10369 відвідувачів онлайн
8 044 132

Убивство співробітника УДО: оточення підозрюваного боксера говорить про самозахист

Про це джерело з оточення підозрюваного спортсмена розповіло кореспонденту Цензор.НЕТ.

За словами знайомого боксера, чоловіки, з якими у нього стався конфлікт, намагалися погрожувати Очеретяному і залякувати його.

"Було видно, що всі троє п'яні. Той, який тримав руки в кишенях, заявив:"Ось я тебе зараз застрелю і мені за це нічого не буде", а потім різко висмикнув руку в напрямку Очеретяного. Петро, ​​маючи натреновану реакцію спортсмена, просто діяв на випередження - і завдав удар. Коли той упав, він сильно вдарився головою об лід, і у нього почалася блювота", - розповіло джерело Цензор.НЕТ.

Знайомий боксера також наполягає, що він - людина дуже спокійна і стримана.

Слідство поки не розглядає варіанту самооборони.

Нагадаємо, 2 січня в Печерському районі столиці сталася бійка між двома чоловіками, внаслідок якої один з них загинув. Пізніше з'ясувалося, що загиблий - 26-річний офіцер УДО Василь Хмелюк. Підозрюваний - колишній професійний боксер Петро Очеретяний - покинув місце злочину, збрив бороду і поїхав з квартири, відключивши мобільний телефон. Але наступного дня сам прийшов у поліцію з адвокатом.

4 січня суд заарештував Очеретяного на 2 місяці з правом виходу під заставу в 600 000 гривен.

10 січня боксер вийшов під заставу. Він здав силовикам закордонний паспорт і носить електронний браслет.

Топ коментарі
+30
Очень хочу посмотреть на тебя дивандек, когда выйдут с наездом на тебя 3 синих тела. И по всему это была самозащита!!!!!!
показати весь коментар
18.01.2019 19:34 Відповісти
+29
Возможно.Он же из охраны.Вот всегда говорят: быкуют до тех пор,пока головой в говно не окунут.Наверно,не думал,что перед ним спортсмен-боксер.
показати весь коментар
18.01.2019 19:29 Відповісти
+27
А что должен был ждать пока застрелят?
показати весь коментар
18.01.2019 19:43 Відповісти

Завантаження...