4169 відвідувачів онлайн
16 595 147

"Ніхто нікого не нагне" - Лукашенко про об'єднання Білорусі та РФ

"Ніхто нікого не нагне" - Лукашенко про об'єднання Білорусі та РФ

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявляє, що в порядку денному немає питання про об'єднання Білорусі та Росії, називає це питання "притягнутим за вуха".

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це він повідомив на нараді про соціально-економічний розвиток країни в 2019 році та підходи до подальшого розвитку інтеграційних напрямів у четвер.

"Занадто багато сьогодні - я аналізую ситуацію в нашому суспільстві, та й у росіян - точиться розмов про об'єднання двох держав. Багато зараз з'явилося питань у зв'язку з церквою в Україні про автокефалію нашої церкви в Білорусі. Я називаю ці питання дуже дурними, притягнутими за вуха для обговорення в нашому суспільстві", - цитує слова Лукашенка агентство БелТА.

Президент наголосив, що мови про об'єднання двох держав бути не може. "Ми з президентом Росії однозначно визначили, що сьогодні на порядку денному такого питання немає - про об'єднання", - звернув увагу глава білоруської держави.

Лукашенко нагадав, що Білорусь і Росія свого часу підписали договір про створення Союзної держави і розвивали свої відносини, суворо дотримуючись цього документа.

"Ми мали свого часу прийняти Конституційний акт, тобто Конституцію Союзної держави, і там все мало бути прописано: і органи управління, і органи влади, і єдина валюта, політика тощо. Росія відмовилася свого часу йти цим шляхом. Я це нагадав президенту Росії, він сказав: "Так, так і було". Постає питання: що будемо робити з союзним договором? Треба сідати за стіл і дивитися, що ми разом можемо сьогодні згідно з договором вирішити, на що ми разом можемо без всякого тиску піти", - зазначив білоруський президент.

Лукашенко також заявив, що союз Білорусі та Росії може розвиватися лише на рівноправній основі. "І це не тому що Лукашенко так хоче, як це підноситься в Росії. А тому що це фундаментальні принципи побудови будь-якого союзу. Немає рівноправної основи - немає союзу", - сказав він.

"Все має відбуватися на рівноправній основі, і на це має бути воля двох народів - Російської Федерації та Білорусі. Ми весь час, формуючи цей союз, маємо озиратися на думку наших людей. Тому з багатьох-багатьох причин, ви самі розумієте, про об'єднання двох держав не йдеться", - додав білоруський лідер.

На цей крок, вважає Лукашенко, не може піти і сама Росія. За його словами, це підтвердив російський президент Володимир Путін.

"Немає такої можливості в Росії, з огляду на наслідки всього, на це піти. Тому треба заспокоїтися і припинити ці розмови, що хтось когось нагнув або нагинає. Тут ніхто нікого не нагне", - зазначив президент Білорусі.

