6732 відвідувача онлайн

Завищені платіжки за газ є незаконними й оплаті не підлягають, - Рева

Платіжки із завищеними тарифами на газ, які прийшли людям у січні, є незаконними, платити за ними не потрібно.

Як інформує Цензор.НЕТ, таку думку висловив в ефірі "Вечірнього прайму" на 112 Україна міністр соціальної політики України Андрій Рева.

"Маю на увазі ті платіжки, які стосувалися оплати за газ без лічильників у тому випадку, коли газ використовується для приготування їжі. Ці всі доплати, які незаконно нарахували газозбутові організації, не підлягають оплаті", - сказав Рева.

"У нас є три групи споживачів. Перша - ті, які використовують газ комплексно, тобто для опалення будинку, підігріву води і приготування їжі. Вони мають лічильники. Друга група - це ті, хто використовує газ для підігріву води та приготування їжі. У них майже на 75-80% встановлені лічильники. Третя група громадян - це ті, хто користується газом тільки для приготування їжі. Це основна за чисельністю група населення, хоча вона споживає 6-8% усього обсягу газу, але в них немає лічильників", - пояснив міністр.

Він наголосив, що газозбутові організації нарахували споживачам доплати незаконно, і вони не підлягають оплаті.

Рева також додав, що відповідно до закону і тарифу, який було встановлено, до тарифу додано вартість установки лічильників. І, відповідно, газозбутова організація зобов'язана була поставити газові лічильники людям.

Рева зазначив, що якщо люди вже здійснили оплату за платіжками з підвищеним тарифом, вони мають вимагати повернення коштів.

Раніше в "Нафтогазі" повідомляли, що люди, у яких не встановлено лічильники, отримали завищені платіжки.

Топ коментарі
+22
Завищені платіжки за газ є незаконними й оплаті не підлягають, - Рева - Цензор.НЕТ 3482
показати весь коментар
24.01.2019 10:34 Відповісти
+21
Это называется, запустить дурочку (как у Райкина: "Куры передохли, высылайте новый телескоп). Суды постановили, что украинцы должны платить Фирташу по выдуманным этой бандой, в корой Рева состоит, тарифам. А Рева "разрешает" не платить. Да, я тоже думаю, что спешить платить не стоит. Надо голосовать на выборах за Тимошенко, и она пересчитает тарифы, а если случится неимоверное, и победит кто-то другой, просто можно заплатить после выборов.
показати весь коментар
24.01.2019 09:56 Відповісти
+20
Почему Рэва не требует никакой ответственности и наказания за завышение тарифов? Газ свет в нашей стране -это олигархическая частная парафия,почему они нарушают без последствий то, что установлено Кабмином? Теперь Рэва возложил на самих людей требовать возврата своих денег? И кто им вернет? Циничность этих уродов во власти зашкаливает.Это просто ужас. А кто вернет деньги за все завышенные Кабмином тарифы за 5 лет деятельности этой никчемной власти? Обогатили, суки, олигархов и разорили народ.Не посадили ни одного криминального олигарха, твари.
показати весь коментар
24.01.2019 09:46 Відповісти

Завантаження...