6010 відвідувачів онлайн
9 839 115

Французький уряд заявив про підтримку "жовтих жилетів" з-за кордону

Французький уряд заявив про підтримку "жовтих жилетів" з-за кордону

Французький уряд повідомив про те, що рух "жовтих жилетів" отримує підтримку з-за кордону.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на DW, про це заявив у середу, 9 січня, в Парижі прес-секретар кабінету міністрів Беньямін Гриву.

За його словами, деякі демонстранти, що проявляють насильство, належать до табору ультралівих, інші - до табору ультраправих. "Тільки з того, що хтось одягнув жовтий жилет, не випливає, що він поділяє ті ж ідеї", - наголосив Гриву.

Прес-секретар уряду, зокрема, критично висловився з приводу висвітлення демонстрацій російським телеканалом RT. "Відомо і схвалення (протестів. - Ред.) деякими інструментами пропаганди, які я не хочу називати ЗМІ, такими, як Russia Today", - сказав він, зазначивши, що для деяких демонстрантів це, навпаки, "єдині вільні медіа".

Крім того, Гриву звернув увагу на те, що деякі члени уряду Італії відкрито висловили моральну підтримку протестувальникам-французам. У понеділок, 7 січня, член правопопулістського руху "5 зірок", що входить у правлячу коаліцію Італії, Луїджі ді Майо висловив солідарність із демонстрантами в жовтих жилетах. Їхній партнер в уряді - права партія "Ліга", членом якої є голова МВС Маттео Сальвіні, - засудила прояви насильства, однак загалом підтримала протести.

Як повідомляв Цензор.НЕТ, рух "жовтих жилетів" почався як протест проти підвищення тарифів на паливо. Влада згодом відмовилася від цього кроку, проте демонстрації тривають - їхні учасники протестують проти економічної політики президента Емманюеля Макрона загалом. Влада Франції попередила, що новими акціями "жовтих жилетів" можуть скористатися "радикальні" групи.

Топ коментарі
+24
ЛеПениха выцыганила у Плешивого ярд баксов,это уже даже дети Франции вкурили...
показати весь коментар
10.01.2019 09:56 Відповісти
+22
І що дальше будуть виражати "охеренну стурбованність"?
показати весь коментар
10.01.2019 09:53 Відповісти
+19
а что?были сомневающиеся в руке кремля!?
показати весь коментар
10.01.2019 09:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
І тут без русского міра не обійшлося.
показати весь коментар
10.01.2019 10:49 Відповісти
Итальянцы тут как тут. Как всегда подсирают
показати весь коментар
10.01.2019 10:50 Відповісти
КацаПсины простой вопрос...Джугашвили и Молотов отправилии Гитлеру 2 поздравительные телеграммы Гитлеру в связи со взятием Парижа в 1940 году.Это братство Молотова-Риббеннтропа,или Вяличие ССр и братской Германии?
показати весь коментар
10.01.2019 10:52 Відповісти
Крысы Мавзолейные,вы бараны Круглые и не отмытся от ПОЗОРА Всемирного НИ КОГ ДА!!!
показати весь коментар
10.01.2019 10:56 Відповісти
Це народ повстав. Яка в фіг расея все бариги придумовують. У нас барига соєвий у них барига банківський.
показати весь коментар
10.01.2019 11:13 Відповісти
А газовый барыга почему у них на знаменах?
Почему газовый барыга наживается на трудящихся и продает газ,а не дает его людям бесплатно?
показати весь коментар
10.01.2019 11:26 Відповісти
....да ты шо ???!!
показати весь коментар
10.01.2019 11:14 Відповісти
*Russia Today stream
Французький уряд заявив про підтримку "жовтих жилетів" з-за кордону - Цензор.НЕТ 423
показати весь коментар
10.01.2019 12:38 Відповісти
*Russia Today stream
Французький уряд заявив про підтримку "жовтих жилетів" з-за кордону - Цензор.НЕТ 7398
показати весь коментар
10.01.2019 12:41 Відповісти
французы любят рузгих, пусть любят
показати весь коментар
10.01.2019 12:45 Відповісти
Жирафи - наіональна французька тварина?
показати весь коментар
10.01.2019 12:57 Відповісти
Что, сцарь фсея "этого из-за рубежья" пришмондовке лепенихе бабла подкинул?
Ну так вы "озаботтесь" там как следует, онож по вашему "помогает"...
показати весь коментар
10.01.2019 13:48 Відповісти
_Поддержка из-за рубежа? Соплежуи, продолжайте прятать свою тупую башку в песок, и... будет вам и белка, будет и свисток! (с)
показати весь коментар
10.01.2019 21:21 Відповісти
Макрон, як і Порошенко шукає винних закордоном, а не в своїй антинародній політиці. Цікаво, куди він буде тікати в Ростов чи Брюсель?
показати весь коментар
11.01.2019 03:22 Відповісти
Сторінка 2 з 2