7485 відвідувачів онлайн
2 370 26

Суд на Кіпрі заарештував майно Фірташа за позовом російського банку, - "Комерсант"

Суд на Кіпрі заарештував майно Фірташа за позовом російського банку, - "Комерсант"

Під арешт потрапили активи вартістю майже $46 млн. Справу почнуть розглядати наприкінці січня.

Про це з посиланням на джерела повідомляє російське видання "Комерсант", інформує Цензор.НЕТ.

За його даними, приводом для рішення суду став позов російського банку ВТБ. Йому заборгували дві структури Фірташа - ПрАТ "Юкрейніан Кемікал Продактс" і ТОВ "Титанові інвестиції". Загальна сума заборгованості перевищує 2,5 млрд рублів (трохи більше 1 млрд гривень. - Ред.).

За даними джерел "Комерсанта", юристи ВТБ подали позов до окружного суду кіпрського міста Лімасол. Через тиждень суддя ухвалив рішення заарештувати активи Фірташа. По суті справу розглядатимуть наприкінці січня.

У прес-службі ВТБ "Комерсанту" підтвердили інформацію про арешт активів Дмитра Фірташа, але від детальних коментарів відмовилися.

Нагадаємо, Дмитра Фірташа заарештували у Відні в березні 2014 року за запитом слідчих США. Його звинуватили в дачі хабара за ліцензію на розробку титанового родовища в Індії. Олігархові загрожує 50 років в'язниці та конфіскація майна. Фірташ вийшов під заставу в розмірі 125 млн євро.

США запросили екстрадицію Фірташа, але Відень відмовив. Наприкінці грудня минулого року NYT писала, що звіт консалтингової компанії McKinsey для Boeing став доказом у цій справі проти Фірташа. Американські прокурори надали його австрійському суду для екстрадиції мільярдера.

Топ коментарі
+3
петру приготовиться
показати весь коментар
16.01.2019 11:22 Відповісти
+2
соя, могу я тебя попросить пройти на пуйло? будь любезен. спасибо.
показати весь коментар
16.01.2019 12:25 Відповісти
+1
этот казел еще и петруху насадил на людский горб ... партнеры, а шо ж..
показати весь коментар
16.01.2019 11:30 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
президент парашенко потребовал у алигарха фиртаща миллиард доларов на свою передвыборную компанию..
-летал он в австрию президентским самолётом который неделю простоял в аэропорту Вены,а парашен на приватном самолёте фиртаща летал на отдых в испанию.....
показати весь коментар
16.01.2019 11:54 Відповісти
петру приготовиться
показати весь коментар
16.01.2019 11:22 Відповісти
вы имеете ввиду то что втб это один из парашенковых банков-партнёров!?
показати весь коментар
16.01.2019 11:57 Відповісти
У Порошенко все деньги легальные, ничего не нашли кроме двух тысяч долларов офшора
показати весь коментар
16.01.2019 12:08 Відповісти
соя, могу я тебя попросить пройти на пуйло? будь любезен. спасибо.
показати весь коментар
16.01.2019 12:25 Відповісти
Не хило так этот казёл Фирташ ограбил украинский народ, поймать бы тварь да на куски порезать.
показати весь коментар
16.01.2019 11:25 Відповісти
этот казел еще и петруху насадил на людский горб ... партнеры, а шо ж..
показати весь коментар
16.01.2019 11:30 Відповісти
Причем здесь Порошенко? ты посмотри на своих партнеров типа шуфрича, медведчука, рабиновича и т.д.
показати весь коментар
16.01.2019 12:11 Відповісти
охо-хо..так он все облгазы фиртаща и ахметова...сотни тысяч га земли ипанутыхсельских пайщиков,титановые карьеры и т.д..
показати весь коментар
16.01.2019 12:01 Відповісти
Риги против кума *****? Не?
показати весь коментар
16.01.2019 11:38 Відповісти
азвірєлі ваще....
терміново їм пепо-делегацію виписати для реформування))
показати весь коментар
16.01.2019 11:58 Відповісти
А ведь фирташ так любил русский мир!
показати весь коментар
16.01.2019 12:06 Відповісти
Шо, Фиртя не помогла тебе перерегистрация крымского титана? Уот так вот козломордый
показати весь коментар
16.01.2019 13:22 Відповісти
Ну, не зохотіла Україна відібрати то, дістанеця кацапам.
показати весь коментар
16.01.2019 14:04 Відповісти