10278 відвідувачів онлайн

Кадровий некомплект патрульної поліції перевищив 3 тисячі осіб. ДОКУМЕНТ

Кадровий некомплект патрульної поліції перевищив 3 тисячі осіб. ДОКУМЕНТ

Штатна чисельність 36 територіальних підрозділів Департаменту патрульної поліції становить 18,1 тис. осіб, фактична - 14,7 тис. Некомплект станом на початок грудня становив 3392 особи.

Як передає Цензор.НЕТ, про це LB.ua повідомили в прес-службі патрульної поліції.

Найбільше патрульних поліцейських працює в Києві - 2135 осіб (штатний розпис - 2723). Більше тисячі патрульних налічується в управлінні патрульної поліції в Харківській області, трохи менше - в управлінні Дніпропетровської області (без урахування Кривого Рогу), Одеської області (без урахування Ізмаїла) і Львівської області.

Найменший підрозділ патрульної поліції - взвод в Умані, де лише 20 осіб (штатний розпис - 40).

У Мелітополі вже створено 150 вакансій, але патрульна поліція там ще в процесі формування.

Кадровий некомплект патрульної поліції перевищив 3 тисячі осіб 01

Топ коментарі
+16
Молодь зрозуміла, що розрекламована "реформа поліції" від авакова та дєєвої, є грубою фальшивкою - тому й не йде туди.. Та й побиття людей в Дніпрі 9-го травня і перед ВР минулої зими - коли закуті в кайданки затримані стояли на колінах в снігу - зняли ореол романтизму, котрим намагались огорнути чергову , так звану "реформу" під керівництвом петі..
показати весь коментар
16.01.2019 20:08 Відповісти
+16
Надо чаще патрульных брать на обыски в ювелирные магазины, глядишь и интерес появится к профессии...
показати весь коментар
16.01.2019 20:14 Відповісти
+13
https://gordonua.com/news/society/poroshenko-pozdravil-ukrainskih-pravoohraniteley-s-godovshchinoy-zapuska-patrulnoy-policii-139218.html Порошенко: Полиция пользуется беспрецедентным доверием украинцев.

"Один год. 13 тысяч новых полицейских. 32 города. Беспрецедентное доверие граждан! Поздравляем вас, украинские копы", - написал глава государства.

