10456 відвідувачів онлайн

Садовий пропонує Вакарчуку союз на парламентські вибори

Садовий пропонує Вакарчуку союз на парламентські вибори

Кандидат у президенти Андрій Садовий запропонував Святославу Вакарчуку сформувати спільний альянс на майбутні парламентські вибори.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ресурс Kharkiv Today.

"Я поки не знаю планів Святослава на президентські вибори. Упевнений, він незабаром озвучить свою позицію. Але я б точно дуже хотів, щоб він максимально реалізував свої політичні амбіції на майбутніх виборах до парламенту восени 2019 року. У нас була розмова, під час якої я говорив про необхідність думати щодо якісної зміни політичного істеблішменту", - розповів Андрій Садовий у коментарі "Kharkiv Today". На прохання конкретизувати позицію Садовий заявив, що "пропонує Вакарчуку спільно сформувати список гідних кандидатів до парламенту".

Нагадаємо, раніше кандидатуру Андрія Садового підтримав Демократичний Альянс. Інший потенційний кандидат у президенти нащадок роду Терещенків мер Глухова Мішель Терещенко заявив, що відмовляється від участі у виборах і підтримуватиме Андрія Садового.

Топ коментарі
+15
Садовий пропонує Вакарчуку союз на парламентські вибори - Цензор.НЕТ 2430
показати весь коментар
11.01.2019 18:27 Відповісти
+11
Вакарчук вже був у парламенті і добровільно склав мандат. Вдруге буде вступати в одну і ту ж воду? Як на мене, то не варто.
показати весь коментар
11.01.2019 18:21 Відповісти
+10
Йулин спамер, проходите мимо, ваши картинки слишком тупые.
показати весь коментар
11.01.2019 18:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Союз меча и орала?
показати весь коментар
11.01.2019 18:18 Відповісти
Без ляшка этот союз ничтожен😂
показати весь коментар
11.01.2019 18:22 Відповісти
и Порошенко
показати весь коментар
11.01.2019 18:24 Відповісти
Садовий пропонує Вакарчуку союз на парламентські вибори - Цензор.НЕТ 2430
показати весь коментар
11.01.2019 18:27 Відповісти
Йулин спамер, проходите мимо, ваши картинки слишком тупые.
показати весь коментар
11.01.2019 18:29 Відповісти
Да да, нам нужен Президент - зеленский, и канцлер - Жуля...
показати весь коментар
11.01.2019 18:30 Відповісти
И символ страны-барыга на колу!
показати весь коментар
11.01.2019 18:53 Відповісти
Тобі то яке діло до України ?
показати весь коментар
11.01.2019 20:27 Відповісти
Так кацапы понимают, что когда Порох опять будет президентом, они в конец издохнут как страна
показати весь коментар
11.01.2019 21:43 Відповісти
https://censor.net/user/34570 кого ты конкретно предлагаешь ? клоуна ?
показати весь коментар
11.01.2019 19:10 Відповісти
Йулелюб, не влезайте в чужой диалог, ваш высер никому не интересен.
показати весь коментар
11.01.2019 18:28 Відповісти
"орало" ляшка буде слугувати іншим кандидатам ...
показати весь коментар
11.01.2019 18:27 Відповісти
Там могут быть сложности после закона о супружеском долге
показати весь коментар
11.01.2019 18:29 Відповісти
що , його Разіта не дозволить ? .....
показати весь коментар
11.01.2019 18:35 Відповісти
злигалась жаба з гадюкою
показати весь коментар
11.01.2019 18:26 Відповісти
два дебила- это СИЛА.
показати весь коментар
12.01.2019 01:56 Відповісти
Не...жюлька сосальник не моет....
показати весь коментар
11.01.2019 18:23 Відповісти
А Порошенко з Бойком.
показати весь коментар
11.01.2019 18:31 Відповісти
Вакарчук вже був у парламенті і добровільно склав мандат. Вдруге буде вступати в одну і ту ж воду? Як на мене, то не варто.
показати весь коментар
11.01.2019 18:21 Відповісти
Статус улюбленого народного співака куди вищий,ніж статус нардепа з обпльованою маринаркою...Але підтримати когось може...Власне,мова йтиме про двох - Гриценка і Садового...Найрозумніше було б,якби сказав - підтримую обох,голосуватиму у кого більший рейтинг...
показати весь коментар
11.01.2019 18:39 Відповісти
Зато юля рыги укропы и бпп не сложили, они просто не приходили на заседания.
показати весь коментар
11.01.2019 18:52 Відповісти
Троль, вступати можна в КПСС. В одну й ту саму воду двічі увійти неможливо.
показати весь коментар
11.01.2019 23:02 Відповісти
Два дебила это сила!!! биба и боба....Два.......ба!!!
показати весь коментар
11.01.2019 18:22 Відповісти
Не поможет. Надо со всеми было объединятся, кто желает перемен к лучшему.
показати весь коментар
11.01.2019 18:23 Відповісти
Тут,как говорится рука руку моет,а не за неньку переживание
показати весь коментар
11.01.2019 18:42 Відповісти
молодець !
Садовий перший чесно визнав , що весь цей "двіжняк" навколо президентських виборів - всього лише прелюдія до виборів в парламент .
показати весь коментар
11.01.2019 18:29 Відповісти
Садовий пропонує Вакарчуку союз на парламентські вибори - Цензор.НЕТ 9130 https://censor.net/user/22537 , я згоден

