2019 10:38 Відповісти
ИХТАМНЕТы РАБссии СкреПОНОСно льют грязь,это ж надо одиинарод а Хромосомы и Скрепы разные...
показати весь коментар
06.01.2019 10:37 Відповісти
РАБссия единственный СаРАЙ в Мире,где каждый РАБссиянин считает,что весь Мир против РАБссии,особенно бриты и омериканцы а немцы вечные браття,потому и Северный поток в Германию ГрязьПром строит за свое бабло...
показати весь коментар
06.01.2019 10:41 Відповісти
Ты прав,Богдан Хмельницкий наццарапал письмо москалю навзав его ханство Московiей
показати весь коментар
06.01.2019 10:46 Відповісти
При Гетьмане Хмельником никакой РАБссии не было...
показати весь коментар
06.01.2019 10:48 Відповісти
кірілос московос пом'янулос
показати весь коментар
06.01.2019 10:49 Відповісти
а далі сектантус ? сатанатус?
показати весь коментар
06.01.2019 11:40 Відповісти
далі - по диптиху
показати весь коментар
06.01.2019 12:01 Відповісти
А я радий, що Петро отримав Томос. Тепер він власними руками знищить це православіє остаточно. Після всіх зашкарів Петра до Томоса, під час Томосу і після нього, що ще будуть, від православія люди будуть втікати, як від прокази. Бо все, до чого торкається Петро, перетворюється на попіл, псується. Але, якщо треба, то нехай.
показати весь коментар
06.01.2019 10:56 Відповісти
помаленьку від ненависті до Порошенко заюльки переступили межу.


тепер у юлє і кремлеботів одна трагедія-томос...
показати весь коментар
06.01.2019 11:05 Відповісти
Ніякої ненависті. Петро ні в чому не винний, насправді. Хто з 2005го не знав, що він добре відомий пройдисвіт? Побігли з переляку? То хто українцям дохтур?
показати весь коментар
06.01.2019 11:21 Відповісти
але ти радий,шо він "власними руками знищить це православіє".яке тобі сильно дошкуляє...я правільно зрозумів?
показати весь коментар
06.01.2019 12:07 Відповісти
Щоб мати уявність про якусь концесію(релігію), треба ще цікавитись іншими. Так от так сталось, що в країнах з реформованими церквами економіка процвітає. Як і рівень життя. Як і загальний розвиток. Чому так, пане стецько?
показати весь коментар
06.01.2019 12:16 Відповісти
бо во времена реформации на просторах тогдашней Украины тоже зрады и нудотиков хватало. .их рук дело.они и до сих пор палки в колеса вставляют,даже с тем же томасом.
показати весь коментар
06.01.2019 12:20 Відповісти
Поперше - хто вставляє палки в колеса з Томосом? Список, будь ласка.
А подруге Реформація Україну обійшла, бо православіє не реформувалось з початку Першого Тисячоліття. Навіть католіцизм був знищений Наполєоном, а потім відроджений Мусоліні.
показати весь коментар
06.01.2019 12:26 Відповісти
я же написал-зрада...а ваш список я не составлял...слишком много чести.
показати весь коментар
06.01.2019 12:30 Відповісти
Бо серед українців нема тих, хто проти Томоса. Скептики є, але ніхто не заважає. І Юля Томос підтримала також.
показати весь коментар
06.01.2019 12:44 Відповісти
насправді?а хто ж тоді до церков мацковського патріархату чимчикує?понаєхали?
показати весь коментар
06.01.2019 12:56 Відповісти
але перед тим слізно благала Варфоломія не поспішати..

суліма..твоя нагла брехня і демагогія,думаю вже всім остогидла.

ЛІКУЙСЯ!
показати весь коментар
06.01.2019 13:06 Відповісти
https://censor.net/news/3105133/tomos_ob_avtokefalii_ptsu_eto_simvol_duhovnoyi_identifikatsii_timoshenko/sortby/tree/order/asc/page/4#comment_68699498
показати весь коментар
06.01.2019 14:00 Відповісти
Томос отримав Епіфаній! Крапка. Історична. Все інше немає ніякого значення. Жодна приблуда на це не впливає.
показати весь коментар
06.01.2019 11:18 Відповісти
прохання до всіх. не викидувати даний зразок несусвітньої дурості суліми у спам!
показати весь коментар
06.01.2019 11:32 Відповісти
Бог йому судія.
Але ж людина втратила розум.
показати весь коментар
06.01.2019 11:38 Відповісти
Маю право на свою думку. І сподіваюсь, що Україна таки реформує свою церкву на західний манер і назве її Помісною Церквою України. Яка буде настільки ліберальна, що об'єднає ВСІХ українців. А не тільки православних.
показати весь коментар
06.01.2019 11:53 Відповісти
Ти його про видіння розпитай. Я під столом валявся.

