9432 відвідувача онлайн

Путін погодився допустити німецьких і французьких фахівців до Керченської протоки, - Лавров

Путін погодився допустити німецьких і французьких фахівців до Керченської протоки, - Лавров

Президент РФ Володимир Путін погодився на пропозицію канцлера Німеччини Ангели Меркель про допуск німецьких і французьких фахівців до Керченської протоки, заявив глава МЗС РФ Сергій Лавров.

"Понад місяць тому канцлер Меркель просила президента Путіна дозволити німецьким фахівцям приїхати в район Керченської протоки і подивитися, як здійснюється прохід через цю акваторію, враховуючи, що необхідно дотримуватися норм безпеки... І президент Путін погодився", - сказав С. Лавров на прес-конференції за підсумками переговорів з главою МЗС ФРН Гайко Маасом, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Він додав, що через якийсь час А.Меркель попросила, щоб німецькі фахівці приїхали разом із французькими, і на це В.Путін теж погодився.

С.Лавров повідомив, що Г. Маас передав йому пропозицію, "що "упаковує" цю просту поїздку в якийсь документ, що має бути узгоджений з Україною".

"Ми сказали чесно, якщо наші колеги зацікавлені в тому, що обіцяв президент Путін канцлеру Меркель, це можна зробити сьогодні, завтра, у будь-який час. Якщо ідея полягає в необхідності визначити все це в якусь політичну процедуру, в якій буде і українська сторона приймати якісь рішення, але ми ризикуємо опинитися в тій самій ситуації, в якій опинився "Нормандський формат" з "формулою Штайнмаєра"", - сказав російський міністр.

Зі свого боку Г.Маас після цього уточнив, що тільки на переговорах у п'ятницю із С.Лавровим запропонував, щоб Німеччина і Франція зайнялися питаннями, пов'язаними із забезпеченням вільного проходу через Керченську протоку. І що у зв'язку з цим у Москві не могли мати цю інформацію заздалегідь.

"Сьогодні ми говорили про те, щоб Німеччина і Франція як партнери по "нормандському" формату цим питанням зайнялися", - сказав глава МЗС Німеччини.

