8094 відвідувача онлайн
4 386 26

Поліція закрила справу про самогубство військового льотчика Волошина

Поліція закрила справу про самогубство військового льотчика Волошина

Поліція закрила кримінальне провадження, яке було відкрито за фактом загибелі виконувача обов'язків директора міжнародного аеропорту "Миколаїв", учасника антитерористичної операції (АТО) Владислава Волошина.

Про це "Українським Новинам" повідомили в поліції Миколаївської області, передає Цензор.НЕТ.

"Інформація про закриття справи відповідає дійсності", - сказала співробітниця відомства.

Справу було закрито 18 грудня 2018 року в зв'язку з встановленням факту вчинення самогубства Волошиним і, відповідно, відсутності в діянні складу кримінального злочину.

Раніше повідомлялося, що правоохоронці розглядають 5 версій загибелі в.о. керівника Миколаївського аеропорту Владислава Волошина.

Нагадаємо, військовий льотчик, Народний герой України Владислав Волошин застрелився в Миколаєві 18 березня. Пізніше було оприлюднено його недавнє листування: "Я його не боюся. Дітей якось без батька не хочеться залишати".

Топ коментарі
+18
Виновных нет,никто не удивлен
показати весь коментар
17.01.2019 16:22 Відповісти
+17
видно по лицу нормальный человек был,такие в этом гадюшнике долго не живут
показати весь коментар
17.01.2019 16:32 Відповісти
+14
Не то чтобы удивлен, да и не страшно как-то... просто противно.
показати весь коментар
17.01.2019 16:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Виновных нет,никто не удивлен
показати весь коментар
17.01.2019 16:22 Відповісти
... и доведение до самоубийства не установленно...прогнозированно....на жаль....
показати весь коментар
17.01.2019 16:30 Відповісти
видно по лицу нормальный человек был,такие в этом гадюшнике долго не живут
показати весь коментар
17.01.2019 16:32 Відповісти
В ОРДЛО долгожители....да....
показати весь коментар
17.01.2019 16:58 Відповісти
Губернатора Миколаївської області Савченко, який вимагав і отримав хабар, досі не арештували і не посадили. Натомість свідків довели до самогубства! Мафія керує країною і правоохоронною системою!
показати весь коментар
17.01.2019 17:04 Відповісти
Якщо я не помиляюся, то в західних країнах немає навіть статті про доведення до самогубства. А тим більше бойового офіцера.
показати весь коментар
17.01.2019 20:23 Відповісти
я не силен в УК , но виновник его смерти губернатор Николаевской области Савченко - это знают все кроме ментов..
показати весь коментар
17.01.2019 20:29 Відповісти
"... знают все ..." не є доказом в суді.
показати весь коментар
17.01.2019 20:45 Відповісти
Перечисли эти краины. С комментариям к статьям тамошних УК, где речь идет "о тем более Боевого офицера"
показати весь коментар
17.01.2019 21:35 Відповісти
Ще раз: нема такої статті в західних країнах. Якщо цікаво -- шукайте. Далі. У нас така стаття є. Але й там формулювання настільки розмиті і так важко когось підвести до відповідальності, що я сумніваюся. що колись когось можуть засудити за цією статтею в умовах справедливого безстороннього суду. Добрий адвокат ткне носом прокурора та слідчих у всі "натяжки" та розмитості закону.
Ще. Якщо бойовий офіцер. що дивився в обличчя смерті. виходить з цього життя, то тут проблеми лише психічні.
показати весь коментар
18.01.2019 12:54 Відповісти
Да, найти не сложно. Вот перечень уголовных статей в разных штатах США с формулировками соответствующими нашим сиатьям по доведению до самоубийства. Читай.https://thequestion.ru/out/?url=http%3A%2F%2Fwww.finalexitnetwork.org%2FSurvey_of_State_Laws_Against_Assisting_in_a_Suicide_2017_update.pdf
показати весь коментар
18.01.2019 13:15 Відповісти
Не то чтобы удивлен, да и не страшно как-то... просто противно.
показати весь коментар
17.01.2019 16:33 Відповісти
ожидаемо ... закономерно ... мерзко.
показати весь коментар
17.01.2019 16:36 Відповісти
ніяких змін в роботі "силовиків" не відбулось ... все таж "вата" і по суті , і за змістом... дуже це все гидко...
показати весь коментар
17.01.2019 16:48 Відповісти
Чесна людина не витримала життя в тераріумі.
показати весь коментар
17.01.2019 16:48 Відповісти
те що це було самогубство думаю ніхто й не сумнівався...цікавить інше - а як там справа з "доведенням до самогубства"?!теж "попутно закрили" щоб "нє бєспакоїть уважаємих людєй"?!
показати весь коментар
17.01.2019 16:54 Відповісти
https://censor.net/user/140376 мене дивує інше. я вже раніше писав.

покінчити з життям на очах дружини і двох власних дітей.
вистріливши двічі в груди. через день. вже була кремація тіла.
це нікого недивує. Який би чоловік. тим більш. військовий. так вчинив би.
Наданний час. надія лише на Божий суд. а він буде...
Царство небесне Герою...
показати весь коментар
17.01.2019 19:47 Відповісти
Глава ОГА на месте? Нормально себя чувствует?
показати весь коментар
17.01.2019 16:55 Відповісти
Володимир Івасюк теж покінчив життя самовбивством. ФСБУ працює.
показати весь коментар
17.01.2019 17:00 Відповісти
ну и по МН17 тоже плотно работаєт...
показати весь коментар
17.01.2019 17:04 Відповісти
доведение до самоубийства не так просто доказать, а между тем Савченко "избавился" от двух неугодных и.о. директоров Николаевского аэропорта
показати весь коментар
17.01.2019 17:37 Відповісти
На что надеются люди идущие на сотрудничество или на работу к мафии? Нет ли и их вины в последствиях этого сотрудничества?
показати весь коментар
17.01.2019 18:03 Відповісти
Черговиий резонанс закінчився аваковським мусарським пшиком.
показати весь коментар
18.01.2019 11:28 Відповісти
Самоубийство Волошина расследовала полиция Николаевщины, которую возглавляет экс-глава безопасности бывшего банка главы ОГА Савченко - Мороз
https://storage1a.censor.net/images/7/f/6/3/7f6313ca1ec96e661fea905b088fe471/original.jpg

Будем надеяться, что со сменой власти (в итоге ближайших выборов) следствие по делу о доведении В.Волошина до самоубийства будет возобновлено в полном объёме (без влияния властителей)
показати весь коментар
18.01.2019 18:15 Відповісти