Шкода тыльки, що на ці всі "двіжнякі" йдуть НАШІ гроші, не їхні..
не так вже й весело останнім часом...
показати весь коментар
11.01.2019 18:32 Відповісти
а чому шкода ? все логічно - "лох платить завжди !"(с)
показати весь коментар
11.01.2019 18:34 Відповісти
так воно є!

без лоха і жизнь плоха
показати весь коментар
11.01.2019 18:51 Відповісти
Немного обидно, когда за крепкого хозяйственника, Садового, готовы проголосовать в разы меньше, чем на авантюристку Жюльку или клоуна Зеленского..
показати весь коментар
11.01.2019 18:33 Відповісти
Вакарчук самодостаточная фигура,таким может прийти и в политику.
Никаких объединений. Это снизит его шансы. Долго колеблется в принятии
этого решения,где-то ,не помню,сказал,что боится грязи. Ну,а как же у нас без неё.
показати весь коментар
11.01.2019 18:29 Відповісти
https://censor.net/user/209475 - у него есть шансы только среди его фанатов с ЛГБТ сообщества....

каждое его интервью это бесцветная размазня....
Главком блин....
показати весь коментар
11.01.2019 18:32 Відповісти
То ли дело главком баба или карлик или порох назначающий даунов командовать и продающий катеры в их семь стоимостей.
Задача вакарчука отработать гранты США и назначить профессионалов и не мешать им разорвать в судах твоих спонсоров.
показати весь коментар
11.01.2019 18:47 Відповісти
Один в поле не воин...да и система сожрет его полностью
показати весь коментар
11.01.2019 18:54 Відповісти
Такі, як вакарчук не здатні боротися з олігархічно-клановою Системою. Це - шмаркля
показати весь коментар
11.01.2019 18:57 Відповісти
а хто здатен?
показати весь коментар
11.01.2019 19:15 Відповісти
Точно не він. Я б сказав Кошулинський, Гриценко. Ти пам'ятаєш що сказаа Вакарчук про Сашка Білого на концерті у Донецьку у 2014. Загугли поглянь і зникнуть всі сумніви що це за один
показати весь коментар
11.01.2019 19:51 Відповісти
Білого шкода, але він був психічно хворою людиною(хлча за його вбивство Сабаков рано чи пізно заплатить)....... це ж не зєлєномойський, який Україну назвав країною шлюхою....чмо пархате
показати весь коментар
11.01.2019 21:33 Відповісти
Предлагаю, обоим предлагающим, заняться чем-нибудь для души...
мусор, петь, например...
П.С. маленький Исусик с вами)
показати весь коментар
11.01.2019 18:29 Відповісти
Садовий пропонує Вакарчуку союз на парламентські вибори - Цензор.НЕТ 895
показати весь коментар
11.01.2019 18:32 Відповісти
Это избиратели Зеленского так лихо вниз ушли?)
показати весь коментар
11.01.2019 18:34 Відповісти
Отток потенциальных избирателей Воны, после выдвижения клоуна Зеленского...
показати весь коментар
11.01.2019 18:36 Відповісти
Андрійко пропонує Славкові посаду віце-президента, чи просто під час удвох виборів можна більше наколядувати?
показати весь коментар
11.01.2019 18:38 Відповісти
Шкода,что нет в Украине единой оппозиции,а есть продажная власть и её сателолиты
показати весь коментар
11.01.2019 18:39 Відповісти