Топ коментарі
+22
Чергові сліпо-глухонімі ОБСЄшники?
показати весь коментар
18.01.2019 13:43 Відповісти
+16
Просили, надеюсь, на коленях? ДБЛЫ БДЬ!
показати весь коментар
18.01.2019 13:50 Відповісти
+14
это унижение - просить у ***** "разрешения"...
что могут эти так называемые союзники?
показати весь коментар
18.01.2019 13:43 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Чергові сліпо-глухонімі ОБСЄшники?
показати весь коментар
18.01.2019 13:43 Відповісти
это унижение - просить у ***** "разрешения"...
что могут эти так называемые союзники?
показати весь коментар
18.01.2019 13:43 Відповісти
А вы считайте ***** прислугой, а на прислугу обижаться - ниже своего достоинства. Ну согласился он кофе принести. 😀😀😀
показати весь коментар
18.01.2019 13:49 Відповісти
Альтернативный подход.
показати весь коментар
18.01.2019 13:52 Відповісти
Ну заодно и Трампа считать будем. Да и вообще весь мир
показати весь коментар
18.01.2019 13:53 Відповісти
о чём это?
показати весь коментар
18.01.2019 13:55 Відповісти
О приоритетах
показати весь коментар
18.01.2019 14:29 Відповісти
а разве у прислуги спрашивают согласия прислужить? если малейшее несогласие - копняка и долой
показати весь коментар
18.01.2019 17:39 Відповісти
унижение-жить в стране где президент )(уйло
показати весь коментар
18.01.2019 14:58 Відповісти
Унижение = жить в стране, в которой т.н. "президент" прислуживает ***** и население это с радостью одобряет.
показати весь коментар
19.01.2019 01:04 Відповісти
Семен,то что старая кляча из МИДа кацапов говорила "просили",не значит,что кто то что то действительно "просил".У пуйла уже давно ничего не просят.И условия были такие,что даже этот мерин Лавров,сказал,что пуйло сразу же согласилось...
показати весь коментар
19.01.2019 09:09 Відповісти
А чего это ху@ло распоряжается кого пускать, кого нет?
показати весь коментар
18.01.2019 13:49 Відповісти
Вовло ***** склонившееся над картой мира:-"Керченская протока моя,мостик мой,Крым мой,Донбас?а фуй с ним,тоже мой,Сирия моя,Беларусия моя,Абхазия моя,Осетия моя,Приднестровье моё,Грозный мой, всё мне, всё моё,ё моё!Да я жеж мировое *****!И сам своему отражению в зеркале золотце моё,ё моё..."
показати весь коментар
18.01.2019 14:01 Відповісти
І що буде? Аналог ОБСЄ та іхтамнєт. Зате курдупель цією галочкою буде потім по всіх оонах розмахувати.
показати весь коментар
18.01.2019 13:49 Відповісти
Уже больше месяца назад канцлер Меркель просила президента Путина разрешить германским специалистам приехать в район Керченского пролива и посмотреть, как осуществляется проход через эту акваторию , чтобы санкции не мешали достроить "Северный поток -2" .
показати весь коментар
18.01.2019 13:50 Відповісти
немцы уписялись от радости???
показати весь коментар
18.01.2019 13:50 Відповісти
Маас аж кончил три раза.
показати весь коментар
18.01.2019 13:51 Відповісти
Просили, надеюсь, на коленях? ДБЛЫ БДЬ!
показати весь коментар
18.01.2019 13:50 Відповісти
якраз допустили тих ,чия влада куплена газпромом з потрохами...
дивно що серед них нема італії
показати весь коментар
18.01.2019 13:50 Відповісти
"Если идея состоит в необходимости облечь все это в какую-то политическую процедуру, в которой будет и украинская сторона принимать некие решения, но мы рискуем оказаться в той же ситуации, в которой оказался "Нормандский формат" с "формулой Штайнмайера", - сказал российский министр.Источник: https://censor.net/n3107121https://censor.net.ua/n3107121"----------------------Крим -це українська територія.А якщо твої ***** цього не будуть враховувати,то будуть не в ситуації ,а в дупі .
показати весь коментар
18.01.2019 13:52 Відповісти
Если меркельша не просила на коленях, то это не считается.
показати весь коментар
18.01.2019 13:52 Відповісти