Прошло 3,5 года потужных порошенковских реформ - люди массово бегут из полиции, которой уже никто не верит...
показати весь коментар
16.01.2019 20:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Кто отругает Порошенко лучше всех - получит канхвету "Тузик вкусный"! Стартуем!
показати весь коментар
16.01.2019 20:01 Відповісти
Ты это... от темы не отходи. По сути давай, по сути!
показати весь коментар
16.01.2019 20:04 Відповісти
Сам не отходи. Где там про петю в статье?
показати весь коментар
16.01.2019 20:06 Відповісти
Я думаю, что там он тоже виноват
показати весь коментар
16.01.2019 20:08 Відповісти
Пётр Алексеевич виноват везде, где ставит свою подпись, как Президент Украины, беря таким образом на себя ответственность за утверждаемый им документ.
показати весь коментар
16.01.2019 20:25 Відповісти
показати весь коментар
16.01.2019 20:11 Відповісти
У тебя пока что первое место!
показати весь коментар
16.01.2019 20:20 Відповісти
Невже і "Шалені бджілки" безкоштовно будуть?
показати весь коментар
16.01.2019 20:21 Відповісти
Если спонсор от ЗекоМанды пробашляет
показати весь коментар
16.01.2019 20:33 Відповісти
Главная проблема у них - это некомплект мусорил и ретухаев! Двайте про некомплект врачей лучше напишем или учителей в школах!
показати весь коментар
16.01.2019 21:37 Відповісти
Да тут после твоего твита поменялись условия конкурса.Кто похвалит петю-тот получит лизуна.
показати весь коментар
16.01.2019 20:03 Відповісти
В свою тему иди и там конкурс проводи, много вас таких тут ходют
показати весь коментар
16.01.2019 20:04 Відповісти
Тільки Тузік? А будка, як у Антона Геращенко, буде?
показати весь коментар
16.01.2019 20:03 Відповісти
Читай условия конкурса внимательно!
показати весь коментар
16.01.2019 20:06 Відповісти
Я всё и всегда читаю и слушаю очень внимательно. И не только я. И 31 в этом придётся убедиться.
показати весь коментар
16.01.2019 20:11 Відповісти
Не, так тебе не выиграть...
показати весь коментар
16.01.2019 20:20 Відповісти
Не вір ти сину тому квіткосаду, канхвету ту тобі він в вухо встромить)
показати весь коментар
16.01.2019 21:02 Відповісти
Ты знал!
показати весь коментар
16.01.2019 21:59 Відповісти
Я виріс на творчості Митця)))
показати весь коментар
16.01.2019 22:01 Відповісти
А ты уже сосешь... Рошенку?
показати весь коментар
16.01.2019 21:16 Відповісти
Эй, парень, это тебе к Ляшку надо обращаться по таким вопросам
показати весь коментар
16.01.2019 21:59 Відповісти
Нет, все же лучше - к стецьку.
показати весь коментар
17.01.2019 13:22 Відповісти
Хто ж за 9000 під кулю пуде підставлятися, коли в Польші, Німеччині можна за робити за тих самих умов 1500-2000 доларів на місяць.
показати весь коментар
16.01.2019 20:01 Відповісти
Буде меньше поліцаїв то і загроза зменшиться, бо стріляють вони тільки між собою,та примуси б"ють.
показати весь коментар
16.01.2019 20:06 Відповісти
От пріуси і шкода, а між собою - Та, то таке..., як каже Мирон Маркевич.
показати весь коментар
16.01.2019 21:51 Відповісти
То як буде їх меньше, то й ото таке наступить скоріше.
показати весь коментар
16.01.2019 22:01 Відповісти
7000 - 8000 тисяч.
показати весь коментар
16.01.2019 21:22 Відповісти
Порядок на улицах не могут навести их как будто нет. А на самом деле есть из бюджета зарплата идёт.
показати весь коментар
16.01.2019 20:02 Відповісти
Аваківська реформа працює, але патрульним вона не цікава. От прийде юля і змусить патрульних працювати за вдвічи меншу зарплату🤗
показати весь коментар
16.01.2019 20:03 Відповісти
Да ладно.Какая зарплата была при Юле?
показати весь коментар
16.01.2019 20:05 Відповісти
Маленька. Але газ буде вдвічи дешевше і це я пам'ятаю.
показати весь коментар
16.01.2019 20:09 Відповісти
Правда?А какой был газ при Юле?Сколько ты платил за газ?
показати весь коментар
16.01.2019 20:22 Відповісти
Нічого не платив, а людей з її партії знав.
показати весь коментар
16.01.2019 20:23 Відповісти
Слухи теж ходять, що вона зменшить їм зарплату в 137 раз. Це довжина Путіна в сантиметрах.
показати весь коментар
16.01.2019 20:08 Відповісти
Це добре.
показати весь коментар
16.01.2019 20:10 Відповісти
показати весь коментар
16.01.2019 20:37 Відповісти
А в Насірова?
показати весь коментар
16.01.2019 20:09 Відповісти
мало платять
показати весь коментар
16.01.2019 20:05 Відповісти
Треба вдвічи менше, як на газ.
показати весь коментар
16.01.2019 20:07 Відповісти
Тебе вообще платить не будут.
показати весь коментар
16.01.2019 21:18 Відповісти
Я б пішов, але не в патрульну, скажіть будь ласка нащо стільки навчатися щоб стати патрульним?
показати весь коментар
16.01.2019 20:05 Відповісти
Аваковская рехформа процветает, пластмасовые бегут с полиции.
показати весь коментар
16.01.2019 20:06 Відповісти
Тыщ на 40 можно сократить
показати весь коментар
16.01.2019 20:06 Відповісти
Взагалі всіх звільнити, а водіям дозволити з'ясування стосунків з пістолетами.
показати весь коментар
