8664 відвідувача онлайн
5 136 60

Продовжувати пільговий режим розмитнення "євроблях" не будуть, - ДФС

Продовжувати пільговий режим розмитнення "євроблях" не будуть, - ДФС

Популісти радять власникам авто на єврономерах не поспішати з оформленням, але незабаром за цю послугу доведеться платити повну ставку акцизу.

Про це в Facebook написав заступник голови Державної фіскальної служби (ДФС) Віктор Кривицький, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Згідно з інформацією, отриманою мною під час робочої зустрічі з главою комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Южаніною Н.П., продовження пільгового періоду не планується", - повідомив Кривицький.

При цьому заступник голови ДФС нагадав, що дія пільгового періоду завершується 22 лютого 2019 року.

"Після 22 лютого 2019 року власники авто платитимуть за оформлення повну ставку акцизу... А вже з травня цього року до порушників митних режимів "транзит" і "тимчасове ввезення" правоохоронці почнуть застосовувати жорсткі фінансові санкції аж до конфіскації транспортного засобу", - підкреслив він.

"Від початку року в зонах митного контролю деяких митниць назбиралася значна кількість автомобілів, власники яких очікують сплати встановлених державою платежів, завершення процедури на митниці і в законному руслі використовувати автомобілі. Проте швидкому процесу заважають дії деяких "популістів", які радять власникам автомобілів не поспішати з митним оформленням, аргументуючи тим, що буде продовжено дію пільгового періоду, змінено тимчасовий порядок митного оформлення транспортних засобів тощо", - зазначив Кривицький.

Нагадаємо, 25 листопада набули чинності закони № 8487 і № 8488 про акцизи на легкові автомобілі, а також про посилення контролю над переміщенням і використанням автомобілів на іноземній реєстрації.

Топ коментарі
+26
Продлевать льготный режим растаможки "евроблях" не будут, - ГФС - Цензор.НЕТ 2376
показати весь коментар
11.01.2019 21:48 Відповісти
+10
Это и была цель...убрать весь этот эвромотлох с территории Украины...или зарегистрировать его на территории Украины...
Одно из двух...а каждый выбрал то что выбрал..
показати весь коментар
11.01.2019 21:57 Відповісти
+9
Продовжувати термін перебування на посту президента порошенко, ніхто не буде.
показати весь коментар
11.01.2019 22:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Продлевать льготный режим растаможки "евроблях" не будут, - ГФС - Цензор.НЕТ 2376
показати весь коментар
11.01.2019 21:48 Відповісти
Насиров из Будки уже подменяет парламент?
показати весь коментар
11.01.2019 21:49 Відповісти
Насиров, порохобот, это бывший депутат БПП, которого потужно реформированный соевый суд восстановил в должности фюрера ГФС, на которую его ранее назначила потужная как никогда соевая коалиция, пидтрымующая соевую программу Пжыты па-навому. Больше среди тебя политический ликбез проводить не намерен
показати весь коментар
11.01.2019 22:02 Відповісти
Из под одеяла
показати весь коментар
11.01.2019 22:16 Відповісти
Евробляхи уже по ту сторону кордона, очередная реформа провалилась...
показати весь коментар
11.01.2019 21:54 Відповісти
Это и была цель...убрать весь этот эвромотлох с территории Украины...или зарегистрировать его на территории Украины...
Одно из двух...а каждый выбрал то что выбрал..
показати весь коментар
11.01.2019 21:57 Відповісти
цель была другая и это все знают
показати весь коментар
11.01.2019 21:58 Відповісти
Пенсионный фонд был опрелен как рюполучаиель денег....но эти деньги не являются для ПФ опрелеляющими...
Основная цель убрать еврохлам с дорог..
показати весь коментар
11.01.2019 22:01 Відповісти
Тем более что то что планировалось уже поступило в бюджет...и даже больше..

