Кабмін створив Стратегічний комітет на чолі з Гройсманом

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду в четвер у Києві.
До складу комітету входять Прем'єр-міністр (глава комітету), перший віце-прем'єр, міністр Кабміну (заступник голови), міністр фінансів (заступник голови), міністр юстиції, а також інші члени уряду.
Цей комітет буде розглядати питання реалізації пріоритетних реформ; питання концептуальних, стратегічних і програмних документів уряду і затверджувати політичні рішення; проекти рішень щодо пріоритетних дій уряду і звітів про їх виконання; проекти законів про державний бюджет.
Зазначається, що на Стратегічному комітеті будуть врегульовані політичні розбіжності в позиціях органів виконавчої влади.
Топ коментарі
+27 Alexey Chernyavsky
показати весь коментар
10.01.2019 16:05 Відповісти Посилання +23 Оксана Пінчук
показати весь коментар
10.01.2019 16:06 Відповісти Посилання +22 жовтоблакитний
показати весь коментар
10.01.2019 16:10 Відповісти Посилання Сортувати:
Правила форума Рада форумчан
Сторінка 2 з 2
1 2
✘
✘
Сторінка 2 з 2
1 2