Через грип і ГРВІ Луцьк продовжив шкільні канікули до 20 січня

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Факти", про це повідомили в Луцькій міськраді.
Заняття також скасовуються у восьми позашкільних закладах обласного центру: Палаці учнівської молоді, Центрі науково-технічної молоді, Малій академії наук тощо.
"Через загострення епідеміологічної ситуації щодо захворюваності на кір та ГРВІ, відповідно до рішення ради директорів від 11 січня 2019 року, протокол №1, рекомендуємо рішенням педагогічної ради продовжити канікулярний період до 20 січня 2019 року", - цитує видання протокол засідання виконкому міськради Луцька.
Раніше зимові канікули продовжили в Чернігові та Одесі.
Топ коментарі
+6 5 копійок
показати весь коментар
12.01.2019 08:53 Відповісти Посилання +3 саша з ютуба
показати весь коментар
12.01.2019 09:08 Відповісти Посилання +2 Lvbnhj
показати весь коментар
12.01.2019 09:17 Відповісти Посилання