это унижение - просить у ***** "разрешения"...
что могут эти так называемые союзники?
показати весь коментар
18.01.2019 13:52 Відповісти
Фейк 100%
показати весь коментар
18.01.2019 13:54 Відповісти
Поживем - увидим.
показати весь коментар
18.01.2019 14:07 Відповісти
Є таке слово - нах.й! Ось туди ОБСЄ нехай і йде, разом із своїми ЄС, Північними потоками і т.п. Ми маємо готуватись до великої війни, а не витрачати час на якихось балоболів.
показати весь коментар
18.01.2019 14:24 Відповісти
Скажіть про те, що ми маємо - пану Порошенкові!
показати весь коментар
18.01.2019 16:06 Відповісти
Хоча я би їх запустив в Україну, потім заарештував, влаштував суд і тримав би як заручників, поки не повернуть наших.
показати весь коментар
18.01.2019 14:25 Відповісти
Гарна ідея. Я за.
показати весь коментар
18.01.2019 20:35 Відповісти
Ну, якщо це ukraina.ru - тоді зрозуміло.
показати весь коментар
18.01.2019 14:29 Відповісти
ТАК И ПОСОЛЬСТВО ХЙЛА ЕСТЬ В КИЕВЕ !!!
показати весь коментар
19.01.2019 10:12 Відповісти
Нужно у Украины спросить разреше6ия в первую очередь. Надеюсь , немцы ещё не совсем рехнулись , договариваться с ****** о посещении захваченных им протоки и моря.
показати весь коментар
18.01.2019 13:54 Відповісти
Надо, но не спрашивают. Так что тебе надо, им не надо. НЕДОРОСЛИ.
показати весь коментар
18.01.2019 14:10 Відповісти
Разве после Минска и НордСтримов есть какие-то надежды на Германию и Францию у Украины? Имхо, без надежд. Будут продолжать работать и нашим, и вашим, сохраняя доступ кацапстана на международные рынки. Это не борьба, это имитация.
показати весь коментар
18.01.2019 14:01 Відповісти
Путін погодився допустити німецьких і французьких фахівців до Керченської протоки, - Лавров - Цензор.НЕТ 2814
показати весь коментар
18.01.2019 14:08 Відповісти
Путин согласился допустить германских и французских специалистов в Керченский пролив, - Лавров
Хорошо, если так, это единственная возможность обеспечить там безопасность.
Важно, чтобы это согласие выполнялось, не стало пустышкой.
показати весь коментар
18.01.2019 14:10 Відповісти
По случаю приезда Международного Красного Креста, в концлагере всех накормят, обуют и на время прекратят расстреливать. Так же перед комиссией выступит сводный хор заключенных с песней "Слався Гитлер, наш спаситель". На время мероприятия крематории будут переведены в эконом-режим.
показати весь коментар
18.01.2019 14:17 Відповісти
Осталось спитати у Украины.Бо пролив общий
показати весь коментар
18.01.2019 14:17 Відповісти
Не розумію причин суперечок. Інформація подана зі слів Лаврова. А життя вже мало давно всіх навчити, що це "джерело" м'яко кажучи слєгка попахіваєт дєрьмєцом.. Вже якщо є така ситуація, то не краще було б скористатися достовірними джерелами інформації, а не черговою маячнею Унилої Лошаді..😕😕😕😕😕
показати весь коментар
18.01.2019 14:24 Відповісти
Там між рядків читається, що його (*****) добряче так схилили, а він, щоб якось зберегти обличча, дав своїй коняці методичку.
показати весь коментар
18.01.2019 14:32 Відповісти
Ну так не краще було б взяти інформацію з німецьких чи французьких джерел інформації, а не передрукували цю маячню Лаврова?..😕😕😕
показати весь коментар
18.01.2019 14:44 Відповісти
Зі свого боку Г.Маас після цього уточнив, що тільки на переговорах у п'ятницю із С.Лавровим запропонував, щоб Німеччина і Франція зайнялися питаннями, пов'язаними із забезпеченням вільного проходу через Керченську протоку. І що у зв'язку з цим у Москві не могли мати цю інформацію заздалегідь. Джерело: https://censor.net/ua/n3107121
показати весь коментар
18.01.2019 15:24 Відповісти
https://www.france24.com/fr/20190118-russie-accepte-surveillance-detroit-kertch-observateurs-allemands-francais-ukraine-crimee

