11399 відвідувачів онлайн

Українському політв'язню Грибу стало погано в російському суді, - батько

Українському політв'язню Грибу стало погано в російському суді, - батько

Фельдшер швидкої допомоги зробив Павлу знеболюючий укол і рекомендував три години полежати, але суддя не став зупиняти засідання.

Про інцидент написав у Facebook батько політв'язня Ігор Гриб, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Ще в СІЗО Павло заявив про дуже погане самопочуття, але лікар, без огляду, виписав довідку для суду про задовільний стан здоров'я підозрюваного", - повідомив він.

Потім під час засідання довелося викликати швидку допомогу. Незважаючи на слова медика про те, що підсудному необхідно полежати, суддя все одно продовжив засідання.

"Знущання над хворою людиною, а не судове засідання! Суддя "гнав" засідання, не реагуючи на протести адвоката", - обурюється батько політв'язня.

За словами Ігоря Гриба, в Росії формально поставились до вимоги Європейського суду з прав людини дообстежити Павла.

"Прийшов гастроентеролог (так представився), зробив зовнішній огляд (не торкаючи тіла) і виписав довідку про добрий стан здоров'я", - розповів Гриб.

Наступне засідання у справі Павла Гриба відбудеться завтра.

Нагадаємо, батько Павла Ігор Гриб заявив про викрадення спецслужбами РФ його сина в Білорусі: "ФСБ виманила Павла в Гомель під виглядом зустрічі з дівчиною і затримала". Павло Гриб 24 серпня 2017 року виїхав на зустріч із дівчиною, із якою до цього спілкувався тільки через соцмережі, у Білорусь. Після цього зник.

Коли Ігор прибув до Білорусі, йому повідомили, що його сина оголосили в розшук за ініціативою ФСБ РФ. Прикордонні відомства Білорусі відмовилися повідомити батькові будь-яку інформацію про його сина. Батько Павла впевнений, що спецслужби РФ провели цю операцію з метою виманити його сина в Білорусь і "надіти на нього там наручники за пости в соцмережах". Водночас Державна прикордонна служба України офіційно підтвердила факт перетину Павлом Грибом кордону з Білоруссю.

7 вересня 2017 року директор Департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич повідомив, що 19-річний громадянин України Павло Гриб, який зник у білоруському Гомелі, перебуває в управлінні ФСБ Росії в Краснодарі.

За даними російських ЗМІ, слідчі вважають Павла Гриба нібито прихильником забороненої в Росії екстремістської організації УНА-УНСО і припускають, що він нібито схиляв знайому жительку Кубані підірвати саморобний вибуховий пристрій на випускній лінійці в сочинській школі.

Детально про те, із чого починалася ця історія, про суть справи і обвинувачення, а також про судове засідання читайте в статті "Не мали діти планів підривати школу!" Любовно-агентурна історія Павла Гриба".

Топ коментарі
+11
Жаль хлопця, в батьків уже вся душа зітліла.
Чому нікого не послухав ? Вперся і похав.
А тепер горе.
Тримайся.
показати весь коментар
24.01.2019 20:51 Відповісти
+8
Бедный хлопец.Родители сума сходят.Вот за что это кодло ***************** так над пацаном издевается?!Выбрали себе во враги абсолютно больного человека,суки!Загубят на ровном месте.
показати весь коментар
24.01.2019 20:58 Відповісти
+4
Держись Паша. Богатырского здоровья тебе и стальных нервов.
показати весь коментар
24.01.2019 21:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Жаль хлопця, в батьків уже вся душа зітліла.
Чому нікого не послухав ? Вперся і похав.
А тепер горе.
Тримайся.
показати весь коментар
24.01.2019 20:51 Відповісти
Через нашу границу каждый день шастают свободно все кому не лень, но визы вводить низя, Пете Вова не велит. Таких грибов можно за один день насобирать и судить, как судят украинцев. Опять же, Петя-агент голубь мира, понимаешь.
показати весь коментар
24.01.2019 20:58 Відповісти
Бедный хлопец.Родители сума сходят.Вот за что это кодло ***************** так над пацаном издевается?!Выбрали себе во враги абсолютно больного человека,суки!Загубят на ровном месте.
показати весь коментар
24.01.2019 20:58 Відповісти
А им глубоко чихать, кого убивать. Они своих сограждан не жалеют, а тут "какой-то бандеровец".
показати весь коментар
24.01.2019 21:17 Відповісти
Отец, беги к путину и спасай сына, он такой же как и все, актер, в этой жизни... результат у всех один.
показати весь коментар
24.01.2019 21:01 Відповісти
Его отец ветеран АТО. Дальше продолжать?
показати весь коментар
24.01.2019 21:19 Відповісти
Дети не отвечают за родителей, дальше продолжать! Ветеран, ветеран, одни ветераны, война не закончена.
показати весь коментар
24.01.2019 21:31 Відповісти
Честно, такой святой наивности и ответить нечего. Обьясни эфэсбэшникам, что дети не отвечают за родителей, они тебя послушают. А еще отцу Павла надо поехать к Путину, тот его выслушает и поймет, и отпустит его сына. А потом прилетят маленькие пони и все покакают радугой.
Ты с Павлом на одном форуме общался? Со своей приманкой он познакомился на почве увлеченности мультфильмом "my little pony".
показати весь коментар
24.01.2019 22:00 Відповісти
Читай историю, моя прабабушка на коленях молила... это очень ужасно. Я призываю думать по своему и ничего больше.
показати весь коментар
24.01.2019 22:25 Відповісти
так может нужно было объяснять пацану что нех..й шастать в Бульбашию? на ****** здоровья хватало, а мозгов нет. я конечно сожалею, но и героизировать прыщавого сопляка не буду.
показати весь коментар
24.01.2019 22:37 Відповісти
Держись Паша. Богатырского здоровья тебе и стальных нервов.
показати весь коментар
24.01.2019 21:10 Відповісти
Родителей жалко...
показати весь коментар
24.01.2019 21:15 Відповісти
росея=фашизм.
показати весь коментар
24.01.2019 21:25 Відповісти
Крысы путинские, будьте вы прокляты.
показати весь коментар
24.01.2019 21:26 Відповісти
...рекомендовал три часа полежать, но судья не стал останавливать заседание.

Одно другому не мешает. Судья пускай суд ведет, а парень пускай ложится на лавочку. Мог просто полежать, мог и поспать.
показати весь коментар
24.01.2019 21:28 Відповісти
Павел молодец держится Героем, но насколько его хватит ведь инвалид? Надо обычным украинцам сильней поддерживать Гриба, тогда будет больше шансов, что его освободят наши политики, под сиянием софитов они охотно играют роли добряков.
показати весь коментар
24.01.2019 21:29 Відповісти
съездил в дружественную Беларусь..
держись..
показати весь коментар
24.01.2019 22:40 Відповісти
Проклятый Мордор! Проклятые кацапы!
показати весь коментар
25.01.2019 10:15 Відповісти
От токо политика то тут причем????
показати весь коментар
25.01.2019 12:04 Відповісти