9469 відвідувачів онлайн
21 636 132

Крим може повторити долю Прибалтики в СРСР, - Гербст

Київ не піде на компроміс і не віддасть Москві тимчасово окупований Крим "за мир на Донбасі". Про це заявив екс-посол США в Україні Джон Гербст, який зараз очолює Євразійський центр при американській неурядовій організації Atlantic Council, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Прямий"

"Я ніяк не бачу, що Київ піде на компроміс, в якому віддає Москві Крим за мир на Сході. І я теж не бачу в цьому році, через 10 років, через 15 років, що Москва буде готова віддати Крим. Тому вони можуть вирішити залишити це в спокої поки. І Захід не буде визнавати російського суверенітету, буде як Прибалтика з 40 року в Радянському Союзі", - сказав він.

"Я думаю, Москва хоче тримати Крим довго. Мій прогноз - що через санкції, через втрату російських солдатів, які неприйнятні для російського народу, Путін повинен, врешті-решт, вивести свої війська, свою зброю з Донбасу, вивести своїх маріонеток у Донецьку і в Луганську. і знову буде взятий під контроль цілий схід країни, і війна закінчиться, мир буде", - розповів Гербст.

"Моє розуміння таке. Я думаю, що, врешті-решт, Україна вийде переможцем у цьому конфлікті. Тому що ця війна Кремля проти українського народу - це не війна російського народу проти українського народу. Це війна Кремля і Путіна. І для Путіна це величезна слабкість, і тому він має приховати цю війну від свого народу. І ми знаємо деталі цього. На мій погляд, зараз у Вашингтоні еліта розуміє московську і кремлівську загрозу. Тому що ця загроза не виходить з Росії. На мій погляд, політика Путіна не слугує інтересам Росії. Зараз розуміння, а це не загальне розуміння, звичайно, не між усіма, але між більшістю всіх в Конгресі і всіх в Адміністрації, що зовнішня політика Кремля - ​​вона агресивна, це політика реваншу, і нам потрібно протистояти цьому", - додав він.

Топ коментарі
+17
да сраха пускай сначала протянет эти 15 лет
показати весь коментар
16.01.2019 11:59 Відповісти
+17
Крымчане, может быть, уже и хотят обратно,но кто их в "тюрьме народов" будет спрашивать?
показати весь коментар
16.01.2019 12:00 Відповісти
+12
Я , конечно не экс-посол США, но в 2014 году излагал эту мыслю на Цензоре. Так и будет, рано или позже, кто думал в 85-88 гг, что страны Балтии станут не только свободными, но и вступят в НАТО и ЕС ? А сесесер был, не чета ********** педирации .
Усё будзе добра !, дзень прыйдзе новы! :Крим може повторити долю Прибалтики в СРСР, - Гербст - Цензор.НЕТ 3815
показати весь коментар
16.01.2019 12:05 Відповісти

Завантаження...