Так, є.
Тільки тут значно коротше і про жодну політичну упаковку не йдеться. Лище про спостерігачів. Факт, що москалі погодилися, але німець сказав, що це - питання наступних тижнів - відправити їх туди. На сьогодні (лаврушка і Маас) рішення не прийняли ще.
показати весь коментар
19.01.2019 05:03 Відповісти
Оооо, Х...ло только своим ****** делает одолжение. Типа пролив - это его личный "заповедник". Они теперь его ещё больше должны любить и ублажать.
показати весь коментар
18.01.2019 14:27 Відповісти
Похоже ***** таки нагнули а он через свою лошадь пытается сохранить лицо.
А вы давайте и дальше завывайте свою любимую песенку, ртом как он их туда послал, чтобы отменить выборы....
показати весь коментар
18.01.2019 14:27 Відповісти
https://nekotoroe_dermo.d3.ru/vse-vozmozhno-kogda-liubish-svoiu-rabotu-1722442/ Все возможно, когда любишь свою работу

Путін погодився допустити німецьких і французьких фахівців до Керченської протоки, - Лавров - Цензор.НЕТ 1141
показати весь коментар
18.01.2019 14:29 Відповісти
показати весь коментар
18.01.2019 21:12 Відповісти
если куйло согласился ,то только потому.что это рашистские подельники, отрезавшие часть Украины по его указанию в Минске...
показати весь коментар
18.01.2019 14:36 Відповісти
сцикло плешиве.
показати весь коментар
18.01.2019 14:39 Відповісти
"С.Лавров сообщил, что Х. Маас передал ему предложение, "которое "упаковывает" эту простую поездку в некий документ, который должен быть согласован с Украиной".