Топ коментарі
+55
Замерзли все насмерть еще в 2014.
показати весь коментар
10.01.2019 14:14 Відповісти
+38
Сначала надо разогнуться
показати весь коментар
10.01.2019 14:09 Відповісти
+25
Какие наклоны? Там шпагаты в моде...
"Никто никого не наклонит" - Лукашенко об объединении Беларуси и РФ - Цензор.НЕТ 5772
показати весь коментар
10.01.2019 14:13 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
И не только за горло держит, но и за яйца...
показати весь коментар
10.01.2019 16:46 Відповісти
И бежать некуда - на западе Польша , на юге Украина , на севере Литва и Латвия , на востоке россия .
показати весь коментар
10.01.2019 14:27 Відповісти
14:30, 10 января 2019 "Эхо Москвы"
Александр Лукашенко поручил правительству Белоруссии проработать вопрос о поставках нефти через прибалтийские порты
показати весь коментар
10.01.2019 14:30 Відповісти
Можна подумати,що хтось гауляйтера питати буде...
показати весь коментар
10.01.2019 14:31 Відповісти
Уже страна превратилась в Белорусскую губернию с региональным языком в сёлах.
показати весь коментар
10.01.2019 14:32 Відповісти
лукашенко - ху#ловская портянка
показати весь коментар
10.01.2019 14:33 Відповісти
А зачем ********* объединяться с Белорусью? Лукашенко и так раком стоит, сделает все что ввх скажет. Так даже удобнее, хоть какая-то видимость типа независимости.
показати весь коментар
10.01.2019 14:34 Відповісти
А "вЄлічіЄ" чим підживлювати? "Кримнаш" вже вивітрився. Тепер кацапорабам треба новий допінґ.
показати весь коментар
10.01.2019 14:41 Відповісти
Лукаш пуйлу поверил . Наивный. Кремляди уже правительство минской народной республики формируют.
показати весь коментар
10.01.2019 14:40 Відповісти
Лукашенко напомнил, что Беларусь и Россия в свое время подписали договор.
Насмешил.
показати весь коментар
10.01.2019 14:44 Відповісти
"..."Ніхто нікого не нагне"..."
===
Сказано так, ніби він (Лукашенко) теж може нагнути.
показати весь коментар
10.01.2019 14:47 Відповісти
подозрительная речь . шо то там нечисто
показати весь коментар
10.01.2019 14:48 Відповісти
"Никто никого не наклонит", а вот хтота кавота...
показати весь коментар
10.01.2019 14:53 Відповісти
Колгоспник вже давно раком стоїть
показати весь коментар
10.01.2019 14:55 Відповісти
Лука, есть хорошая новость " Ин хет геалиерге райх - липпен нихт клац клац" Короче, в союзном рейхе @блом не щелкай.
показати весь коментар
10.01.2019 14:58 Відповісти
"Никто никого не наклонит" - сказал председатель колхоза и раздвинул булки
показати весь коментар
10.01.2019 15:00 Відповісти
Это уже было ! Нефть через прибалтийские порты. Волна новых санкций не за горами , какая рфия? Мы еще увидим нефтяное эмбарго в конце года
показати весь коментар
10.01.2019 15:08 Відповісти
- Винни, Винни, а куда мы идем?
- Свинью трахать.
- Винни, а она даст?
- А куда ты на хрен денешься? (с)
показати весь коментар
10.01.2019 15:09 Відповісти
Союз Білорусії з москалями передбачає: об"єднану валюту - рубл - гибливок, де москалі будуть проводити еміссію; сумісна митниця, охорона кордону покладена на москалів; сумісні адміністративні органи управління.
Вони рухаються у цьому напрямку...........!
Так що ніякого нагібу не буде , буде прогіб!
показати весь коментар
10.01.2019 15:16 Відповісти
зарiкалася свиня у лайно не лiзти. та вже нагнули.
показати весь коментар
10.01.2019 15:22 Відповісти
Лукаш, не тебе теперь решать как будет. Слил независимость Беларуси в сортир.
показати весь коментар
10.01.2019 15:27 Відповісти
Подху-ло,тебя уже давно наклонили! Без дешевого кацапского газа и нефти так называя беларусь загнется ,через 2 месяца. А бел рубль будет опять в миллионах зайцев.
показати весь коментар
10.01.2019 15:29 Відповісти
"Ніхто нікого не нагне" - Лукашенко про об'єднання Білорусі та РФ - Цензор.НЕТ 8187
показати весь коментар
10.01.2019 15:32 Відповісти
Видели.
показати весь коментар
24.12.2019 18:59 Відповісти
Не лукавь, ЛУКА, ты прогнулся, когда ***** бульбу с салом на Новый год пер. Вот так со складчины и начинается совместное проживание, а для ЛУКИ- существование. При ***** боговать не будет. Капец самостоятельности!
показати весь коментар
10.01.2019 15:32 Відповісти
Лука - Пуйло №1.Он им стал в 1994 году .Четверть века.А наши барыги с ним торгуются ,а он наших пацанов гнобит и на Орду сдаёт. .Как Европа так и мы не должны общаться с этим лукавым мурлом.Визы надо вводить.
показати весь коментар
10.01.2019 15:33 Відповісти
Сам наклонишься? Хотя, Лука и не разгибался...
показати весь коментар
10.01.2019 15:39 Відповісти
Наивный совковый дядя
показати весь коментар
10.01.2019 15:42 Відповісти
Договор подписан? С РФ? Серьезно?))))
показати весь коментар
10.01.2019 15:52 Відповісти
Хочеться запитати у Лукаша : "Він знає хоча б один договір, який би Мацква, Росія, ссср-ія чи рф-ія не порушили?"
показати весь коментар
10.01.2019 15:56 Відповісти
А що ти на це скажеш: https://censor.net/news/3105648/naftogaz_gotov_obsujdat_peresmotr_ili_otkaz_ot_vtorogo_tranzitnogo_iska_v_arbitraj_vmeste_s_zaklyucheniem ? $12 млрд на бамажку від кацапів. $12 млрд, Карл
показати весь коментар
10.01.2019 16:05 Відповісти
Я не дуже в темі, але з того, що написано випливає, що в тій "бамажці-контракті" можна прописати такі ж штрафні санкції, наприклад, за відмову подавати газ, але це моє припущення, треба дивитися.
показати весь коментар
10.01.2019 20:21 Відповісти
А в чём проблема? Белоруссия - как Чечня - ей бабки, а она - любовь и верность!
показати весь коментар
10.01.2019 16:02 Відповісти
бабаки не стране, а диктатору. Страна пох, там вата везде
показати весь коментар
10.01.2019 18:06 Відповісти
"Никто никого не наклонит" - Лукашенко об объединении Беларуси и РФ.

