3786 відвідувачів онлайн
4 166 16

ДБР почне розслідувати походження мільйона гривень від спонсора "Опоблоку"

ДБР почне розслідувати походження мільйона гривень від спонсора

Суд зобов'язав Державне бюро розслідувань перевірити походження коштів від донора "Опозиційного блоку", який має ознаки фіктивності.

Про це повідомляє Bihus.Info, передає Цензор.НЕТ.

Таким чином, Шевченківський райсуд Києва задовольнив скаргу юристів Bihus.Info на бездіяльність слідчих і зобов'язав ДБР відкрити проваждення за статтею 209 - "Легалізація коштів, отриманих злочинним шляхом".

Йдеться про справу фірм-донорів "Опозиційного блоку", одну з яких суд наприкінці 2018-го визнав фіктивною, а її засновниця отримала умовний термін.

Згідно зі звітом партії, ця фірма пожертвувала майже мільйон гривень на "Опоблок", і згодом з'ясувалося, що її засновниця - продавщиця з Обухова - продала невідомим свої паспортні дані.

На думку юристів видання, власне цей вирок має стати причиною для відкриття справи про можливу легалізацію коштів. Попри це, на звернення юристів із проханням перевірити інших донорів, які мають ознаки фіктивності у звіті "Опозиційного блоку", слідчі ДБР провадження не відкрили.

Топ коментарі
+4
якщо б в Україні дійсно працювала правоохоронна система, всі оці потвори бойко-війхуйли-мурлаєви не в президенти б йшли, а шконки осваювали.
Таке ганебне явище, як жоппоблок, який є фактично дитиною партії ригів, не повинен був би зараз існувати, якщо б Петро Олексійович виконав одну зі своїх ключових передвиборчих обіцянок: всі можновладці часів януковоща будуть нести кримінальну відповідальність.
І що, бойко - не винуватий, тітушковод вілхіул - теж білий та пухнастий, українофоб мурлаєв - до нього еж немає запитань. Отака х@йн@, потужна реформа, малята.
показати весь коментар
23.01.2019 12:44 Відповісти
+3
Когда идет война когда погибают наши граждане от рук русонаемников лидер ОППО блока Бойко дает интервью каналу Ватник 24
показати весь коментар
23.01.2019 12:28 Відповісти
+3
Це була вимога американців, просто чуваки з цієї структури ще не роздуплилися ху із шо робить. Але нічого, отримають по мордасах від амерів - зрозуміють коєшто.
показати весь коментар
23.01.2019 13:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Спрячьте бабушкин паспорт , поможем ГБР .
показати весь коментар
23.01.2019 12:26 Відповісти
- Подзащитный принес в зубах. Долго махал хвостом, прежде чем я согласился взять. Теперь я командую парадом! Чувствую себя отлично.
- Скажите, Шура, честно, сколько вам нужно денег для счастья? -- спросил Остап. -- Только подсчитайте все.
-- Сто рублей, - ответил Балаганов, с сожалением отрываясь от хлеба с колбасой.
-- Да нет, вы меня не поняли. Не на сегодняшний день, а вообще. Для счастья. Ясно? Чтобы вам было хорошо на свете.
Балаганов долго думал, несмело улыбаясь, и, наконец, объявил, что для полного счастья ему нужно шесть тысяч четыреста рублей и что с этой суммой ему будет на свете очень хорошо. (с)
показати весь коментар
23.01.2019 13:55 Відповісти
Когда идет война когда погибают наши граждане от рук русонаемников лидер ОППО блока Бойко дает интервью каналу Ватник 24
показати весь коментар
23.01.2019 12:28 Відповісти
это все, что нужно знать про гбр...
показати весь коментар
23.01.2019 12:29 Відповісти
А БПП?
показати весь коментар
23.01.2019 12:29 Відповісти
Мышиная возня.
показати весь коментар
23.01.2019 12:43 Відповісти
показати весь коментар
23.01.2019 12:44 Відповісти
А таке ганебне явище як ББП, Народний фронт та Ляшко тебе не бентежить?
показати весь коментар
23.01.2019 12:53 Відповісти
по-перше, не тебе, а Вас. Ми незнайомі.
По-друге, з чого Ви взяли, що не хвилює?
Але якщо був би прецедент, і всі винуватці, або хоча б найбільш одіозні, отримали по заслугах, то нині блок політичних повій (бпп), інородний хронт та бойові під@р@-вілоносці поводилися б інакше.
ТАК зрозуміло?
показати весь коментар
23.01.2019 18:18 Відповісти
Если честно то само существование этого ГБР вызывает недоумение. Зачем оно вообще создавалось,кстати с поразительной скоростью что само по себе вызывает подозрение в его нужности и тем более эффективности. Уже более как полгода была презентация открытия этого странного образования и даже представили начальника с не менее странной фамилией ТРУБА но вот чем же конкретно всё это время занимается эта странная контора большинство людей так и не понимают. Почему то эту контору работать заставляет исключительно суд. Господин Президент может Вы всё таки объясните нам в чём же прикол создания этого ГБР и кем вам приходится эта Труба? Если просто раздербанить бюджет то зачем такие сложности? Можно ведь просто создать какой то фонд имени вашей жены? Уже существует? Ну тогда имени дочерей или кумовей.Министерство "имени Стеця" ведь есть а теперь будет ГБР "имени Трубы".
показати весь коментар
23.01.2019 12:50 Відповісти
Це була вимога американців, просто чуваки з цієї структури ще не роздуплилися ху із шо робить. Але нічого, отримають по мордасах від амерів - зрозуміють коєшто.
показати весь коментар
23.01.2019 13:05 Відповісти
Стоп, стоп! А почему это суд их обязал? Что эти нововосзданные сами не хотели, отказали в возбуждении заявителю? Ну нихрена себе!
показати весь коментар
23.01.2019 12:58 Відповісти
Столько новых структур, а результатов не видно, ни от старых,ни от новых.
Суды всех "своих" отпускают, не будут они работать против тех, кто их кормит.
Ещё прокуратура, наверное специально так оформляют дела, что они потом лопаются как мыльные пузыри, хоть все знают кто есть кто.
показати весь коментар
23.01.2019 13:25 Відповісти
Вот это мощная заява! Кстати, труба, на пробовал выяснить происхождение 100! млн гривен залога за Насирова?! Который седня тоже лезет в президенты аж пищит... Болтуны, популисты, демагоги и конченные твари, преданно лижущие нужные задницы
показати весь коментар
23.01.2019 13:40 Відповісти
Злиття клінік Добробут і Борис: ЗМІ знайшли слід Ложкіна.
показати весь коментар
23.01.2019 14:37 Відповісти
ДБР почне розслідувати походження мільйона гривень від спонсора "Опоблоку" - Цензор.НЕТ 2576