9945 відвідувачів онлайн
1 668 15

Податківці в Одесі зупинили нелегальний продаж дизельного пального. ФОТО

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС в Одеській області припинили діяльність нелегальної АЗС.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ДФС.

Податківці в Одесі зупинили нелегальний продаж дизельного пального 01

В рамках проведення операції "Акциз-2019" було встановлено, що на одній з АЗС Одеси, яка належить одному з місцевих підприємств та здійснює реалізацію дизельного пального, відсутні відповідні дозвільні документи.

Податківці в Одесі зупинили нелегальний продаж дизельного пального 02

За результатами перевірки з незаконного обігу вилучено 12 тис. літрів дизельного пального та обладнання АЗС на загальну суму майже 850 тис. гривень.

Податківці в Одесі зупинили нелегальний продаж дизельного пального 03

Проти директора компанії, якій належить АЗС, складено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 164 КУпАП.

Топ коментарі
+4
Бизнесмены вкладывают средства,пытаются работать,создают рабочие места,а мрази гроси устраивают на них налёты,грабят и обворовывают.
показати весь коментар
14.01.2019 18:43 Відповісти
+3
тобто, - податки платити не треба?
показати весь коментар
14.01.2019 18:59 Відповісти
+2
шо ти пригораєш, тобі яї прижали,барига? скільки таких "підприємців" торгують в області та не тільки тютюновим контрабасом з придністров'я, куди йдуть податки, чому з мене знімають податки а з цих ні, я маю платити за себе і за того парубка ?
показати весь коментар
14.01.2019 20:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Бизнесмены вкладывают средства,пытаются работать,создают рабочие места,а мрази гроси устраивают на них налёты,грабят и обворовывают.
показати весь коментар
14.01.2019 18:43 Відповісти
тобто, - податки платити не треба?
показати весь коментар
14.01.2019 18:59 Відповісти
А ты судья уже изучил дело и вынес приговор?
показати весь коментар
14.01.2019 19:11 Відповісти
дозвільних документів не має..... якщо власник в суді доведе свою правоту(що дуже сумнівно), то йому все повернуть.... в іншому випадку - конфіскація і штраф.....
показати весь коментар
14.01.2019 19:29 Відповісти
шо ти пригораєш, тобі яї прижали,барига? скільки таких "підприємців" торгують в області та не тільки тютюновим контрабасом з придністров'я, куди йдуть податки, чому з мене знімають податки а з цих ні, я маю платити за себе і за того парубка ?
показати весь коментар
14.01.2019 20:29 Відповісти
Стосовно прикладу з контрабандою.. А як взагалі контрабас безкарно продають у всіх на очах? За це чомусь ніхто не відповідає, а як не відповідає, то чому хтось інший має за щось відповідати? Хіба це нормально що на контрабанду очі закривають?
показати весь коментар
14.01.2019 23:28 Відповісти
Остановили или перенаправили?
показати весь коментар
14.01.2019 18:44 Відповісти
Вовремя не занесли
показати весь коментар
14.01.2019 18:45 Відповісти
У нас солярка где-то семьдесят центов стоит за литр.
показати весь коментар
14.01.2019 18:53 Відповісти
евро?
показати весь коментар
14.01.2019 19:21 Відповісти
Похоже на бывший мясокомбинат рядом с Ярмарочной площадью.
показати весь коментар
14.01.2019 19:07 Відповісти