ОБЪЯСНЯЮ КОНЮ ПЕДАЛЬНОМУ АЗБУЧНЫЕ ИСТИНЫ:
1) Кто угодно может приехать в парашу и посмотреть на керченский пролив со стороны Тамани. Это их личное с парашей дело.
2) А вот смотреть на тот же пролив со стороны оккупированной Керчи можно при условии приезда в Украину и пересечения границы оккупированного Крыма через херсонскую область.
Все, кто приедут в Керчь через парашу (или прилетят в оккупированный Симферополь), в Украину потом приедут лет через 5- не раньше.
Это не Украина придумала- такие правила посещения всех оккупированных территорий, например, Северного Кипра.
показати весь коментар
18.01.2019 14:48 Відповісти
Ну що там? )(.йло вам дозволило? То ми вас підвеземо на бронекатерах, до самого Маріуполя.
показати весь коментар
18.01.2019 15:05 Відповісти
Ну вот, усилия украинцев по приглашению морских спецов увенчались успехом. Пусть осматривают и выносят свое резюме.
показати весь коментар
18.01.2019 15:22 Відповісти
легализация новых приобретений
следующий шаг
показати весь коментар
18.01.2019 15:26 Відповісти
Московіти не ******** міст збудували, а хвіртку для контролю над морем,
яке, до речі, раніше було внутрішніми водами України.
Повзуча агресія.
показати весь коментар
18.01.2019 15:44 Відповісти
Шо ти несеш? Спільними водами України і Росії
показати весь коментар
18.01.2019 20:49 Відповісти
Поведай правду-матку
показати весь коментар
19.01.2019 00:34 Відповісти
Поведай и Ростове в составе Украинской ССР. С удовольствием почитаю. Или Ростов не имеет выхода в Азов?
показати весь коментар
19.01.2019 16:36 Відповісти
Ну вот и не пиши глупостей тупых, что Азов был внутренним морем Украины. Географию всю прогулял? Тупизна совр. поколения просто не имеет дна
показати весь коментар
19.01.2019 16:54 Відповісти
Я лише задав питання. Ти на карту хоч раз дивився? Бачив той Азов? То вирячи баньки і подивися - східний берег Азова завжди був російським
показати весь коментар
19.01.2019 17:11 Відповісти
ЕСЛИ БЫ ГЕРМАНИЯ В ЛИЦЕ МЕРКЕЛЬ ПОЖЕЛАЛА БЫ!?, ТО У НАС НА ВОСТОКЕ УКРАИНЫ ДАВНЫМ ДАВНО БЫЛ БЫ МИР. У НЕЁ В РУКАХ ОЧЕНЬ СИЛЬНЫЙ И ГЛАВНЫЙ ВАЖЕЛЬ - ЭТО ГАЗОВЫЙ ПОТОК, ПОВЕРЬТЕ ПУТЛЕР БЫ СОГЛАСИЛСЯ.
показати весь коментар
18.01.2019 16:25 Відповісти
а зачем это ей? бабло от Х#йла, дешевые энергоресурсы под "мелкие" политические уступки кремлевским неофашистам, интеллектуальная миграция из воюющих стран, дешевая рабочая сила ...
так же как и "наши" властьимущие, депутаты, министры, судьи и т.п. - имеют все возможности что-то сделать, но предпочитают все просрать делать то, чему их учили, и к чему привыкли, воровать, пилить и плевать в потолок на всех. может по сравнению с Меркель они интеллектуально тупые и в общем необразованные, но по факту в общем делают одно дело. конечно Меркель как минимум борется за благосостояние своей страны, чего "нашим" властьимущим не дано.
показати весь коментар
18.01.2019 18:49 Відповісти
Очередной ход конём кровавого адольфа путлера, ему не впервые вешать лапшу. К сожалению цивилизованный мир не желает эту лапшу сбрасывать со своих ушей.
показати весь коментар
18.01.2019 18:37 Відповісти
сьогодні випадково натрапив на совковий фільм про підводні човни на укр. каналі "ентерфільм", так ось там грає пісня: "легендарньій Севастополь неприступньій для врагов, легендарньій Севастополь город русских моряков", але ганьба навіть не втому що таке кіно крутять в Україні, а то що там титрується українською мовою : "..Севастопіль - місто російських моряків" ( з таким підходом Крим точно не повернути.
показати весь коментар
18.01.2019 18:50 Відповісти
Это бессменный оффициальный гимн Севастополя на протяжении уже нескольких десятков лет.
https://www.youtube.com/watch?v=5CzDwf2UFrw
показати весь коментар
18.01.2019 20:52 Відповісти
ну і нафіг він потрібний ще з українськими тітрами. Це ганьба жля України таке транслювати після 2014.
показати весь коментар
18.01.2019 21:04 Відповісти
Титры - обязательно - языковая квота. если вы не в курсе.
Какая ганьба. если это оф. гимн Севастополя. а Крым - это Украина?
показати весь коментар
18.01.2019 21:59 Відповісти
ти чайніком не прикидайся. Цей гімн Севаса був прийнятий у 1994 при Мешкові, першої хвилі сепаратизма у Криму, а керівництво України від часів Кучми лякалися чіпати щоб рашка не гавкнула що там їх флот стоїть у Севасі. Так це і довело до анексії 2014 яка почалася саме у Севасі.
показати весь коментар
18.01.2019 22:08 Відповісти
Ну и? Ты сам подвердил, что уже 25 лет. как гимн Севастополя. Что не так?
показати весь коментар
19.01.2019 00:35 Відповісти
Да все не так. Ти я бачу балдеєш від фрази "севастопіль ~ гордість російських моряків".
показати весь коментар
19.01.2019 01:18 Відповісти
Прочитай свою дурню в першому повідомлені
показати весь коментар
19.01.2019 01:25 Відповісти
яку "дурню" ну переплутав одне слово в гімні севаса про "гордість", я не зобов'язаний вчити з першого просмотру його, найух він мені потрібний? Нафіг це транслювати?
показати весь коментар
19.01.2019 01:30 Відповісти
Ніхто не заставляє дивитися. Каналів і фільмів на кожен смак повно. І якшо не подобається тобі. то це не означає, що не подобається всім
показати весь коментар
19.01.2019 01:42 Відповісти
ти так ніфіга і не зрозумів чому Україна втратила контроль над Кримом. Все з таких пісень починається, "діди воївали", серп та молот і т.д.
показати весь коментар
19.01.2019 01:49 Відповісти
СевастопІль, до речі, не правильно.
Треба-таки Севастополь.
Грецьке -поліс лишається -поль.