Самопомочь голосовала за снятие неприкосновенности и редакции антикор законов. Как заскулили кащачки. У ботов порохня из жоп посыпалась от этой новости. Бомблением будущих безработных юлепетемойшекремлеботов доволен.
показати весь коментар
11.01.2019 18:42 Відповісти
Депутаты самопомочи, с первого дня работы нового парламента,носились по Верховной Раде ,как угарелые ,предлагая свои голоса, в принятии разных законов. Киевляне тогда офигели,о того, кому они голосов накидали. В эти парламентские выборы,этот никчемный лантух- Садовой вместе со своей самонемочью,пролетит,как фанера над Парижем и Вакарчук не поможет.
показати весь коментар
11.01.2019 18:47 Відповісти
Ще дин "Ющенко", блдь!
І шансів же "нуль" а буде всератись до останнього аби спаскудити результати справді рейтинговим демократичним кандидатам....
показати весь коментар
11.01.2019 18:42 Відповісти
Чем больше кандидатов,тем больше шансов у барыги на второй срок)))).....(желательно с конфискацией)
показати весь коментар
11.01.2019 18:51 Відповісти
розумна думка
показати весь коментар
11.01.2019 19:29 Відповісти
Поки не змінеться менталітет виборця, українця хагалом, доти не змінеться естеблішмент. Потрібне очищення від совкових метастазів і рудиментів, потрібна всеохоплююча українська Реконкіста/Відродження, потрібне формування свідомого громадянського суспільства взамін аполітичної і байдужої біомаси салоїдів, єдиними цінностями яких наразі є шлунок і гаманець
показати весь коментар
11.01.2019 18:54 Відповісти
Для цього, коняко, потрібно сформувати у громадянина відчуття господаря в країні:
В селі земля має нележати, як в Польщі, фермерам (не більше 150 га "в руки") а не київським агромагнатам (через 10-річну оренду)
А в містах - вільне підприємництво з податком 5-10% з обороту протягом мінімум 10 років.
показати весь коментар
11.01.2019 18:58 Відповісти
Чому ти мене обізвало, чорнороте? Твоя поведінка типова поведінка конченого бидлана
показати весь коментар
11.01.2019 19:28 Відповісти
Тому, що ти, кусок дорого лайна, ображаєш українців, не розуміючи простих речей:
Людина, позбавлена Чиновництвом приватної власності і свого особистого інтересу, автоматично перетворюється на раба і країна стає їй до сраки. Головне тарілка баланди або 200 грн під час виборів...
І це не тому, що українці особиливі. Вони такі, як усі.
А тому будь-яка Держава і будь-який народ, якщо його позбавити власного інтересу і перспектив для себе і поколінь, приречені на загибель.
Чиновництво в такій Державі стає раковою пухлиною суспільства і загибель такої Держави - лише питання часу,
Так загинув СРСР. До цього прямує Росія і керована вихованцем КДБ Україна
А там де народ є суб"єктом державоторчості - ці країни процвітають
Серед таких Польща, котра у нас під боком...

Зрозумів, .....рку чи ще раз пповторити?
І не ображай народ.....
показати весь коментар
11.01.2019 21:16 Відповісти
Не бикуй, би*лане! Чим я ображаю народ, тим що хочу щоб він національно свідомим, а не тупим стадом, яке перебуває в перманентному стані політичної амнезії і анабіозу (от як ти наприклад)?