16.01.2019 20:08 Відповісти
Молодь зрозуміла, що розрекламована "реформа поліції" від авакова та дєєвої, є грубою фальшивкою - тому й не йде туди.. Та й побиття людей в Дніпрі 9-го травня і перед ВР минулої зими - коли закуті в кайданки затримані стояли на колінах в снігу - зняли ореол романтизму, котрим намагались огорнути чергову , так звану "реформу" під керівництвом петі..
показати весь коментар
16.01.2019 20:08 Відповісти
От деканоидзе
показати весь коментар
16.01.2019 21:25 Відповісти
Обещанной зарплаты у полицейских нету , срезают зарплату за каждую мелочь,в итоге получается 6 - 8 тысяч гривен .То есть не зарплата а гавно .Плюс постоянно на работе и постоянное мозгокомпосирование .
показати весь коментар
16.01.2019 20:12 Відповісти
У нас з 10 тисяч навіть пенсіонерка, що працювала 4 дні на тиждень звільнилася.
показати весь коментар
16.01.2019 20:18 Відповісти
Подожди, подожди, а как же : " Изменить мир к лучшему"???
показати весь коментар
16.01.2019 21:24 Відповісти
селфики закончились... старые менты подтягиваются... молодые-наивные-принципиальные - не выдерживают... романтики превращается во властных сухарей...или ломаются...
показати весь коментар
16.01.2019 20:14 Відповісти
Ха-ха, "молодежь наивная"...Да они чуть ли не с первых дней "пили кофе". просто оказалось, что работа в полиции, как и в милиции, тяжелая, рискованная, и неблагодарная.
показати весь коментар
16.01.2019 20:39 Відповісти
Василий, а может закончились симпатики имеющейся власти даже среди садистов?
показати весь коментар
16.01.2019 21:59 Відповісти
та нет... они хитрые...они будут симпатизировать любой власти, лишь бы она не сильно прикручивала гайки и прикрывала спину, не вынося сор из избы в случае ужасных проколов
опять же...льготы-квартиры-награды... может дать только власть к которой они лояльны...
показати весь коментар
16.01.2019 22:10 Відповісти
Надо чаще патрульных брать на обыски в ювелирные магазины, глядишь и интерес появится к профессии...
показати весь коментар
16.01.2019 20:14 Відповісти
Погано
показати весь коментар
16.01.2019 20:38 Відповісти
Отселфились и откатались на "Примусах", "держатели порядка в Украине", "кукушонки гнезда Зозули"...
показати весь коментар
16.01.2019 20:40 Відповісти
і сам Зозуля також , не погано , в клубах провів час ........
показати весь коментар
16.01.2019 20:45 Відповісти
"Настаканник" Зазуля
показати весь коментар
16.01.2019 22:54 Відповісти
если не будет хватать копов, будем собирать самооборону, или по типу совковых дружин , от них больше толку, чем от патрульных
Кадровый некомплект патрульной полиции превысил 3 тысячи человек - Цензор.НЕТ 2881 Кадровый некомплект патрульной полиции превысил 3 тысячи человек - Цензор.НЕТ 3171
показати весь коментар
16.01.2019 20:42 Відповісти
Ну да. Законом практически не связаны.
показати весь коментар
16.01.2019 21:27 Відповісти
така ситуація скрізь ..і в ЗСУ також - люди зрозуміли , що ніяких реформ , по факту , нема - одна імітація https://censor.net/news/3103611/brigadu_bystrogo_reagirovaniya_ngu_razvalili_sovkovye_kadry_davali_kombrigu_na_nachshtaba_2_sovka_i
показати весь коментар
16.01.2019 20:47 Відповісти
"нова" поліція - https://censor.net/resonance/3105891/***************************************************************************************************
показати весь коментар
16.01.2019 21:11 Відповісти
Че парикмахеры закончились?
показати весь коментар
16.01.2019 21:19 Відповісти
Сомневаюсь что из полиции ушло быдло, которое поняло, что в новой структуре, которая работает исключительно в рамках закона им места нет...
показати весь коментар
16.01.2019 21:35 Відповісти
нормальные люди поняли, что "реформа" ничего не изменила и совковая мусарня под чутким руководством настоящего ватного бандюка Сабакова, его подельников типа Атброськина с Голубаном, стала еще более соответствовать статусу мусарни.
показати весь коментар
16.01.2019 21:47 Відповісти
А нам и не нужно такое количество полицейских.
Те что есть - должны работать за свои зарплаты и льготы.
показати весь коментар
16.01.2019 23:20 Відповісти
Саме час авакову свої Національні дружини підтягувать "на усілєніє".
показати весь коментар
17.01.2019 06:07 Відповісти
рехформа не удалась - зарплаты нищенские, нагрузка, ответственность ппц, приусы даже не застрахованы- текучка у них просто жесть
показати весь коментар
17.01.2019 09:19 Відповісти
это и неудивительно, у нас в Одессе полиция давно уже превратилась в мусарню совкового образца. Нормальные люди уходят из этой клоаки.
показати весь коментар
17.01.2019 11:49 Відповісти
Відомий спосіб збільшити зарплату в державних установах: кошти, згідно штатного розпису, все одно будуть перераховані на рахунок відповідного управління поліції, і кошти, що залишились після нарахування зарплати, розписуються наказом на премії та доплати, як правило начальству і наближеним до нього.
показати весь коментар
17.01.2019 17:42 Відповісти