Військові знешкодили невідомий безпілотник, що підлетів до арсеналу, - Генштаб ЗСУ

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-центру ООС на сторінці у Facebook.
"Учора вночі, 8 січня, близько 22:00 черговими радіолокаційними засобами одного з арсеналів ЗС України виявлено сигнали управління безпілотного літального апарату (БПЛА) за декілька кілометрів від військового об’єкта. Оператором комплексу радіоелектронної боротьби (РЕБ) було негайно придушено радіоканали керування БПЛА, що унеможливило його подальше використання", - йдеться в повідомленні Генштабу в середу вранці.
Зазначається, що було посилено чергову зміну охорони арсеналу, мобільні патрулі ретельно обстежили прилеглі до військової частини території.
Військові повідомили підрозділам Служби безпеки України та Національної поліції України в районі їхньої відповідальності про факт неправомірного застосування БПЛА поблизу військової частини.
"Закликаємо громадян негайно повідомляти правоохоронним органам про підозрілих осіб поблизу військових об’єктів", - йдеться в повідомленні.
А надо было: 1) определить источник сигнала (хотя бы направление), 2) подавить сигнал дрона, 3) По направлению сигнала сразу выслать встречные дроны для наблюдения за местностью, параллельно подготовив оперативную группу. Это сделало бы весьма затруднительным бегство владельцев дрона. И даже если дроны ничего не засекли, но их нужно было бы удерживать в воздухе до окончания прочесывания территории