Завдяки вам, аполітичній і байдужій біомасі, Україна 4 століття перебувала в москалячому поневоленні, а після розвалу тюрми народів срср, впродовж 27 років приводите до влади морально і духовно хворих "лідерів"- олігархів та їхніх маріонеток, які ж вас потім і мають в усі щілини. А ви потім скиглите "чому все так погано???"! Образилося ? Правда очі коле?
Затям собі на вікі вічні:
"Ask not what your country can do for you - ask what you can do for your country," (JFK)
"Запитай не "що твоя країна зробила для тебе, а що ТИ зробив для своєї країни!"
показати весь коментар
11.01.2019 22:44 Відповісти
Создавайте шо хотите, мне плевать. Я за Зеленского. Мало надежд, что он что то сможет сделать, один в поле не воин, но есть большая надежда, что хоть красть не будет.
показати весь коментар
11.01.2019 18:59 Відповісти
Допустим.Он не будет воровать,а окружение его да...тут с командой единомышленников нужно идти,а её к сожалению нет
показати весь коментар
11.01.2019 19:10 Відповісти
Какое у него будет окружение пока неизвестно. Он сам его будет создавать .Так, что надежда есть.
Да и со всех тех .... не хочу матюкаться, кандидатов, более адекватного лично я не наблюдаю.
показати весь коментар
11.01.2019 19:26 Відповісти
Мова не про зеленських, а про вас, дорогі українці. Я розумію, що приватна олігархічна монополія не дає вам можливості бачити нічого крім цього антиукраїнського лайна, але майте свою гідність! - https://site.ua/lirnyksashko/ Сашко Лірник
https://site.ua/lirnyksashko/4928/
показати весь коментар
11.01.2019 19:53 Відповісти
Да понял я уже, что Зеленский тебе не нравится. Но можешь не напрягаться, я свой выбор сделал.
показати весь коментар
11.01.2019 20:56 Відповісти
В сраке Зеленского рука Коломойского, как в тряпичной кукле, так что Вы правы - Зеленский воровать не будет, будут воровать большие дяди пока клоун будет отвликать...
показати весь коментар
11.01.2019 19:12 Відповісти
Это тебе сам Коломойский сказал?
показати весь коментар
11.01.2019 19:23 Відповісти
Ну якщо порівнювати інтелект, то у Вакарчука він вищий. Плюс Вакарчук - кандидат фізико-математичних наук, захищався по квантовій фізиці. Ну і думки Вакарчука про політику і державу більш зрілі, аніж думки Зеленського на ці ж теми в інтерв*ю Гордону.
показати весь коментар
11.01.2019 19:31 Відповісти
Зеленский получил образование в Криворожском экономическом институт https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B8%D0%B5%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D0%BD%D0%B0%D1%86%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D1%8B%D0%B9_%D1%8D%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%BC%D0%B8%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D1%83%D0%BD%D0%B8%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%81%D0%B8%D1%82%D0%B5%D1%82 Киевского национального экономического университета , в котором он получил https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%AE%D1%80%D0%B8%D0%B4%D0%B8%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B5_%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B5 юридическое образование . Я думаю это более приемлемо для президента, чем квантовый физик. Я не собираюсь сравнивать интеллекты эти двух, совершенно разных людей. Мне нравится Зеленский и никого я не агитирую, упаси Бог. Каждый сам писец своему счастью.
показати весь коментар
11.01.2019 19:40 Відповісти
У Вакарчука крім фізичної освіти в Україні є уже і політологічна в США...
показати весь коментар