Пенсионный фонд получит 1 млрд гривен от растаможки "евроблях", - проект бюджета

В бюджет Украины с 25 ноября 2018-го по 10 января 2019 года поступило 1,6 млрд грн от растаможки автомобилей на иностранной регистрации.
показати весь коментар
11.01.2019 22:07 Відповісти
много нарисовал госстат, ну кто ему верит
показати весь коментар
11.01.2019 22:12 Відповісти
Да не верьте мадам...не надо...😀
показати весь коментар
11.01.2019 22:16 Відповісти
Если тебе ***** не сказало, значит не правда....посмотри что творится на таможнях, какие очереди бляховодов, а потом делай выводы.
показати весь коментар
11.01.2019 22:16 Відповісти
Двадцять тисяч авто тіпа розмитнили, залишилось зовсім небагато-980 тисяч.
показати весь коментар
12.01.2019 06:15 Відповісти
Прямо все?
показати весь коментар
11.01.2019 22:59 Відповісти
Или....или...- Это не цель.... .
показати весь коментар
12.01.2019 10:00 Відповісти
В чем провалилась?
показати весь коментар
11.01.2019 21:59 Відповісти
Это будет называться..."кто не успел...тот опоздал"..😀
показати весь коментар
11.01.2019 21:55 Відповісти
Власть всерется повторно!
показати весь коментар
11.01.2019 21:56 Відповісти
Я вобще не пойму смысл этих Евроблях? Единственный профит это наколоть пересичного Украинца. Потому что в Европе подержаная иномарка стоит дешиво только тогда когда она убитая в хлам! Только в кино можно найти что-то приличное за 2000-5000 евро. В реальности это убитая машина с астрономическим пробегом ну или просто убитая если повезет!
показати весь коментар
11.01.2019 22:02 Відповісти
Купил себе в Польше в 2018 году Рено Канго для работы, машина на данный момент в Польше,2008 г.в.,190 тыс. пробега за 5000 злотых, посчитай сколько в долларах, дороги там не убитые как на Украине и посмотри сколько такая машина будет стоить здесь и по каким дорогам она эксплуатировалась.Так что на Украине хлам и в 3 раза дороже.Или на жигулях за 1000$ 1980 г.в лучше ездить?
показати весь коментар
11.01.2019 22:28 Відповісти
НА Украине? ПНАХ кацапская рожа....
показати весь коментар
12.01.2019 12:21 Відповісти
Сейчас я пишу на русском языке то использую предлог НА Украине,
Коли я пишу українською мовою то використовую в Україні, бидло неосвічене.Иди НАХ тролятина кацапская
показати весь коментар
23.01.2019 08:54 Відповісти
насчет цен не писдите

Польша
https://www.otomoto.pl/osobowe/od-2010/?search%5Bfilter_float_price%3Afrom%5D=5000&search%5Bfilter_float_price%3Ato%5D=20000&search%5Bfilter_enum_damaged%5D=0&search%5Bbrand_program_id%5D%5B0%5D=&search%5Bcountry%5D=