Коротше, там було типу повністю зруйнована Україна. Скрізь попіл і голодні діти з роздутими животами. І от над цим згарищем іде молода й красива білявка і сипе в простягнуті руки зубожілого населення діаманти, попутно годуючи груддю опухлих діточок.
Я тоді ще здивувався, чому він вирішив що та жінка- Юля.
показати весь коментар
06.01.2019 11:54 Відповісти
Брехня. Перекручено. Не так я казав. А те, що зараз українці розпорошені і не мають Лідера, якому б довіряли, і який би виправдав їхні сподівання, це трагедія. Але такий Лідер є. І він вже справами довів, що піде навіть на страждання і смерть за свій нарід і багато разів рятував нашу країну. І такий Лідер - Юля. І Юля таки врятує Україну.
показати весь коментар
06.01.2019 12:01 Відповісти
скажи чесно - ти в неї влюбився, ізвращєнєц!
показати весь коментар
06.01.2019 12:04 Відповісти
Це пан стецько хіхікає, поки півень в дупу ще не дзьобнув. Але, коли шпигун доведе Україну до прірви(куди він прогнозовано її веде), пан буде мати очі, як у сича. І вже жартувати так не буде.
показати весь коментар
06.01.2019 12:09 Відповісти
а хто тут не шпійон? Он, люди подейкуют, шо Юля теж така - хіхікайє з ******
показати весь коментар
06.01.2019 12:12 Відповісти
Кожне Юліне хіхі пуйлу приносило в Україну мільярди доларів. Бо Юля підписала кабальний для Раші контракт. Тепер Раша https://www.pravda.com.ua/news/2018/03/2/7173430/ хоче його розірвати попри мільярдні штрафи . А ваше хіхі приносить лише копійки і лише вам особисто в кишеню
показати весь коментар
06.01.2019 12:21 Відповісти
а кому пєрсонально ті лярди "пріносіло", буцім в Україну???
показати весь коментар
06.01.2019 12:32 Відповісти
Криворіжсталь - 5млрд. дол.
Заборона бартеру - 4млрд. дол.
Черномоський шельф - 290 млрд. дол
11млрд. кубів Фірташа - 3млрд. дол.
Контробанда Стоп - 8 млрд. дол.
Припортовий - 2 млрд. дол.
Прикриття вільних економзон - 11 млрд. дол.
Прикриття росукренерго Фірташа і Юща -7 млрд. дол.
_____________________________
Загалом Юля забрала накраденого в олігархів на 330млрд. дол. і повернула це в Державу
показати весь коментар
06.01.2019 12:40 Відповісти
Церемонія передачі Томосу та урочиста літургія в Стамбулі - Цензор.НЕТ 5965
показати весь коментар
06.01.2019 13:24 Відповісти
Так, росіяни весь час повторюють що Україну треба рятувати.
показати весь коментар
06.01.2019 12:06 Відповісти
Пан цікавиться, що там говорять росіяни? Мені це не цікаво. Окрім Боріса Стомахіна, Охеджакової, Макаревіча і ще дуже небагатьох
показати весь коментар
06.01.2019 12:11 Відповісти
ТИ СКАЗАВ:
sulima ivan
А я радий, що Петро отримав Томос. Тепер він власними руками знищить це православіє остаточно. Після всіх зашкарів Петра до Томоса, під час Томосу і після нього, що ще будуть, від православія люди будуть втікати, як від прокази. Бо все, до чого торкається Петро, перетворюється на попіл, псується. Але, якщо треба, то нехай.


ЦЕ ЦИТАТА ПРЯМО З РАША ТУДЕЙ.

показати весь коментар
06.01.2019 13:13 Відповісти
Це моя особиста думка, Раша Тудей моніторять мережі і скопіювали її з мого посту, подивіться на час публікації. І тут нема нічого дивного. Бо всім вже добре зрозумло, що мінстець і ботоферма пуйла працюють разом. Зокрема проти Юлі.
______________________
Але ця моя думка не закінчена. Як тільки Петро піде через три місяці буде потрібно проводити глибоку церковну реформу на західний манер. Перед тим проводити широку суспільну діскусію. Бо Помісна Церква України має об'єднувати ВСІХ українців всіх церков і релігій. Бо всі вони українці і всі вони патріоти. А не тільки православні. І на сцені Майдану були присутніми всі концесії і представники всіх релігй(окрім УПЦ МП). І молились разом, читаючи вголос Молитву за Україну Кониського і Лисенка. Яку всі прийняли, як прийнятну для кожного українця
показати весь коментар
06.01.2019 13:52 Відповісти
вже був один лідер - Овоч, він втік в Ростов на рашу, другого такого лідера не тра, вОна вже стара, нехай бігає на стадіоні чи де там типа пробіжки робить.
показати весь коментар
06.01.2019 21:34 Відповісти
Звершилось.
Чудо воскресіння Русі-України.
показати весь коментар
06.01.2019 11:36 Відповісти
тіко почалось: ПЦУ. НАЧАЛО
Епіфаній - митрополіт Київський і всеї України номер РАЗ!
показати весь коментар
06.01.2019 12:09 Відповісти
то нащо пишеш? запитай в гуглі, а краще в гавняндексі, бо з гугла індексує, але блокує доступ на паршинські сайти.
показати весь коментар
06.01.2019 21:36 Відповісти
Рашисткие скоты которые называют Варфоломея турецким патриархом 'забывают' что божественное бесконечно шире человеческих пространств. РПЦ - сборище чекистских безбожников.
показати весь коментар
06.01.2019 19:47 Відповісти
Великое событие в истории Украины. Следующее - освобождение от совковых барыг во власти.
показати весь коментар
06.01.2019 19:50 Відповісти
Томос, который привезли в Украину оказался не совсем действительным. Его опять увезут в Стамбул, поскольку на нем не хватает подписей. Дело в том, что на данный момент он подписан только Варфоломеем, а на нем должны быть подписи всех членов Вселенского Святейшего Синода патриархата. Ожидается, что через два дня состоится Синод, где это будет сделано.
показати весь коментар
08.01.2019 08:21 Відповісти
Сторінка 4 з 4