11.01.2019 20:24 Відповісти
Пикантные подробности оффшорной партейки Зеленского
https://oleg-leusenko.livejournal.com/8294834.html
показати весь коментар
11.01.2019 19:31 Відповісти
Кандидат Зеленский - это типа шутки.
https://www.youtube.com/watch?v=hiWOGtkA9hs
показати весь коментар
11.01.2019 19:42 Відповісти
До жінки Сміттєвого знову вночі хтось приходив і говорив?
показати весь коментар
11.01.2019 19:00 Відповісти
Шо, Андрюша, понял шо не потянешь? Лопух
показати весь коментар
11.01.2019 19:05 Відповісти
Саюс нірушімий двох лохів слабодних...
показати весь коментар
11.01.2019 19:16 Відповісти
Порохоботы предсказуемо очень недовольны, ну им положено быть недовольными по долгу службы, и очень тупы.
показати весь коментар
11.01.2019 19:18 Відповісти
а чому не Виннику?Потапу?Руслані?
показати весь коментар
11.01.2019 19:26 Відповісти
Нам Українцям вкрай потрібні такі вибори щоб після них, вже у новій Верховної Раді її представляли не колишні бандити ригоАнали Іуди драпанувшего в паРашу продажного ЗЄКА, і які тепер перефарбовані під жопозіціію, частково БПП, виродження ....А досить потужні фракції українських патріотів з об'єднаних правих партій: ВО "Свобода", "ПС - ДУК", "Державна ініціатива Яроша" (ДІЯ) "." СС-14" Національний корпус ». А. Білицького, КУН « Конгрес українських націоналістів »" ... і ряд інших патріотичних націоналістичних партій і блоків. А з депутатів поточного скликання уже в новій Раді можна залишити хіба що тільки "Самопомочь" та деяких народних депутатів з радикалів Ляшка, " і дуже невелику частину "Батьківщини" і "Народного Фронту". А також усіх депутатів патрiотів що вийшли з активістів Майдану і воїнів АТО, так всіх крім продажної кремлівської затички Гаді Сявки.... Ось за таку проукраїнську Верховну Раду варто було б поборотися на поточних виборах, до нового дiйсно справжнього українського парламенту, з переважно українськими патріотами нар-депутатами.
показати весь коментар
11.01.2019 19:40 Відповісти
Сагайдачный,тебе Надя в борщ насрала?Не твои ли мысли о работе с ВР озвучил Луцик в предварительном "приговоре" Наде и Рубану?Или тебе не хотелось мину на купол,а потом избирательно по всем ложам из автомата?
показати весь коментар
12.01.2019 10:44 Відповісти
Абинеюлькі. Особисті амбіції понад усе
показати весь коментар
11.01.2019 19:48 Відповісти
Садовий пропонує Вакарчуку союз на парламентські вибори - Цензор.НЕТ 7803
показати весь коментар
11.01.2019 19:55 Відповісти
От бл.... Кхм.
показати весь коментар
11.01.2019 20:18 Відповісти
Садовий діє за росіянським принципом-сидячи у лайні затягти туди оточуючих!
показати весь коментар
11.01.2019 20:32 Відповісти
Это он ему не союз предлагал, а предлагал выехать на его горбу, потому что даже после того сна, который видела его жена, рейтинг не поднялся.
показати весь коментар
11.01.2019 20:35 Відповісти
Отож і якщо Вакарчук розумний, то він і сам в президенти не піде, і Садового підтримувати не буде...
показати весь коментар
11.01.2019 20:38 Відповісти
Не знаю про президентство, но в Раду ему надо идти и уже не линять от туда. Я понимаю, что оставаться в том составе Рады было бессмысленно.
показати весь коментар
11.01.2019 20:45 Відповісти
ничего вы не знаете
подождём до понедельника
показати весь коментар
11.01.2019 21:00 Відповісти
Тут одна курва обізвала народ "салоїдами і біомасою", бо бачите, він не так голосує, як йому того хочеться. Я назвав цього негідника "конякою". Кляча образилась...
Прийшлось відповісти, чому він - коняка...
І так:

Тому, що ти, лайна, ображаєш українців, не розуміючи простих речей:
Людина, позбавлена Державою (Чиновництвом) приватної власності і свого особистого інтересу, автоматично перетворюється на раба і тоді країна в купі з назалежністю стає їй до сраки. Головне аби була тарілка баланди або 200 грн під час виборів...
І це не тому, що українці особиливі. Вони такі, як і всі народи.
А тому, будь-яка Держава і будь-який народ, якщо його позбавити власного інтересу і перспектив для себе і наступних поколінь, приречені на загибель.
Чиновництво в такій Державі стає раковою пухлиною суспільства.
І загибель такої Держави - лише питання часу,
Так загинув СРСР. До цього прямує Росія, інші пострадянські Паханати і керована вихованцем КДБ Україна.
А там, де народ є суб"єктом державоторчості - ці країни процвітають.
Серед таких і сусідня Польща, котра у нас під боком...

Зрозумів, придурку чи ще раз повторити?
І не ображай народ.....
показати весь коментар
11.01.2019 21:27 Відповісти
ты неправ
большинство народа - быдло и биомасса, которой манипулируют все, кому не лень, и у кого есть немного бабла на манипулирование
в противном случае уже в 1994 году народ выбрал бы президентом Чорновола
но народ молча проследил за его убийством и проголосовал за Кучму
показати весь коментар
11.01.2019 21:54 Відповісти
Ви обидва неправі. Для народу, не будемо вдаватися в деталі якого саме народу, Чорновіл, не будемо вникати в те, чи справді він був тим, за кого себе видавав, був "бендеровцем". Це, звичайно, дуже цікаво як на секретаря комсомольської організації ГЕС з червоним дипломом київського університету. Чому цікаво? Та тому, що про те, що успішністю студентів в совєтских вузах керує КГБ знав не тільки Анатолій Стрєляний, який про це розказував на "Радіо Свобода", але й багато інших, які не могли погодитися з тим, що вони дурніші від стукачів з числа комсомольської шушери.
Але мова не про те. На всіх виборах кожна територіально окрема частина цієї країни голосує за свого президента. Перемагає та, де більша кількість виборців з корекцією на фальсифікацію. І ці люди претендують на життя в одній країні.
показати весь коментар
11.01.2019 23:25 Відповісти
Ти такий дурний, як і твій Стреляний...
В Україні під час репресій вибили саму активну, розумну і підприємницьку частину народу, котру зазвичай називають "елітою",Робилось це цілеспрямовано, бо до 33 року не могли задушити повстансткий рух серед селян. А коли їх ліквідуввали а іншихвиморили голодом, то
залишилось на цідилку те, котре походило з "комбідів" і котре доносило на "еліту", та погодилось ходити в ярмі за миску баланди.
Колгоспи остаточно добили в людях почуття власної гідності і привили поклоніння перед "людиною з потфелем" і ЧКістом з наганом....
Такі і їх нащадки не могли вибрати ні Чорновола ні когось іншого, у кого не було партквитка...
І за Чорновла промовч, негіднику!. Чорновол ніколи не був агентм КДБ. Це знають всі розумні люди а не такі довбо*би як ти і Стреляний, котрий вдає з себе розумного.
А те, що Чорновіл був комсоргом, то ти не з того почав: він ще був жовтеням і піонером....
Блдь, коли вже ви, дурнуваті, підете на фронт, щоб вас там нах всіх вбило?!
Ніхто не хоче ні думати, ні читати, ні вчитись, ні пізнавати...
Йому дай клавіатуру , пиво і кусок ліверної ковбаси.
І тоді вони тобі розкажуть по чім в Одесі руберойд.
показати весь коментар
12.01.2019 00:56 Відповісти
Про,голосовали не за Кучму,а против Симоненко.Не хотели коммуняк,но боялись их.Все прекрасно понимали,что протест ничего не даст."Народный Рух" развалили изнутри,и развалило его еще то старое КГБ.
показати весь коментар
12.01.2019 10:50 Відповісти
....Действуя через агентов КГБ Костэнка, Лавриновича і дурачка Зайця.
показати весь коментар
12.01.2019 15:19 Відповісти
А я б категорично не радив Гриценко об'єднуватися з садовим. Садовий не об'єднується з Гриценко на виборах Президента, таким чином зменшуючи шанси Гриценко на участь другому турі, і його можливості стати Президентом України. Тим самим він підігрує Порошенко і Тимошенко. Так що інакше як зрадником, Садового і назвати не можна.
показати весь коментар
12.01.2019 18:23 Відповісти