Украина

https://auto.ria.com/uk/search/?year[0].gte=2010&categories.main.id=1&price.USD.gte=5&price.USD.lte=5000&price.currency=1&abroad.not=0&custom.not=1&page=0&size=10
показати весь коментар
11.01.2019 23:22 Відповісти
Продовжувати термін перебування на посту президента порошенко, ніхто не буде.
показати весь коментар
11.01.2019 22:03 Відповісти
🍫
показати весь коментар
11.01.2019 22:10 Відповісти
https://censor.net/news/3101321/gfs_sabotiruet_rastamojku_avtomobileyi_na_evronomerah_yujanina
показати весь коментар
11.01.2019 22:05 Відповісти
Завдання шпигунів у владі загнати економіку України в дупу. Підняти акцизи на розтаможку, відкрити задні двері для контробанди, брати кредити і за це все розраховуватись українською землею. Ось завдання шпигунів лоліт.
показати весь коментар
11.01.2019 22:35 Відповісти
А я так и не понял что делать тем кто евробляху раннее продал но она на нем висит как ввезенная им ?
показати весь коментар
11.01.2019 22:11 Відповісти
Если повезет...то тот лох которому продали заплатит все штрафы...растаможит и зарегит ее на себя...
А если не повезет...и авто пошло на разборку...то рано или поздно заплатить придется...
показати весь коментар
11.01.2019 22:13 Відповісти
Нічого, закон не має зворотньої дії.
показати весь коментар
11.01.2019 22:13 Відповісти
Два совершенно разных ответа .
показати весь коментар
11.01.2019 22:17 Відповісти
А он и не будет ее иметь...просто с мая месяца пойдет новый отсчет...
Если авто не зарегистрировали..и оно не выехало...есть факт нарушения режимов временного ввоза и транзита..
показати весь коментар
11.01.2019 22:18 Відповісти
Якщо він заїхав сам і протермінував 10 днів і заплатив штраф 8500 грн., його не зможуть притягнути до відповідальності. Якщо не заплатив, то в травні зловлять, перший штраф 8500, а крайній 170 000 грн.,
Хоча, ми живемо в Україні, де закон як дишло, куди повернув там і вийшло.
На сьогоднішній день, не існує методів впливу і покарань для власникіа авто на "еврономерах".
показати весь коментар
11.01.2019 22:26 Відповісти
Именно об этом я и говорю...
показати весь коментар
11.01.2019 22:28 Відповісти
Кому нужно,тот растаможит,а кто хотел шары,тому сколько поблажек и скидок не давай,все равно не сделает этого.
показати весь коментар
11.01.2019 22:17 Відповісти
Власть дурит людей как хочет-сперва разрешили ввоз авто без растаможки.потом ввели драконовскую растаможку,что лучше авто разобрать на части или вывезти и оставить где нибудь в Польше или др стране ЕС,а следующим ********** будет новый податок в зависимости от экологичности автомобиля.
показати весь коментар
11.01.2019 22:20 Відповісти
Никто никому ничего не разрешал...евробляхеры сознательно нарушали Закон...
Но им пошли на встречу...и дали шанс...
Не устравает...сдавай на металлом..😀
показати весь коментар
11.01.2019 22:27 Відповісти
Ті, хто використовували авто, які заїхали через "верблюда" нічого не порушували, протягом року, а потім, якщо не перезаїхали то звісно, що порушували.
показати весь коментар
11.01.2019 22:33 Відповісти
Знакомые рассказывали,что на лесном массиве в Киеве, отметелили одного крупного бляхобарыгу. Он 4 года втирал своим клиентам,что ничего платить не нужно будет и власть додавят. Видимо народ перестал ему верить и решил в благодарность отрихтовать ему рожу)
показати весь коментар
11.01.2019 22:36 Відповісти
Никто этим клоунам ничего не разрешал, это автобарыги решили заработать и нагнали лохам автохлама, обещая при этом что нас много и власть ничего сделать не сможет.
показати весь коментар
11.01.2019 22:34 Відповісти
А автобарыги откуда,с Луны взялись,все были в доле
показати весь коментар
11.01.2019 22:35 Відповісти
Это по сути МММ только в бляхах, кто виноват кроме самих лохов?
показати весь коментар
11.01.2019 22:38 Відповісти
А ты туп.... А идиот потому, сто показываешь свою тупость. Сиди и сопи тихонько в тряпочку.
показати весь коментар
11.01.2019 22:41 Відповісти
За ввоз каждого автомобиля на границе платили сотни баксов,а заехало миллионы
показати весь коментар
11.01.2019 22:31 Відповісти
И где эти мифические миллионы? Максимум тысяч 300.....
показати весь коментар
11.01.2019 22:36 Відповісти
Тысячи в день заезжали
показати весь коментар
11.01.2019 22:38 Відповісти
Еще тупее...
показати весь коментар
11.01.2019 22:42 Відповісти
Где они? В Украине примерно 7000 000 авто, в этой цифре было до 10% евроблях, это похоже на правду. Миф о миллионах запустили автобарыги для давления на власть, но там не совсем лохи и смогли посчитать их реальное количество, поэтому решились принять закон перед самыми выборами.
показати весь коментар
11.01.2019 22:44 Відповісти
Сотні доларів це окрема стаття витрат, а от ті хто платили відразу 8500 грн., штраф за "вічний транзит", додатково поповнювали кишені певним особам, тому що, там можна обійтись штрафом в 170 грн., тобто 8330 грн., чистий дохід
показати весь коментар
11.01.2019 22:36 Відповісти
Не розумію, як притомна людина може платити владі, що є на першому місті в Світі по корупцї? Чи не логічніше дочекатись виборів і прикласти всих зусиль, щоб Шпигун з шоблою южаніних сіли на довічне з конфіскацією? Тим більш, що платити нема чого. Ну не знаю...
показати весь коментар
11.01.2019 22:39 Відповісти
Вовно вопрос . Поставил в гараж и разобрал на запчасти . Что осталось , или сжёг или угнали . Заяву написал и ищите , если хотите .
.
показати весь коментар
11.01.2019 22:43 Відповісти
Нафіга? Просто не гасати по вулицях після 22го Лютого. До 31го Березня.
показати весь коментар
11.01.2019 23:03 Відповісти
тоже вариант .
показати весь коментар
11.01.2019 23:04 Відповісти
а что потом? майдан, и рвать скотов на куски?
показати весь коментар
11.01.2019 22:56 Відповісти
А це зайве. Краще ходіть на вибори, а не займайтесь пофігізмом
показати весь коментар
11.01.2019 23:04 Відповісти
Украинцы пока еще не научились отстаивать свои права, в отличии от тех же европейцев или американцев. Но это придет со временем.
показати весь коментар
12.01.2019 00:28 Відповісти
Срок работы Южаниной и ее патрона тоде продлевать никто не будет. Готовьтесь на выход.
показати весь коментар
12.01.2019 09:37 Відповісти