4066 відвідувачів онлайн
2 330 21

НАТО посилює присутність у східній Європі, щоб запобігти можливому конфлікту - Столтенберг

Генеральний секретар Організації північноатлантичного договору Єнс Столтенберг заявив, що Альянс посилює присутність на сході Європі, аби попередити конфлікт з Росією.

Про це генсек сказав під час виступу на Всесвітньому економічному форумі, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

Зокрема, його запитали, чи можлива окупація Росією Білорусі. "Перш за все, я думаю, що ми маємо виходити з того, що цього не станеться", - зазначив Столтенберг. При цьому він зауважив, що надзвичайно важливо стати на захист суверенітету і територіальної цілісності кожної країни в Європі.

"Виходячи з цього, ми бачили як Росія порушила територіальну цілісність кількох сусідніх країн. Росія має війська у Молдові без дозволу уряду у Кишиневі. Вона має війська у двох частинах Грузії - Абхазії та Південній Осетії. І, звичайно, вона незаконно анексувала Крим і дестабілізує східну Україну. Ви бачили агресивні дії в Азовському морі", - сказав генсек НАТО.

"Як відповідь, не в останню чергу на таку більш напористу Росію, на агресивні дії Росії, ми суттєво зміцнили боєготовність наших сил, посилили нашу присутність у східній частині Альянсу, і європейські союзники зараз більше інвестують в оборону, а США збільшує свою присутність в Європі. І причина, чому ми це робимо, полягає у тому, щоб попередити конфлікт", - наголосив він.

"Головне пояснення для стримування від НАТО полягає у тому, щоби надіслати чіткий сигнал будь-якому потенційному агресору, що якщо будь-який союзник зазнає нападу, НАТО як єдине ціле буде поруч. І це найкращий спосіб для уникнення будь-якого конфлікту", - підкреслив Столтенберг.

Топ коментарі
+8
Якби хвойда юля була разом з Ющенко, і не діяла в інересах росії, ми можливо були або в НАТО, або в півкроку до всупу. Можливо небуло б і яника і не булоб Майдана і нападу фашистської росії на Україну. Тому і в смертях і втрати території є і вина цієї путінської підстилки і фсб. Своїми діями ,вона приноситть гараздо більше шкоди , ніж інші президенти і примьєр-міністри.
показати весь коментар
25.01.2019 00:05 Відповісти
+4
У ***** менталитет из подворотни. Все, что делается поперек ему вызывает ровно противоположную реакцию. Проще его мочить. Дешевле и много эффективнее.
показати весь коментар
25.01.2019 00:13 Відповісти
+2
Президент Сполучених Штатів, головного інвестора НАТО (до 80% фінансування), незадоволений резульатом слабких реакцій альянсу на військові дії московських орків. Трамп висловив наміри виходу з цього альянсу. Поки-що парламент США не підтримав цю ініціативу, але незадоволення все ж таки зростає, і хтозна, що американці скажуть завтра. Тим більш на фоні Британського брексету... ЄС занадто ліберальний до країни агресора, що спонукає московію на подальшу ескалацію військових дій. Командування НАТО керується не ступінню агресії московських орків, а реакцією на кволість альянсу з боку США та Британії. Тому заворушились трохи від цих пенделів...

Одна справа десятирічні "конфлікти" на Близькому сході, і зовсім інша справа - окупація шовіністичною московією територій в самій Європі. ЄС закриває очі на цей факт, включаючи "дурочку"... Чим подібні політичні ігри закінчуються? Чим довше агресора, окупанта, терплять, тим жорсткіше і масштабніше в результаті війна, яку розв'язує такий агресор. Світові війни так і починаються, бо одразу різних фюрерів, ******, НЕ СТАВЛЯТЬ НА МІСЦЕ світові лідери і їх альянси, а потім пів світу кровью вихаркує ці ігри в лібералів...
показати весь коментар
25.01.2019 08:08 Відповісти

Завантаження...