Просто згвалтують мовчки...
показати весь коментар
10.01.2019 16:02 Відповісти
АГЛ первый драчун на деревенских танцах . Про него ходят легенды .
показати весь коментар
10.01.2019 16:57 Відповісти
Раз на ровном месте такие заклинания стал гаварить-дела плохи
показати весь коментар
10.01.2019 16:15 Відповісти
Против двоих и троих выходил . В соратниках бздунах не уверен .
показати весь коментар
10.01.2019 17:01 Відповісти
Я вас умоляю,какая независимость.Содержанка полностью во власти кремлевского карлика.А разбежаться колхозных мозгов и желания не хватает.Это же вам не указики поборные разные издавать, независимым быть это же трудиться надо.
показати весь коментар
10.01.2019 17:31 Відповісти
Наклонить Луку невозможно только потому, что он уже стоит на четырех конечностях и передвигается раком.
показати весь коментар
10.01.2019 17:32 Відповісти
Беги бацька, беги, ибо наверняка его ихтамнет уже заказал."Ніхто нікого не нагне" - Лукашенко про об'єднання Білорусі та РФ - Цензор.НЕТ 1276
показати весь коментар
10.01.2019 17:50 Відповісти
Главный стерх ихтамнетов именно сейчас будет аннексировать Беларусь, пока есть карманный президент. Вурдалак понимает что с новым президентом "может и не сростись" как в Украине, поэтому будет торопиться. И почву рашисты уже хорошо подготовили, беларусы уже и мову свою забыли."Ніхто нікого не нагне" - Лукашенко про об'єднання Білорусі та РФ - Цензор.НЕТ 4894
показати весь коментар
10.01.2019 18:03 Відповісти
Иза личных амбиций стать преемником Хла повести европейскую нацию на уничтожение это нужно быть просто тварью. Впрочем своим молчанием они заслужити стирание народа со страниц истории. А мы коррупцию и нищету.
показати весь коментар
10.01.2019 18:54 Відповісти
Хорохорится бацка, работает на свой "внутренний рынок потребителя лапши". Однако практически уверен, что там все уже предрешено. Мои соболезнования братьям-белорусам.
показати весь коментар
10.01.2019 21:56 Відповісти
Сторінка 2 з 2