5638 відвідувачів онлайн
811 23

За рік в Україні виявили 78 нелегальних пунктів обміну валюти, - НБУ

За рік в Україні виявили 78 нелегальних пунктів обміну валюти, - НБУ

Національний банк України здійснює перевірки відділень небанківських фінансових компаній, що здійснюють діяльність з обміну валюти.

Згідно з повідомленням регулятора, у 2018 році виявлено 78 нелегальних обмінників, частину з яких закрили, передає Цензор.НЕТ.

Загалом минулого року на всій території України Нацбанк провів 1103 перевірки пунктів обміну валют. Найпоширеніші порушення - проведення валютних операцій без відповідного документального оформлення, ненадання документів на запит працівників НБУ, а також перешкоджання перевіркам.

Нелегальні пункти обміну валюти виявили в Києві, а також в Закарпатській, Харківській, Донецькій, Львівській, Івано-Франківській, Черкаській, Чернівецькій, Миколаївській, Рівненській та Дніпропетровській областях. Однак Нацбанк не міг самостійно припинити їхню діяльніст і звертався з відповідним запитом до поліції.

Топ коментарі
+7
...в каждом маленьком городке Украины по 3-5 менял без пунктов..а тут целых 78 на всю Украину)))самим не смешно???!!!слава мусорам!
показати весь коментар
15.01.2019 18:20 Відповісти
+5
В одном только Киеве их больше сотни... Но - не видят! Полиции мешают толстые пачки долларов на глазах, полученные от валютчиков!
показати весь коментар
15.01.2019 18:24 Відповісти
+4
Полиция это та что в Княжичах дома выставляла ,а потом своих коллег расстреляла?
показати весь коментар
15.01.2019 18:28 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Странно что заробитчане еще возвращаются в Украину тратить валюту
показати весь коментар
15.01.2019 18:19 Відповісти
показати весь коментар
15.01.2019 18:28 Відповісти
Все обменники которые крышует жена турчинова вполне легальны.
показати весь коментар
15.01.2019 18:44 Відповісти
Наверное было так---Национальный банк Украины СОВМЕСТНО С СЛЕПЫМИ НАБЛЮДАТЕЛЯМИ ОБСЕ проводит проверки и т.д.
показати весь коментар
15.01.2019 18:44 Відповісти
Работают надсмотрщики... трудятся... приумножают национальное достояние...
показати весь коментар
15.01.2019 18:22 Відповісти
что такое национальное достояние?
показати весь коментар
15.01.2019 18:24 Відповісти
Это не то, что переведено в оффшоры...
показати весь коментар
15.01.2019 18:30 Відповісти
В РФ есть много нефти и газа,а еще леса и руды,это национальное достояние?Всем этим владеют Абрамовичи и Ротенберги ,Сечины и Вексельберги,а крепостным даже разрешили валежник собирать,в Украине примерно такое же самое национальное достояние
показати весь коментар
15.01.2019 18:39 Відповісти
питання на засипку - вилучені кошти куда ділись?! конфісковані в державний бюджет України
показати весь коментар
15.01.2019 18:30 Відповісти
А воруют откуда?... Разве не из бюджета?...
показати весь коментар
15.01.2019 18:32 Відповісти
сама суть цікава ))) вилучели кошти - й вуаля - кошти "пропали"?!)))питання риторичні звичайно...
показати весь коментар
15.01.2019 18:35 Відповісти
Нелегальные пункты обмена валюты (МАФы и просто столики), продавцы контрафактных сигарет, работают открыто и не таясь, пользуясь "крышей" и отстегивая определенную сумму крышевателям. Все сообщения о борьбе с ними - полная туфта. Как и все сообщения о борьбе с коррупцией.
показати весь коментар
15.01.2019 18:31 Відповісти
Все силы - на борьбу с лотками!...
показати весь коментар
15.01.2019 18:33 Відповісти
Я за день ско ко выявляю, а результат один с вами. Даже не выявляю, НАБЛЮДАЮ. НУ И ШО?
показати весь коментар
15.01.2019 18:35 Відповісти
вОни працюють!
показати весь коментар
15.01.2019 18:39 Відповісти
За рік в Україні виявили 78 нелегальних пунктів обміну валюти, - НБУ - Цензор.НЕТ 4907Без лоха, жизнь плоха! Зимбаве наше всё!За рік в Україні виявили 78 нелегальних пунктів обміну валюти, - НБУ - Цензор.НЕТ 1735
показати весь коментар
15.01.2019 18:39 Відповісти
даю на ВОДКУ.. м. Рівне.. центр.. супермаркет ЕКО .. 1 поверх біля входу.. біля 10 молодиків і по святах і в будні..без перерви на обід.. Цікаво, вони військовий збір з операцій валютних сплачують чи тільки аваківським шавкам відстьогують?
показати весь коментар
15.01.2019 18:40 Відповісти
Краще дай на горілку! Якщо згоден, пиши, надам номери всіх своїх карток на всі валюти.
показати весь коментар
15.01.2019 18:52 Відповісти
так уже вроде и почтальонам разрешили
показати весь коментар
15.01.2019 19:16 Відповісти
Валютчики --это люди, а речь идет о нелегальных пунктах...Усё честно напмисано!
показати весь коментар
15.01.2019 19:20 Відповісти
Ха-ха 78 пунктов.
У нас на каждом рынке штук по 20.
показати весь коментар
15.01.2019 22:27 Відповісти