5069 відвідувачів онлайн

Смешко подав документи в ЦВК для реєстрації кандидатом у президенти України

Смешко подав документи в ЦВК для реєстрації кандидатом у президенти України

Колишній глава Служби безпеки України Ігор Смешко (з вересня 2003 року по лютий 2005 року) подав документи до Центральної виборчої комісії (ЦВК) для реєстрації як самовисуванець кандидатом на виборах президента України 31 березня.

У п'ятницю він приніс до Центрвиборчкому відповідні документи, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

На сьогодні ЦВК зареєструвала вже 13 кандидатів у президенти України на виборах 31 березня 2019 року.

Топ коментарі
+11
А шо у вас в Ростове за Порошенко голосуют?неожиданно как то😀
показати весь коментар
25.01.2019 13:32 Відповісти
+10
зІленське ( читай бЄнене) не набере і 5%....
показати весь коментар
25.01.2019 13:41 Відповісти
+9
Смешко подав документи в ЦВК для реєстрації кандидатом у президенти України - Цензор.НЕТ 897
показати весь коментар
25.01.2019 13:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
.. .я без сякой задней мысли.Господа форумчане,кто из претендентов хоть мало мальски,на ваш взгляд,достойный или заслуживает нашего внимания??? Или в списке его ПОКА нет?
показати весь коментар
25.01.2019 14:42 Відповісти
Поздравляю! Есть первый настоящий ,порядочный кандидат!
показати весь коментар
25.01.2019 14:49 Відповісти
І ґебня (смешко) припленталася. Як же без ґебні. Без цього кучмівського виродка, при якому розграбовувалася Україна та вибудовувалася корупційна система.
показати весь коментар
25.01.2019 14:53 Відповісти
Чєсний гебізд нарисувався, Марчук №2. Чекаємо років через 10 як Сємочко балотуватиметься, якщо до того часу держава збережеться.
показати весь коментар
25.01.2019 15:30 Відповісти
Смешко саме та людина яка потрібна Україні ,а саме професіоналізм ,вміня стратегічно мислити ,патріот ,ось тільки в нашій олігархічній країні важко пробитись розумним людям .
показати весь коментар
25.01.2019 15:54 Відповісти
Интересно, а порохоботы будут и в Смешко говном бросать, как на других кандидатов- демократов?
Или таки побоятся?
Ведь у него есть компромат на всех этих товарищей.
показати весь коментар
25.01.2019 16:57 Відповісти
Самый порядочный кандидат.Но к сожалению хохлов купят на обещания и 300 гр.И будут украинцы снова ныть и скулить ,что у них жизнь не удалась , в общем ни чего нового.Даже как то скучновато.
показати весь коментар
25.01.2019 18:22 Відповісти
У нас не скучно, это уж точно.
Но предсказуемо. Олигархи ни за что не захотят отдать власть, возможно, будет кровопролитие не только на востоке.
И все силы они сейчас бросят на борьбу с Тимошенко.
показати весь коментар
25.01.2019 19:43 Відповісти
Самый толковый кандидат.
показати весь коментар
25.01.2019 18:26 Відповісти
чекистам, благополучно прошедшим полиграф, http://www.bible-for-you.org/desk/polit/putin.php не место в публичных органах
показати весь коментар
25.01.2019 20:08 Відповісти
Как Верховный главнокомандующий 100% лучше, чем Петр Порошенко.
показати весь коментар
04.02.2019 17:19 Відповісти
смошно.... столько кандидатов, что выборы за один день провести будет невозможно- пока прочтут и найдут того, за которого хотят, пройдет день, ночь, еще день.....
показати весь коментар
25.01.2019 21:10 Відповісти
Смішко стане відмінним Президентом . Якщо його виберуть . ... порядний, образований .
Але нажаль усі СМІ в Україні належать бандюкам . Бандюки ж підтримують Пороха .
Тому тяжко йому буде пробитись, хоч він і достойний .
показати весь коментар
26.01.2019 05:00 Відповісти
Росскажите про имущество и доходы Смешко, про Зеленского мы уже прочитали. Откуда у бывшего госслужащего бабло на выборы?
показати весь коментар
26.01.2019 16:28 Відповісти
Сторінка 2 з 2