Маріуполь, Овідіополь

А от -піль - то від українського -поле

Бориспіль, Тернопіль, Миропіль, Крижопіль
показати весь коментар
19.01.2019 05:09 Відповісти
Мене завжди дратувала ця пісня саме через тих русскіх мАряков...
Нічого, повернемо Крим, ватники передохнуть, рашен фльот потопне, а залишки вернуться на уламки мордору - буде у українського Севастополя новий гімн, нормальний.
показати весь коментар
19.01.2019 05:11 Відповісти
уже больше месяца...просила....и путин тут же согласился.. - сказал лавров
.
переведите...?
показати весь коментар
18.01.2019 18:52 Відповісти
это типа - Шредера устроили, пора и другим места смотрящих за мостом делать.....
показати весь коментар
18.01.2019 18:56 Відповісти
Кровавый гитлер наколол сэсэсэр и сралина, придёт время кровавый адольф путлер наколит германию.
показати весь коментар
18.01.2019 19:00 Відповісти
Б Л А З Н І ...
показати весь коментар
18.01.2019 19:14 Відповісти
"С.Лавров сообщил, что Х. Маас передал ему предложение, "которое "упаковывает" эту простую поездку в некий документ, который должен быть согласован с Украиной",- Керченский пролив и Крым это Украина тут нечего согласовывать с Меркель или еще с кем нибудь.
показати весь коментар
18.01.2019 19:46 Відповісти
скрытый смысл разрешения - нас попросили европейцы проконтролировать как организован безопасный проход по проливу, значить они согласны с тем что проход и Крым российские.
показати весь коментар
18.01.2019 20:14 Відповісти
Рускоязычный , потому что у )(уйла есть военноморской флот в отличае от шеколадных , у которых было время его построить или купить Нельзя недооценивать Врага это смертельно опасно
показати весь коментар
18.01.2019 20:27 Відповісти
Кобила заблеяла!!!!!!!
показати весь коментар
18.01.2019 20:33 Відповісти
Кацапы всегда так "дурку" включают (просто обоссрались), когда Турчинов сказал, что планируется следующий проход Украинских кораблей через керченский пролив, но теперь на борту этих кораблей будут наблюдатели из Германии и Франции, с видео фиксацией, с передачей координат и т. д. Россиюшка обоссралась и "дала разрешение", хотя "разрешения" у неё никто и не спрашивал!!!!
показати весь коментар
18.01.2019 22:00 Відповісти
Разрешение и лоцмана спрашивают у капитании порта Керчь. Без него не пропустят даже с наблюдателями. Практика прохода каналом не менялась уже почти полстолетия. В опасный и узкий канал никто вас не пропустит без лоцмана ибо это практически самоубийство
показати весь коментар
19.01.2019 00:37 Відповісти
Ага-а,хуйло допустил специалистов для экспертизы и методов устранения ошибок при строительстве керченского моста.А нам стараются навешать лапшы мол специалисты пришли по другому поводу.
показати весь коментар
19.01.2019 07:47 Відповісти
Помилки були допущені , ще при проектуванні моста.
А о суті теми, ніхто ще нікого не збирався допускати, це питання виникло пару діб тому.
Розмовляюча лошара щось ляпнула від себе. А "великий" Пу ще нічого не озвучував з цього приводу.
Зараз запальні мізки Пу порадяться між собою, оберуть тактику і нададуть інформацію, яку Пу озвучить.
показати весь коментар
19.01.2019 09:03 Відповісти
А де базуватиметься місія? Якщо в Українських портах - це одна справа. Якщо в окупованому Криму, то друга. А якщо на території материкової московії - зовсім третя. Оптимальний варіант - судно в нейтральних водах.
показати весь коментар
19.01.2019 09:16 Відповісти
Ну от не смфшно зовсім. Дві найдорожчі кацапські повії (німеччина та франція) будуть щось там терендіти, хоча голова МЗС німеччини вже порвав своє очко за північний потік 2.
показати весь коментар
19.01.2019 12:08 Відповісти
"Уже больше месяца назад канцлер Меркель просила президента Путина разрешить...
... И президент Путин тут же согласился", - сказал С.Лавров

И ничто не смущает лошадь в этой логичной до нельзя фразе. Хромосома, сэр.
показати весь коментар
19.01.2019 12:56 Відповісти